02-25 19:16:49: Db error: Disk full (/tmp/#sql_25a0_0.MAI); waiting for someone to free some space... (errno: 28 "No space left on device")
SHOW COLUMNS FROM stat_views in /var/www/stiridecluj/data/www/stiridecluj.ro/functions.php on line 1003 02-25 19:16:49: Warning: file_put_contents(): Only 0 of 26 bytes written, possibly out of free disk space in /var/www/stiridecluj/data/www/stiridecluj.ro/class.module.php on line 251 02-25 19:16:50: Warning: file_put_contents(): Only 0 of 2332 bytes written, possibly out of free disk space in /var/www/stiridecluj/data/www/stiridecluj.ro/class.articles.php on line 149 02-25 19:16:50: Warning: file_put_contents(): Only 0 of 2218 bytes written, possibly out of free disk space in /var/www/stiridecluj/data/www/stiridecluj.ro/class.articles.php on line 149 02-25 19:16:54: Warning: file_put_contents(): Only 0 of 2085 bytes written, possibly out of free disk space in /var/www/stiridecluj/data/www/stiridecluj.ro/class.articles.php on line 149 Fetiță lovită de mașină Bulevardul Muncii, în timp ce cobora din tramvai - Social - Ştiri de Cluj

Social

Fetiță lovită de mașină Bulevardul Muncii, în timp ce cobora din tramvai

  





Un accident rutier grav, soldat cu rănirea gravă a unei minore, a avut loc, marți, în jurul orei 13.10, pe Bulevardul Muncii, din Cluj-Napoca.

Conform IPJ Cluj, un bărbat, de 40 de ani, din Mărişel, în timp ce conducea o autoutilitară pe Bulevardul Muncii, înspre localitatea Apahida, s-ar fi angajat în depășirea tramvaiului oprit în stație, accidentând astfel o minoră, de 11 de ani, din Cluj-Napoca, care cobora din tramvai.

Accidentul s-a soldat cu rănirea gravă a minorei, aceasta a fost transportată la unitatea medicală pentru acordarea îngrijirilor de specialitate.

Oamenii legii continuă cercetările pentru stabilirea împrejurărilor exacte în care s-a produs accidentul.

15-11-2017, 12:07
57 vizualizări
5 comentarii
N-are boc treaba cu cretinii!16-11-2017, 9:37
Si unde vrei sa fie stația de tramvai dacă e un singur drum cu doua benzi si linia de tramvai e pe banda 2?
In plm, tramvaiul semnalizeaza ca se opreste si pla de sofer accelereaza! De n ori am vazut tramvaiul oprit in statie, a deschis usile si vin marlanii retarzi cu tir, cu masina mica, autoutilitare si baga viteza iar oamenii stau pe scarile tramvaiului sa treaca prostii!
Camere de supraveghere omologate in statii sau pe tramvai si luat permisul la idioti!
iara hater15-11-2017, 12:23
Acum 2 saptmani am trimis un filumet la redactia ziarului stiri de cluj, fix pe aceeasi tema. pieton lovit pe Muncii. nu a fost publicat filmuletul, care arata deficientele din zona respectiva, statii de tramvai in mijlocul soselei, ca si acum 100 de ani, masini parcate neregulamentar care obtureaza vederea in zona trecerilor de pietoni si in plus, dintre ele, "sar" pietoni inconstienti pe carosabil etc.
Treaba buna facuta de bocpoc.
madriano15-11-2017, 13:32
Problema e ca cei la Politia Rutiera si de la Siguranta Circulatiei si-au dat acordul pentru ramplasarea acelor statii in mijlocul drumului, odata cu implementarea programului de modernizare a liniei de tramvai. Ca sa mai demonstreze inca o data cat sunt de incompetenti.
mokan16-11-2017, 5:52
Incompetenti sunt si militienii veniti de la ceapeu dar si soferii in procent de 90% proveniti tot din ceapisti . Traiascul noua comuna a lui Boc !
Vasile16-11-2017, 8:20
Si ce-ati vrea?Praguri de sol din 10 in 10 metri?Nu le dati idei la mocan ca asta toate prostiile le pune in practica.Nu e nici o problema ca statiile sint in mijlocul strazii.Pietonii ar trebui sa fie mai atenti nu cu gindul la Black Friday sau cu smart-phone-ul la ureche.NU ne trebuie insulite ca si in Manastur,la Opera Maghiara sau Horea !Gituiti circulatia si astfel azi-miine ne blocam.