Social

Bătaie într-un club clujean! Nouă DURI au tăbărât peste un tânăr, care le-a rezistat - VIDEO EXCLUSIV

  



 

Un tânăr a fost atacat de nouă bărbați în noaptea de sâmbătă spre duminică, într-un club din zona Pieței Mihai Viteazu

 

Din imaginile de supraveghere din local se vede cum unul dintre agresori a sărit la atac cu deosebită violență, dar cel lovit s-a apărat cu abilitate și cu două lovituri l-a pus în dificultate pe agresor. În acel moment, cei de pe margine au năvălit peste tânărul agresat și l-au lovit cu tot ce au avut la îndemână.

 

Unul dintre ei m-a locit cu o sticlă. M-am apărat și mi-a tăiat tendoanele de la mâna dreaptă. Am ajuns la spital și am fost operat. Am primit 30 de zile de îngrijiri medicale. Mă voi duce la Poliție și voi face plângere penală împotriva celor 9. M-au atacat la lașii, fără să le fac nimic. Când au văzut că l-am făcut KO pe liderul lor au sărit toți pe mine. Nu mă voi lăsa și le voi face plângere penală”, a povestit victima. 

 

Polițiștii s-au autosesizat pentru tulburarea ordinii și liniștii publice. În prezent fac cercetari pentru identificarea persoanelor implicate. Localul este pe strada Tipografiei”, a precizat Poliția Cluj.

 

