LIVE TEXT U Cluj - Victoria Branesti 2-3 - (FINAL) VEZI golurile

U Cluj va intalni de la ora 15.00 Victoria Branesti in penultimul meci al etapei, pe stadionul "Cetate" din Alba Iulia.

Intrarea la partida se va face gratuit, pentru ca, din cauza orei la care se joaca partida, foarte putine bilete au fost vandute.

Minutul 90+3- FINAL de meci

Minutul 80- Niculescu reclama un hent in careu la Marincau, dar centralul nu da nimic. Clujeanul primeste cartonas galben pentru proteste

Minutul 75- GOOL Victoria Branesti! Nicoara a patruns in careu si a inscris un gol frumos

Minutul 73- Schimare U Cluj! Iese Cvirik si intra Izvoranu

Minutul 63- Toba primeste un cartonas galben pentru o tragere de tricou

Minutul 62- Schimbare la U Cluj! Iese Gheorghe si intra Adrian Ionescu

Minutul 53- GOOL Victoria Branesti! Vali Simion a obtinut un fault in careu. Penalty -ul a fost transformat de Olariu

Minutul 46- Iese Delgado si intra Toba

REPRIZA SECUNDA

Minutul 46- Machado a patruns pe poarta si i-a pasat lui Niculescu, dar clujenii nu au inscris

Minutul 43- GOOL Victoria Branesti! Oprea a inscris dupa o faza fixa

Minutul 35- Delgado scapa pe poarta si suteaza, dar portarul retine

Minutul 34- GOOL U Cluj! Machado inscrie pentru 2-0

Minutul 27- Ispir cere un penalty pentru un henţ al lui Cvirik.

Minutul 15- Niculescu a fost artizanul unei faze frumoase, dar a reluat din foarfeca laterala peste poarta

Minutul 12- GOOL U Cluj! Machado a patruns in careu, a driblat un aparator si a inscris 1-0

Minutul 7- Popa incearca sa-l lanseze pe Nicoara, dar Unguruşan blocheaza

Minutul 1- A inceput meciul

Echipele probabile:

U Cluj: Matache - Ungurusan, D. Munteanu, Cvirik, Mendy - Delgado, Balde, Pacurar, Bostina - Niculescu, Lemnaru
Rezerve: Hutan, Ad. Ionescu, Machado, Szilagyi, V. Gheorghe, Toba, Pit

Victoria Branesti: Stoicescu - Straut, Bar, Marincau, Isac - Popa, Olariu, Negru, Nicoara - Oprea, Prodan
Rezerve: Bordeianu, Novac, Maghici, Avram, Buhusi, Ispir, A.Iacob