National/International

Cântăreața Ramona Fabian a MURIT într-un accident de circulație

1
Distribuie
  
80
  
  
  



 

Solista de muzică populară Ramona Fabian a murit într-un accident de circulație în localitatea Mihai Viteazu, comuna Saschiz, judeţul Mureş. 

 

Accidentul s-a petrecut sâmbătă, 5 octombrie, în jurul orei 13.45. Ramona Fabian conducea un autoturism care a intrat sub un TIR.

 

Cântăreața de 34 de ani revenea acasă de la București, unde a dus pe cineva la Aeroport.

 

Conform polițiștilor, oboseala s-ar părea că a fost cauza acestui accident. Ramona Fabian a pierdut controlul volanului și a acroșat un TIR într-o curba la dreapta, în localitatea Mihai Viteazu.

 

În data de 05.10.2013, in jurul orelor 13,00, pe DN.13, la km 86+300, F. D.R. de 34 ani în timp ce conducea un auto marca VW Golf , din directia Brasov spre Sighişoara, nu a adaptat viteza într-o curbă la dreapta semnalizată prin indicatoare şi marcaje, a derapat, a pătruns pe contrasens şi a lovit în partea lateral-stânga un autotractor marca DAF condus de D. A., de 39 ani, care circula regulamentar din sens opus. Acesta a încercat să evite coleziunea dar a părăsit carosabilul într-o vale. În urma evenimentului a rezultat decesul conducătoarei autoturismului Golf”, precizează IPJ Braşov.

5-10-2013, 21:52
65 vizualizări
13 comentarii
Florin ''U'' Cluj8-10-2013, 9:47
s-a dus verisoara mea cea draga ramona fabian sa se odihneasca in pace si acuma merge si canta ingerilor.Sunt la tg mures la casa parinteasca ai ei si nu mai pot sa stau in piciore.Sper ca dumnezeu sa ma ajute sa rezist pana dupa inmormantarea de la ora 13:00
miri7-10-2013, 12:49
Conoleante,Dumnezeu s-o odihnesca in pace,sanatate familiei
gigi7-10-2013, 12:09
condoleante familiei, bunul Dumnezeu sa-i primeasca sufletul,iar de noi cei ramasi sa aiba mila
Dan Racovitan6-10-2013, 22:11
Iubitul meu, Hiena, se va delecta cu cadavrul delicios, iar mie imi va lasa resturile de kk.
trecator prin lume6-10-2013, 15:34
sincere condoleante si putere familiei odihneascase in pace si fie iertata pacat ca era talentata si avea cantece frumoase
Dan Muresan6-10-2013, 8:57
Eu ce mai f** acuma?
lulu6-10-2013, 12:08
Pe mata, impotentule!
Dan Muresan6-10-2013, 13:45
Da si pe ma-ta am frecat-o la caca ! Dar la Ramona i-am facut curul galeata !
muri ... muri-ua-i cu mata muresene de c****6-10-2013, 16:02
esti un jegos ma scarba infecta !!! nu ti-e rusine porculeee !!! s-o f*** pe mata!!!!
Laura Farkas6-10-2013, 19:46
Mai "dan muresan"...ce ticalos esti...si vorba lui Muri...esti un JEGOS...
alin7-10-2013, 14:02
Ce poti sa astepti de la un franar prost ?
muri...etc7-10-2013, 14:16
muri...muri-ai-i cu mata muresene de c**** ...e de la numele lui de c****. sa dea Dumnezeu sa-i aprinda si mamica-sa o lumanare la cap
Adinutza8-10-2013, 12:13
mai Dan da esti un mare imbecil si mai grav decat asta se vede ca nu ai suflet si nu stii ce este viatza si suferintza, eu totusi sper sa nu treci niciodata prin asa ceva dar inevitabil Doamne Doamne iti va arata si tie ce inseamna sa treci prin asa ceva. Dumnezeu sa o ierte si s-o odihneasca in pace si liniste si sa aiba grija de sufletul ei frumos si cald, nu te vom uita niciodata Ramona scumpa mea. Condoleatnte familiei si iubitului ei.

Cele mai citite ştiri din National/International

1207 vizualizări
27-8-2014, 23:06
S-a schimbat Codul Rutier! Amenzi URIAȘE pentru cei care iau autostopiști» Vezi tot
601 vizualizări
27-8-2014, 22:54
O studentă fuge GOALĂ prin centrul oraşului. Vrea să adune bani - VIDEO» Vezi tot
238 vizualizări
27-8-2014, 23:16
Mircea Badea despre motocicliști: ”Tot o să rezolv un handicapat din ăsta așa de rău încât voi primi zece ani cu executare”» Vezi tot
111 vizualizări
26-8-2014, 9:05
Mircea Badea a luat un picior în cap și a leșinat. S-a luat de un puști la sală» Vezi tot
68 vizualizări
27-8-2014, 17:53
Șeful TVR anunță că televiziunea s-ar putea închide în primăvară» Vezi tot

Sondaj de opinie:

Câți bani ați plăti pentru a vedea un concert de RENUME pe Cluj Arena?