coral1_1_1.jpg
6-6-2018, 21:20
16482 vizualizări
63 comentarii
Camila Rodela10-6-2018, 18:45
Buna ziua, prietenii mei sunt Camila Rodela si sunt din Michigan, United State. Sunt aici pentru a depune mărturie despre lucrările bune ale lui DR.OGAGA ​​KUNTA în viața mea. Soțul meu și cu mine am fost căsătoriți timp de 27 de ani cu doi copii. acum doi ani totul a ajuns la capăt. Am vrut soțul meu înapoi și l-am rugat, dar nu a ascultat niciodată, așa că am dat peste câteva mărturii despre această vrăjitoare particulară. Unii oameni au mărturisit că le-a adus înapoi pe iubitul lor Ex, unii au mărturisit că restaurează uterul și vindecând cancerul și alte boli, unii mărturisind că poate vrăji pentru a opri divorțul și vraja pentru a obține o slujbă bine plătită. Este uimitor, am dat peste o mărturie specială, era despre o femeie numită Vera, ea a mărturisit despre modul în care a adus înapoi iubitul ei Ex și, la sfârșitul mărturiei sale, și-a abandonat e-mailul. După ce am citit toate acestea, am decis să-i încerce. L-am contactat prin e-mail și mi-a explicat problema mea. Și mi-a spus ce trebuie să fac, am făcut-o și soțul meu sa întors la mine. Ne-am rezolvat problemele și am fost și mai fericiți decât oricând. Ești un om talentat și nu voi opri publicarea lui pentru că e un om minunat. Dacă aveți vreo problemă și sunteți în căutarea unei vrăji adevărate și autentice, Încearcă-l oricând, este răspunsul la problemele tale. Puteți să-l contactați prin e-mail: ogagakunta@gmail.com și să vă rezolvați problemele ca mine. El poate rezolva următoarele probleme și multe altele.
(1) DACĂ VREAȚI EX-BACK
(2) VREAȚI SĂ CONVENȚI SOSIUNEA DUMNEAVOASTRĂ PENTRU ÎNCĂLCAREA DIVORȚIEI
(3) VĂ RUGĂM SĂ VĂ PROMOVAȚI ÎN OFICIUL DVS.
(4) VREI BĂRBAȚI BĂRBAȚI ȘI FEMEILE CARE VOR VĂ CĂUTĂ ATRACTIVĂ
(5) DACĂ DORIȚI SĂ CONCEPTĂ UN COPIL
(6) VREI DUMNEAVOASTRĂ
(7) VEI DUMNEAVOASTRUL DUMNEAVOASTRĂ PENTRU AI IUBI DOAR PENTRU VESTUL VIEȚII LUI
(8) Aveți nevoie de SPELL buna LUCK
(9) Aveți nevoie de un SPOT LOTTERY
(10) Aveți nevoie de un loc de muncă
ogagakunta@gmail.com
Adi18-6-2018, 19:05
Te ca parasi din nou .Pt ca esti urata si iti put picioarele ..la vrajitoare ii dau 20 $$$ sa imi faca anilingus ..tie nu iti nai dau 6 luni de trait ..ai cancer la cerebel
Cluj10-6-2018, 16:51
Valeu ce curge sange din ala ca dintr-o vita. Animale
Sergiu14-6-2018, 19:03
Saracu om ..gunoiu cu sticka la taiat
Comparation10-6-2018, 2:50
Daca-i spui unui bucurestean ca este taran te priveste amuzat. Dar daca-i spui unui clujean ca este taran, te rupe cu bataia. Adevarul supara intotdeauna.
Adi9-6-2018, 15:48
Batausi ..au batut la viata lor covoare si ursuleti de plus...nu merg si la Noa sa bata ??? Sau acolo e alta liga ???
pistha8-6-2018, 21:25
club de mainele?
Janos7-6-2018, 23:45
Erdély !
kurios8-6-2018, 2:31
Mokanii aia s-au batut pe muzica de manele sau pe slagarele lui pomohacs?
Alin7-6-2018, 19:55
POPOR DANCILA !
hanns jurghenn7-6-2018, 19:49
manelele ie veatza mia!
Moc an7-6-2018, 19:19
Hai ca Pica kiovesi, v-a pica si mokanu vostru dela Primarie, iubitul si Adulatul viniturilor care il lingeti in fiecare zi intre buci, atunci sa va vad cum ajungeti toti...SOMERI...! Ii mai dau zile, ore...
gicu8-6-2018, 8:25
cine va plateste sa il denigrati pe stimabilul domnul boc ? eu zic sa te calmezi, ca la cat de serios e domnul boc, are mandat asigurat in urmatorii 20 de ani. poate sa fie ce guvern vrea, fiindca clujenii sunt oameni cu scoala in mare parte si vor vota cu dansul, aici nu sunt vinituri ca pe la oltenia/moldova ca sa voteze cu psd. deci eu zic sa nu ti mai consumi energiile aiurea ca n-ai nici o sansa cu dl boc. poti incerca sa dai jos ceva vinitura dela psd ca aia is penali toti, dar la dl boc n ai ce-i face.
Jijiea8-6-2018, 8:38
Chestia cu scoala "in mare parte" mi-a placut, tu esti mica parte?
gicu8-6-2018, 8:50
sunt in partea mare. ce sanse sa ai sa fi in mica parte ? 5-10%, acolo te incadrezi tu probabil
alex8-6-2018, 10:08
vă bateți cu facultățile la o știre despre un măcel între ciori... bine bă !.. intelectualilor
gicu8-6-2018, 16:45
corect alex, ce treaba au ciorile cu facultatile
Kibaaaa7-6-2018, 18:45
https://youtu.be/CLE2fuyn9hk
aici e taganu cu cei dn groapa cand i a alergat kiba!!! Taganu e cu geaca neagra da c u spray si fuge! vai de el.hahahah
eliS oglindit7-6-2018, 16:05
