"U" Cluj - Pandurii Targu Jiu 0-1 VIDEO - gol Voiculet

Universitatea Cluj a fost invinsa acasa de catre Pandurii Targu Jiu cu scorul de 0-1.

Dupa sapte meciuri fara infrangere, echipa lui Claudiu Niculescu a fost "infranta" de catre Pandurii Targu-Jiu.

Minutul 90+3 - Gicu Grozav suteaza, dar mingea atinge doar plasa laterala a portii

Minutul 89 - Cartonas galben pentru Ungurusan dupa un fault la Draghici

Minutul 88 - Pacurar, eliminat din teren dupa ce a primit al doilea cartonas galben

Minutul 85 - Pacurar primeste galben pentru un fault

Minutul 79 - Goooooooool! Pandurii Targu Jiu! Voiculet, nemarcat in centrul careului, il invinge cu usurinta pe Bornescu, cu un sut puternic

Minutul 76 - Cardoso primeste galben

Minutul 75 - Schimari: Iese Rada, intra Batin. De la "U" a iesit Tony si a intrat Draghici

Minutul 69 - Schimbare: Iese Cristescu, intra Bostina

Minutul 65 - Cojocnean trimite o diagonala pana la Grozav, atacantul lui "U" reia cu capul, dar pe langa

Minutul 62 - Calin Cristea centreaza din banda stanga, Alex Grigoras deviaza spre poarta, dar Bornescu retine

Minutul 60 - Hoban suteaza mult peste poarta de la 20 de metri

Minutul 56 - Iese Pele din teren si intra Abrudan

Minutul 55 - Pacurar il deschide in dreapta pe Cristescu, acesta paseaza in fata portii pana la Tony, dar atacantul "studentilor" trimite in plasa laterala, din cativa metri

Minutul 54 - Schimbare: Iese Maxim, intra Cristea

Minutul 49 - Carodoso trimite cu capul , pe langa poarta, din centrul careului

Minutul 46- A inceput partea a doua. Nici o modificare in cele doua echipe

Final de repriza

Minutul 45 - Grozav patrunde spre poarta, trage plasat pe langa Mingote, dar mingea loveste bara

Minutul 42- Schimbare: Iese Ibeh, intra Alexandru Grigoras

Minutul 36 - Ibeh suteaza spre poarta de la 17 metri, dar Bornescu este pe direc?ia mingii si re?ine fara emo?ii

Minutul 28 - Nistor trage de la distanta, insa rateaza poarta

Minutul 17 - Pacurar executa un corner, la coltul scurt, Pele deviaza in afara terenului

Minutul 13 - Grozav suteaza de la 20 de metri, dar mingea trece putin pe langa poarta

Minutul 10 - Cojocnean pierde o minge in careul advers, Pandurii pleaca pe contraatac, iar Nistor trage de la 20 de metri, putin peste poarta

Minutul 09 - Prima actiune inchegata pentru "U" Cluj. Cojocnean patrunde pe dreapta, centreaza la Grozav, acesta ii paseaza la 16 metri lui Pacurar, dar mijlocasul este blocat in monentul sutului

Minutul 02 - Actiune prelungita de atac a Pandurilor, Ibeh suteaza de la marginea careului, retine Bornescu