Steaua - U Cluj 5-1 LIVE SCORE! Anamaria Prodan se duelează cu soțul, Laurenţiu Reghecampf

Noul U Cluj se va lupta pentru trei puncte cu Steaua, echipa antrenată de soțul managerului ”șepcilor roșii”, Anamaria Prodan.

Meciul se va juca de la ora 21.30.

FINAL

Minutul 84 - GOL STEAUA! Rocha i-a pasat cu călcîiul lui Tănase, care a înscris cu un șut la vinclu din 18 metri - 5-1

Minutul 81 - COLLLL U CLUJ! Viorel Dinu a profitat de o eroare a lui Gardoș și a înscrie - 4-1.

Minutul 71 - GOL STEAUA! Tănase a fost faultat în careu și tot el a executat, însciind - 4-0

Minutul 62 - GOL STEAUA! Rusescu a primit o centrare de la Chipciu și a trimis mingea în plasă - 3-0

Minutul 60 - GOL STEAUA! Rocha a șutat pe jos de la10 metri, primind o pasă cu călcîiul trimisă de Rusescu - 2-0

Minutul 16 - GOL Steaua! Rocha a marcat cu capul după o centrare a lui Georgievski - 1-0

Minutul 1 - A început partida

Sigur că mi-am ascuns toate schemele de soţia mea, am fost precaut”, a spus antrenorului Stelei, Laurenţiu Reghecampf, înainte de meciul cu U Cluj.

Steaua va scoate pe teren o echipă experimentală, pentru ca Reghe nu vrea să riște, având de pregătit meciul de joi, cu Spartak Trnava.