No foarte bine ca mamele la mocanii astia vinituri si votanti a lu Boc o fost pe sate pe vremea lu Dej pe aici la Mărgău la colectiv si tatii lor se duceau cu jamurile in toata tara si strigau pe strada JOMOOO, si tremeteau bani acasa ca oricum copiii astia o fost facuti la laba ca chiar de ramena Ceausescu ei tot vinituri erau pe la Judeteana ca o fost si in BOB al UBB al PCR
gicu7-6-2018, 17:22
mars ciuma rosie ce esti
esti praf7-6-2018, 17:26
dar tu nu esti vinitura? stra sta idiotii tai erau din Cluj? nu cred
gicu8-6-2018, 8:32
nu erau din cluj strabunicii mei, ai dreptate, insa eu n-am venit de pe sate si n-am venit la scandal. am venit dintr-un oras respectabil la facultate in cluj. asa ca stai calm, ca eu ridic nivelul orasului. ciorile pe care le vezi in imagine au votat cu psd ca aia le dau pachetel.
Faculta8-6-2018, 9:00
Ma anal fabetule, tu nu ai nici 4 clase absolvite, ce o mai dai cu facultatea, Telectualele. Invata sa sa folosesti limba romana, citit si mai apoi scris, daca te tine neuronul. Nu te mai da grozav, prostane!
esti praf8-6-2018, 9:45
Da, chiar poti sa stii tu de unde te tragi exact, hai lasa. sunt care vin de pe sate si sunt mult mai destepti decat ... in fine. La fel si eu vin din alt oras am facultate am master am un loc respectabil de munca dar nu ma laud si in plus nu asta conteaza in situatii de genu, conteaza cum ai fost crescut acasa.
gicu8-6-2018, 13:34
daca ai o scoala in tine ai alt level
Profu9-6-2018, 6:06
Cumva Pata Rat, domnule Gicu, cls 1-4 la FF? Ai si master, te pregatesti de Doctorat?
Alexa7-6-2018, 14:01
Cred ca e si vorba de tulburarea ordinii publice pentru care politistii trebuie sa se sesizeze din oficiu. Nu trebuie sa astepte sa faca victima plangere
untol7-6-2018, 12:35
bravo cuble ,ai luat dar ai si dat ,si ai dat cum trebe ,aia sunt niste pizde se vede dupa cum lovesc ..apoi caroi ala la cat box are ii varza ...pe strada ii moale rau ...sunt mandru de tine ..bv
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!7-6-2018, 5:06
Asa afla si romanii ca sunt 'cluburi' in cluj. In mod normal sunt la fel ca si carciumele din satele din jur. Sunt exact aceiasi clienti marlaniti.
Fetita o ia in pizzda :))7-6-2018, 3:09
Jegu care a venit sa dea neveu, si-a luat-o. Daca nu sareau ceilalti, o lua in pizzda ca o fetita :))
Uita-te ba jegule cat de mare esti, trebuie sa te apere altii ca sari la bataie si o iei in pizzdulita? :))
gicu7-6-2018, 14:21
bine punctat, daca nu sareau toti, rares ruha si-o lua la buca
kolosvar KVSC7-6-2018, 1:55
o echipa din sud estul clujului , adica din gropa
Dorin7-6-2018, 0:47
De 5 stele, totul aici e de 5 stele...
Se crde cinie nui7-6-2018, 0:52
Cuble urmeaza partea 2 daaka depui plangiere asa ca sa nu nemai intalkim ca te rup,is curios ca tea lovit si karoi care iera dial tau
UCJ & DDB 7-6-2018, 1:55
Andrei esti o p**** , carcater 0 , du te fa parte n parte cu el si atunci vedeti care ii mai ciumeg si baietas , o dai cu garda , dai filmari la ziar iti place sa fii vedeta , cat de curand o sa fii, la stirile de la ora 17:00 ! Despre fratii Lacatus cei care servesc in acel bar , o sa vina vreme grea si pt voi, spune Busu la meteo ! Sa va asteptati la cei mai rau ! ! ! UCJ & DDB
Cristi7-6-2018, 8:41
ahahahhahaha ucj si ddb ahahahhaha
u cluj7-6-2018, 9:56
din cate am auzit acest baiat Rares care l-a batut pe acest puscarias dupa cum se vede si din filmare nici macar nu l-a lovit si din cat ils tiu pe Rares se bate cu el oricand si oriunde, daca esti barbat rezolvi treburile ca intre barbati fara ajutorul stirilor politiei si altele.
Gicu7-6-2018, 12:03
Sa inteleg ca Andrei e eroul pe care au sarit 2 castraveti ? Se pare ca ciorile au intrat sa dea reply la acest articol, vor intra la parnăiță acum. Andrei le-o dadea la oricare dintre aia parte in parte. Au stat ciorile si n-au facut nimic pana cand a venit gorila de rares care a luat-o in basca..si abia apoi au sarit si ceilalti 8 castraveti pe Andrei cand era cu spatele la ei. Ca le-a fost frica la ciori.
Gicu7-6-2018, 12:04
Articolul se intituleaza "9 duri au tabarat pe un tanar", ar trebui redenumit in "9 ciori au sarit pe un tanar"
Gicu7-6-2018, 12:05
Nu zic ca Andrei e usa de biserica, dar ceilalti sunt niste lasi. Puteau sa se ceara parte in parte nu sa sara toti pe el. Acum vor merge la parnaie ciorile caci acolo stau ciorile, nu in societate. Si apropo, cioara care tot de reply la articole aici, mai bine sa renunte caci limba si literatura romana pentru el e straina.
