Social

Descoperire macabră la Cluj! O femeie a fost găsită moartă, plutind în Someș

  





O descoperire macabră a avut loc, sâmbătă dimineață, la Cluj, unde trupul neînsuflețit al unei femei a fost văzut plutind în apă, în zona străzii Traian.

Cadavrul a fost văzut de un trecător, care a sunat la 112, iar la fața locului s-au deplasat de urgență echipaje din cadrul ISU Cluj, care au scos trupui victimei din apă și l-au predat celor de la IML, pentru a efectua autopsia.

Conform primelor informații, este vorba despre o femeie de aproximativ 80 de ani.

Polițiștii au început cercetările pentru stabilirea circumstanțelor în care s-a petrecut incidentul.


coral1_1_1.jpg
24-9-2017, 11:32
27 vizualizări
9 comentarii
Mihai25-9-2017, 15:33
Puteti sa va frecati p...lele in continuare, ca tot degeaba le frecati. BOC e cel mai bun primar din '89 incoace! Voi ce p...la voastra amarata ati facut pt Cluju' asta, in afara sa va tot frecati la p..la si vomitati pe unde puteti?
bocaiala25-9-2017, 15:42
Stai linistit ca-i vine si lui randul, poate nu maine sau poimaine,ca prea ne-a batjocorit.
@bocel26-9-2017, 16:14
Ba @bocel,cum c**** nu-l sustine nimeni si tot el castiga?
Rumegi inainte sa dai drumul la cuvinte?
Florea24-9-2017, 19:44
Si cu ce e Boc de vina ca nu inteleg? Spune Liviule.
hmmm24-9-2017, 23:26
Bocul ceapist este vinovat ca niste berbeci de-ai lui l-au votat primar .
Bocila25-9-2017, 1:58
Cum nu intelegi ceapistule, ce nu intelegi, sint urmarile conducerii preaintelepte a orasului de catre cel pe care il ridici tu in Slava, pisatule! Aici s-a ajuns, aici am ajuns..
Grecu25-9-2017, 11:29
se apropie vremea bocitanie!
bula24-9-2017, 14:48
se vede lipsa Aquaparcului din citadela.
Carlos24-9-2017, 20:17
Imi bei caru imprumut ?