S.C. Rosal Grup S.A Cluj-Napoca angajează: Asistent manager și Mecanic auto. Vezi unde se pot depune cererile

S.C. Rosal Grup S.A , Sucursala Cluj-Napoca, având ca domeniu de activitate salubritate și activități similare, angajează:

 ASISTENT MANAGER

Condiții pentru ocuparea postului:

  • Studii superioare sau în curs de finalizare;
  • Cunoștințe bune de operare PC: MS Office, Word, Excel, navigare internet;
  • Abilități de comunicare, adaptabilitate la un mediu dinamic de lucru;
  • Experiența reprezintă un avantaj;
  • Cunoașterea limbii engleze constituie avantaj;

Descrierea postului:

  • Gestionarea fluxului de documente interne și externe;
  • Întocmirea de situații periodice necesare departamentelor din cadrul firmei;

MECANICI AUTO

Condiții pentru ocuparea posturilor:

  • Calificare în domeniu și experiență.

Cerințe:

  • Seriozitate și profesionalism.

Beneficii:

  • Salariu atractiv;
  • Tichete de masă pentru fiecare zi lucrată.

Cererile se pot depune la adresa: Cluj-Napoca, str. Gârbău, nr. 12, Bloc H, între orele 9:00 – 16:00 sau prin e-mail: rosalcluj@rosal.ro, cât și la numărul de telefon (mobil) 0745-768392 sau (fix) 0264-456863, interior 120.

Comentarii Facebook