Social

Cluj: S-a spânzurat din dragoste lângă blocul iubitei, pe strada Gheorghe Dima

  



 

Un bărbat a fost găsit spânzurat lângă un bloc din cartierul Zorilor, de pe strada Gheorghe Dima.

 

Cadavrul a fost descoperit de un trecător, marți, 27 iunie, în jurul orei 14.45, pe un teren de pe strada Gheorghe Dima

 

Bărbatul a sesizat Poliția, prin 112, că a găsit pe un teren viran, din zona străzii Gheorghe Dima, din Cluj-Napoca, cadavrul unui bărbat spânzurat de ramura unui copac. La fața locului s-a deplasat echipa operativă și a făcut cercetări și a stabilit că victima este un bărbat de 28 de ani”, explică Poliția Cluj

 

Acesta a recurs la acest gest din cauza unor neînțelegeri cu iubita și nu prezenta urme de violență.

 

Conform unor apropiați, victima s-a despărțit de logodnică, dar a trecut prin grele tulburări, cărora nu a mai putut să le facă față. Se pare că el s-a spânzurat chiar lângă blocul femeii, într-un gest disperat, cred apropiații. 

coral1_1_1.jpg
28-6-2017, 12:30
197 vizualizări
15 comentarii
Mda29-6-2017, 23:13
Un om slab pacat
IRA bad1-7-2017, 18:29
Ba nu, un om slab. Puternic a avut curaj mai bun decât tine,mai curajos că tine
Mda13-10-2017, 8:52
@ira bad daca asta numesti tu curaj sa te spanzuri pentru o japtita da-i drumu
cluj29-6-2017, 12:25
L-am cunoscut la sala in incinta stadionului.era un baiat respectos.pacat.odihnestete in pace
Alex29-6-2017, 7:25
Se intampla si la varsta a 3-a, dupa o casnicie, numai ca aia se spanzura de exasperare.
UNU28-6-2017, 21:13
SE POT FACE LABE SI PLATI CURVE SAU LA DISPERARE DE FUTERIT GRASANE SI PITICE E PLIN CLUJU DE ASA CEVA SI SUNT CARE SE BAGA SI PE ELE DE DISPERARE LOC MAI ESTE
saracul28-6-2017, 15:56
Nu merita sa te sinucizi pentru una buna ,nu pentru o c**** pe bani...pacat de el .Odihneste-te in pace prieten drag!
BALENA ALBASTRA28-6-2017, 13:35
A terminat jocul. Putini reusesc.
dd28-6-2017, 14:00
urmez eu....eu trebuie sa ma arunc in fata masinii...in 10 zile
Blonda28-6-2017, 14:46
Dute ma rahat cu ochi ...cu tot cu jocul tau si da-ti foc la creier ca ai o minte bolnava ...Razvan nu s-ar fi jucat niciodata jocul ala !
brunetu28-6-2017, 19:13
Oare esti si la volan, ca asta ne-ar mai lipsi, sa omori pe cineva de proasta suluii.
Anonim29-6-2017, 17:24
Dute dracu ma cu jocu tau de handicapat prost tampit incult ce esti ... bagati balena in c** de disperat ce esti! Cum sa scrii asa ceva esti debil mintal ! Dute dracu si aruncate l mata in .... poate gasesti balena idoot ce esti..... Ajutai doamne ca nu stiu ce fac ... de asi sti cine esti atata teas bate pana ai vedea numa balene albastre idiotule
Vraja28-6-2017, 18:07
Sa ne s***i si tu si vrajitori astia foarte puternici
Loto28-6-2017, 18:09
Vraji sa castig la loto face ?
Razboinicu Luminii29-6-2017, 14:45
Domnu' Vrajitor
Poti sa faci sa castig niste procese?
Am unul acuma, la TAS...sa iasa echipa campioana Rominiei!
Sa merg in Ceampions Lig...sa nu imi fie greu traseu.
La primavara iti dau o oaie si 2 miei...
Daca poti face vraja, scrie 2 randuri pe email
gigi.b@pipera.ro
Sa-ti dea Domnu' sanatate!