banner-castane 160-600_1.jpg

Social

Descoperire macabră la Cluj! O femeie a fost găsită moartă, plutind în Someș

  





O descoperire macabră a avut loc, sâmbătă dimineață, la Cluj, unde trupul neînsuflețit al unei femei a fost văzut plutind în apă, în zona străzii Traian.

Cadavrul a fost văzut de un trecător, care a sunat la 112, iar la fața locului s-au deplasat de urgență echipaje din cadrul ISU Cluj, care au scos trupui victimei din apă și l-au predat celor de la IML, pentru a efectua autopsia.

Conform primelor informații, este vorba despre o femeie de aproximativ 80 de ani.

Polițiștii au început cercetările pentru stabilirea circumstanțelor în care s-a petrecut incidentul.


coral nou_1.png
24-9-2017, 11:32
8148 vizualizări
12 comentarii
Mihai25-9-2017, 15:33
Puteti sa va frecati p...lele in continuare, ca tot degeaba le frecati. BOC e cel mai bun primar din '89 incoace! Voi ce p...la voastra amarata ati facut pt Cluju' asta, in afara sa va tot frecati la p..la si vomitati pe unde puteti?
bocaiala25-9-2017, 15:42
Stai linistit ca-i vine si lui randul, poate nu maine sau poimaine,ca prea ne-a batjocorit.
bocel25-9-2017, 15:44
Nimeni numai tine cu boc piticania in orasul asta,numai un postac platit cu bonuri de masa ca tine se mai prostituaza sa scrie ce scri tu.
@bocel26-9-2017, 16:14
Ba @bocel,cum c**** nu-l sustine nimeni si tot el castiga?
Rumegi inainte sa dai drumul la cuvinte?
Florea24-9-2017, 19:44
Si cu ce e Boc de vina ca nu inteleg? Spune Liviule.
hmmm24-9-2017, 23:26
Bocul ceapist este vinovat ca niste berbeci de-ai lui l-au votat primar .
Bocila25-9-2017, 1:58
Cum nu intelegi ceapistule, ce nu intelegi, sint urmarile conducerii preaintelepte a orasului de catre cel pe care il ridici tu in Slava, pisatule! Aici s-a ajuns, aici am ajuns..
Grecu25-9-2017, 11:29
se apropie vremea bocitanie!
Soso24-9-2017, 18:10
Trupul a venit mai aproape de militie, stiti cum e, costuri mai mici de cand cu pensionarile din sistem
Victoria24-9-2017, 15:08
împrumut! împrumut! împrumut !!!
Căutați o companie de credit privată cu renume și acreditate, care oferă împrumuturi pentru oportunități de viață. Oferim toate tipurile de împrumuturi într-un mod foarte rapid și ușor, împrumuturi personale, împrumuturi auto, împrumuturi ipotecare, împrumuturi pentru studenți, împrumuturi pentru afaceri, credite de investiții, consolidarea datoriilor și multe altele. Ați fost respins de bănci și de alte instituții financiare? Aveți nevoie de un împrumut de consolidare sau de un credit ipotecar? Nu mai arătați că suntem aici pentru a vă face toate problemele financiare un trecut. Acordăm împrumuturi persoanelor fizice și companiilor care au nevoie de asistență financiară la o rată de 2%. Nu este necesar un număr de asigurări sociale, nu este necesară verificarea creditului, 100% garantată. Vreau să folosesc acest mediu pentru a vă informa că oferim asistență fiabilă și de susținere și vă vom oferi cu plăcere un împrumut.
Apoi, trimiteți-ne un e-mail la: (victoriaemmanuelloan@gmail.com) pentru a solicita un împrumut
Carlos24-9-2017, 20:17
Imi bei caru imprumut ?
bula24-9-2017, 14:48
se vede lipsa Aquaparcului din citadela.