Doi jucători de la CFR Cluj au fost depistați cu COVID înainte de meciul cu AZ Alkmaar, pierdut cu scorul de 2-0, în runda a patra din grupa D a Conference League.
Billel Omrani și Mike Cestor au fost depistați cu coronavirus, potrivit sport.ro.
Omrani a fost autorul golului victoriei pentru CFR Cluj în meciul cu FC Voluntari, din etapa a 14-a a Ligii 1.
Cestor nu a mai jucat pentru CFR Cluj din meciul cu Sepsi Sfântu Gheorghe, din 25 octombrie, în etapa a 13-a din Liga 1.
CFR Cluj are și jucători nevaccinați.
3 Comentarii