Prefectul Clujului anunță că încă un pacient infectat cu coronavirus internat la Cluj a fost vindecat.
Mai exact, este vorba despre un bărbat de 79 de ani, din județul Cluj.
Acesta a fost declarat vindecat și externat din spital joi.
Prefectul Clujului anunță că încă un pacient infectat cu coronavirus internat la Cluj a fost vindecat.
Mai exact, este vorba despre un bărbat de 79 de ani, din județul Cluj.
Acesta a fost declarat vindecat și externat din spital joi.
0 Comentarii