banner vertical 155x600 ACI.jpg
banner vertical 155x600 ACI_1.jpg
Image 1 of 3

Social

Imagini șocante cu drogați într-un oraș din Cluj. Tineri care par POSEDAȚI - VIDEO

  



 

Un clip în care apar doi tineri drogați arată ce efecte pot avea substanțele care se vând în cotinuare la liber în județ. 

 

Noi cazuri de Zombie la Campia Turzii! Marti, 18 septembrie 2018, ora 12:30, Gara Câmpia Turzii!”, scriu cei de la Turda News, pe Facebook.

 

Anchetatorii nu pot da de cei care sunt sursa acestor droguri extrem de periculoase, cu efecte catastrofale.

 

 

 

 

 

Vezi AICI imaginile. 

 

 

coral1_1_1.jpg
18-9-2018, 14:18
25022 vizualizări
28 comentarii
Ion A.26-9-2018, 8:07
doi rupti au trecut pe langa mine duminica, in Piata Muzeului
Evolutia19-9-2018, 9:07
Nu va faceti probleme,trebuie sa ne imputinam.Nu vedeti ca resursele sint pe terminate ?Nu vedeti ca jumatate din paduri au disparut?Nu vedeti ca puii sint crescuti in 2 luni,cu hormoni,bineinteles ?Nu vedeti ca porcii sint crescuti intr-un metru de tarc ?Se ridica in picioare cind maninca,in rest sta tolanit pe jos.Idem cu gainile,toata viata in cusca,pentru a oua este luminata continuu cu lampi ultraviolete,dupa 2 ani nu mai au ovulatie,normal,in loc sa fca un ou/saptamina,amaritele fac unul la doua zile.Asa ca tot raul si toate imaginile SOCANTE(cam exagerat,nu credeti ?)spre bine.
Calin19-9-2018, 8:18
Problema e ca aceste specimene au drept de vot !

Si acestia sigur participa !
dadasd19-9-2018, 16:40
par cam tineri sa aiba drept de vot... dar oricum astia au alte prioritati decat votul.
Indonezia19-9-2018, 6:36
Daca nu aplicam pedeapsa cu moartea traficantilor totdeauna se va gasi cineva sa riste cateva luni de puscarie ca sa faca bani distrugand vieti.
Anca19-9-2018, 8:19
Ai dreptate !
andi19-9-2018, 10:06
nu doar traficantilor, ci multora, inclusiv coruptiei, proxenetilor, traficantilor de persoane...etc....
drog napoka19-9-2018, 6:30
Orasul condus de mokanul incult a devenit capitala drogatilor. Se lauda taranii klujeni ca au si ei o capitala.
Protonic19-9-2018, 10:15
Articolul este despre Campia Turzii.
De obicei incepi din stanga sus si termini de citit in dreapta jos.
Alexa si Buzoianu18-9-2018, 23:46
domnule boc. dimineata la 7 sa prezentati demisia de onoare.
boc ancu19-9-2018, 5:49
Am castigat alegerile nu ca sa-mi ceara acesti 2 pierzatori demisia. Am facut ce mi-am propus mie nu voua, ca voua v-am promis Centura Metropolitana cu jonctiune la Portul Cora si giratoriu turbo pe Bucium, spre Selgros cu bretele spre zartierele orasului, din astea au ramas doar bretele, alea ce se agata de pantaloni si umeri. Mie insa mi-au iesit toate, dar ce va intere pe voi, votati-ma si veti vedea ce implementam dupa!
Untoldeanu18-9-2018, 20:04
Nu toti au noroc in viața, uneori cineva are nevoie de ajutor.
droghi19-9-2018, 6:50
La Untold ne-am gasit ajutorul, nu se face si editie de toamna- iarna?
Eu19-9-2018, 7:22
In perioada respectiva ne așteaptă mat.a cu fetele de pe Turzii sa ne feleasca puțin, de asta ajutor vorbeam.
Pesteoaica19-9-2018, 8:43
Ce mai ma rad, alea nu-s de voi ma coate goale, is prea elegante pentru voi. Cautati niste bidoane si le dati o gaura si felati pe acolo sau la gaura, cum va imaginati. Nu uitati iarba maro de acasa, fetele vor deveni Miss Univers.
Eu19-9-2018, 8:51
Chiar ca ma rad , vorbeam de mat.a care/și face veacul cu alea .
Tu19-9-2018, 9:48
Tu esti un gerontofil inseamna, nu-i mai bine sa cauti niste pensionari saraci si sa le dai si tu un 10 lei? Poate capeti si abonament, ca tare-ti plac varstnici. Sau copii si abati atentia? Ori esti mare iubitor de capre, poate si tapi, in dragoste nu conteaza sexul, nu ma scrbosenie?
Eu19-9-2018, 14:26
Scrie mai corect ca nu înțelegem ce dorești.
"Varstici"
"Copii"
"Scrbosenie"
N-ai coerenta in ceea ce scrii, esti un idiot drogat.
Cu ticut-o cred ca vorbești, el e sigur iubitor de animale, ca altfel cum te-ar fi avut?
treznea18-9-2018, 17:33
roket s-or facut haha , is in lumea lor dati-le pace
DanT18-9-2018, 17:30
Mno si ce-i cu asta, nu au deranjat pe NIMENI, o fac pe sanatatea lor, schimbati canalul daca nu va place !!!
da19-9-2018, 17:58
esti foarte "inteligent" ii fi vreo unul dintre ei?
Alex18-9-2018, 16:36
În toată lumea, traficul de droguri este patronat de serviciile secrete. Deci, nu poate fi eradicat.
ssssspeeeeiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii18-9-2018, 16:30
ssssssssssssssssssssssshhhhhhhhhhh
Tizu18-9-2018, 15:47
Stergeti comentariile care nu va convin ... site de c**** cautator in c** de click-uri ce sunteti ..
bula18-9-2018, 15:16
erau in pauza de masa, se odihneau baietii
blabla18-9-2018, 15:00
Da nu cumva sa sune careva la politie, ca va pica mana.
Dragnea18-9-2018, 14:38
Doi traditionali care fac parte din familia traditionala!
Nepotu19-9-2018, 8:08
Bah mucos poponar nenorocit. Tu ai fost făcut în eprubeta?