Praduitori din groapa7-6-2018, 18:28
Daca tiganu e asa ciumeg dc n a venit singur? Ca l a cam dovedit razvanel! Stie tot clujul ca groapa a inventat praduiala si garda nu le face nimic! Ei cand bat 6 pe 1 sunt ciumegi cand o iau fug la garda si depun plangere! Daca er a baiat te suna sa va bateti voi doi....dar el e o pruna fricoasa.razvane nu are rost sa fi baiat cu pizdele care nu sunt .
Sergiu Ruha .9-6-2018, 1:30
Care frații Ruha ? Boschetarilor nu stiti nimic.si vb din auzite . UCJ SI DDB frati lacatus nu au nici o.legatura cu ce sa intamplat in seara aia chiar din contra . Ar trebui sa vedeti ca nu toti care se dau frati cu voi va chiar sunt frații. Vremea rea a trecut se anunță vreme buna
Manastur!7-6-2018, 0:29
Asta care a luat bătaie nu e nici el un băiat la locul lui, îl cheamă Răzvan Andrei cublesan pe Facebook. Doar uitandu-va la pozele lui puteți sa va dați seama cam ce fel de tip e. Nu zic ca au făcut bine baieti ca l-au bătut da cred ca uni oameni și-o caută, ca doar nimeni nu te bate din senin. Pozițiile alea care le adopta in poze sigur au rolul sa creeze frica (de unde nu știu, ca nu demult a ieșit de la coteț)și sa arate ceva ce el nu are (putere). Așa ca Andrei tata fa bine linistestete, căutați o femeie și fă-te uitat, ca ai tot viitorul in fata și cu smardoiala asta de cioara dintre ape nu mai merge fratiuc. Ca te-ai dus la știri arată cât de băiețaș ești. Numa zic...
ultra7-6-2018, 0:45
Cu baietii din groapa nu le merge la toate ciorile,s-a vazut,si ciudat ca s-au batut tiganii intre ei =))))
Aiurea !7-6-2018, 1:01
S-au batut ceapistii clujeni. Astia de se cred acum mari oraseni dar ei raman mocani care miros urat. ca si in rimaria piticului mocan.
Între ape 7-6-2018, 1:02
Bai baiatule ..mai încet cu cartierul ăsta ,de care ziki ca sunt numa ciori si plm in guritza ta nui frumos sclavule ! Înțelegi bai gunoiule..are dreptate omu nu conteaza cne ii victima , conteaza ca sar mai mulți ceea ce nui frumos! Il urmăresti pa cublesan pa fb lai s*** un puțin în bota??
Manastur!7-6-2018, 1:32
Asta insemna "U"nitate!!cum sar tiganii 10 pe 1 sa sara si romanii 10 pe 1 t**** mi se pare normal..haha
Între ape :)))7-6-2018, 1:56
Între ape nu-i cartier, ii șatra :)))
Și tu sigur ai fost la generală 4, ca nivelul de inteligenta ii jos fe tot. Dar in fine, n-ai prins idea mea. Cublesan asta o sa ajungă un ratat dacă continua asa. Viața aia frumoasa la care visați voi între apr nu se rezuma la Florin salam și haine Nike... sa ai copii sănătoși, sa le poți da o educație buna, sa ai grija de nevasta ta (nu sa aibă ea grija de tine la pușcărie ca ești tu smardoi), sa poți sa sa fi un exemplu bun pentru societatea in care trăiești... dacă sti ce zic
Io7-6-2018, 1:59
Aiurea!
Retardat 3!
ceapist7-6-2018, 0:23
Astia sunt noul " grup de la cluj", adica plozii securistilor analfabeti de ieri. Tot din padure au aterizat.
U7-6-2018, 0:30
E UCG si ne s u g e cfr :))))))))
Lasilor6-6-2018, 23:23
Cativa dintre batausi: Karoi Szabo(boxer,cel care a lovit cu piciorul la fina),Rares Ruha(primul care a atacat,loveste doar neveuri),Adrian Hadarean,Moldovan Alin(fratele sefului de galerie de la u),Incze Emanuel(cel inalt si slab).Cu placere pentru ajutor!
Niste gaini6-6-2018, 23:32
Batausi? Alea sunt niste gaini josnice!
Lasilor6-6-2018, 23:46
tiganul ala de ruha intotdeauna ataca neveu ca asa ii e caracterul la t****,in gasca e tare singur ii e frica ca apare hitler de dupa colt,csf,n-ai csf
gicu7-6-2018, 12:14
dati-le sapun si la parnaita cu ei
Centru7-6-2018, 23:41
Fratii Ruha? Hmm. Cat crede ca le merge PRADUIALA
Sergiu Ruha 9-6-2018, 1:20
Care frații Ruha? De ce vb fara voi boschetarilor daca nu stiti nimic vb din auzite . UCJ SI DDB . Nu stiu de ce va legați voi de frati lacatus care nu au nici o legatura cu ce sa intamplat in seara aia chiar din contra . Eu zic ca ar trebui sa va informati mai bine sa vedeti nu toti care se dau frati cu voi va sunt frati cu adevărat
@sergiu ruga9-6-2018, 22:15
taci mai cioara
ha ha ha ! ha ha ha !6-6-2018, 23:06
Dar de cand au taranii cluburi? Inapoi la rachitele cu ei!
Io7-6-2018, 0:04
Retardat 1!
antoldeanu6-6-2018, 22:17
Astia sinteti votantii, mocanii Bocului, vinituri aduse de cosas, la Oras!
Io7-6-2018, 0:18
Retardat 2!