Victoria Branesti-CFR Cluj 1-1! VEZI toate golurile - VIDEO

CFR Cluj a remizat cu Victoria Branesti in primul meci al returului, scos 1-1. Gabi Muresan a inscris un gol frumos in minutul 70 si a egalat situatia pe tabela de marcaj.

FINAL

Minutul 89- Gabi Muresan primeste cartonas rosu su este eliminat, pentru un fault dur

Minutul 42- Avram a primit cartonas galben pentru fault

Minutul 23- Gabi Muresan executa o lovitura libera, dar mingea trece peste poarta gazdelor

Minutul 22- Avram trimite in bara portii clujenilor

Minutul 21- Cornel Coman deschide scorul, dintr-un voleu de la marginea careului

Minutul 20- Edimar primeste cartonas galben pentru un fault la marginea propriului careu

Minutul 17- Cornel Coman trage din careul clujenilor in Nuno Claro, care respinge

Minutul 12- Avram trage din prima pe poarta clujenilor, dar mingea este retinuta fara probleme de Nuno Claro

Minutul 8- Nicoara trage de la marginea careului, dar respinge portarul Branestiului

Minutul 5- De Zerbi este surprins in offside

Minutul 1- A inceput partida

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Clujenii sunt obligati sa castige meciul de astazi, din deplasare, cu Victoria Branesti, pentru a mai pastra sanse sa lupte pentru titlu sau pentru podiumul Ligii I.

Iata echipele de start:

Victoria Branesti: Stoicescu, Maghici, Bar, Marincau, Nicola, Petre, Ispir, Novac, Avram, Todoran, Coman

CFR Cluj: Nuno Claro, Maftei, Cadu, Rada, Edimar, Muresan, Peralta, Hora, Bastos, Nicoara, De Zerbi