Social

Cluj: S-a spânzurat din dragoste lângă blocul iubitei, pe strada Gheorghe Dima

  



 

Un bărbat a fost găsit spânzurat lângă un bloc din cartierul Zorilor, de pe strada Gheorghe Dima.

 

Cadavrul a fost descoperit de un trecător, marți, 27 iunie, în jurul orei 14.45, pe un teren de pe strada Gheorghe Dima

 

Bărbatul a sesizat Poliția, prin 112, că a găsit pe un teren viran, din zona străzii Gheorghe Dima, din Cluj-Napoca, cadavrul unui bărbat spânzurat de ramura unui copac. La fața locului s-a deplasat echipa operativă și a făcut cercetări și a stabilit că victima este un bărbat de 28 de ani”, explică Poliția Cluj

 

Acesta a recurs la acest gest din cauza unor neînțelegeri cu iubita și nu prezenta urme de violență.

 

Conform unor apropiați, victima s-a despărțit de logodnică, dar a trecut prin grele tulburări, cărora nu a mai putut să le facă față. Se pare că el s-a spânzurat chiar lângă blocul femeii, într-un gest disperat, cred apropiații. 

coral nou_1.png
28-6-2017, 12:30
206 vizualizări
15 comentarii
Mda29-6-2017, 23:13
Un om slab pacat
IRA bad1-7-2017, 18:29
Ba nu, un om slab. Puternic a avut curaj mai bun decât tine,mai curajos că tine
cluj29-6-2017, 12:25
L-am cunoscut la sala in incinta stadionului.era un baiat respectos.pacat.odihnestete in pace
Alex29-6-2017, 7:25
Se intampla si la varsta a 3-a, dupa o casnicie, numai ca aia se spanzura de exasperare.
UNU28-6-2017, 21:13
SE POT FACE LABE SI PLATI CURVE SAU LA DISPERARE DE FUTERIT GRASANE SI PITICE E PLIN CLUJU DE ASA CEVA SI SUNT CARE SE BAGA SI PE ELE DE DISPERARE LOC MAI ESTE
THERESA WILLIAMS28-6-2017, 17:51
Buna, eu sunt Theresa Williams Dupa ce am avut relatii cu Anderson de ani de zile, sa despartit de mine, am facut tot posibilul sa-l aduc inapoi, dar totul a fost in zadar, l-am dorit inapoi atat de mult din cauza iubirii pe care o am pentru el, L-am rugat cu totul, am făcut promisiuni, dar a refuzat. Mi-am explicat problema prietenei mele și ea mi-a sugerat să contactez mai degrabă un vrăjitor care să mă ajute să arunc o vrajă să-l aducă înapoi, dar eu sunt tipul care niciodată nu credea în vrajă, nu aveam de ales decât să încerc, Mi-a trimis poșta de vrajă și mi-a spus că nu există nici o problemă că totul va fi bine înainte de trei zile, că fostul meu se va întoarce la mine în trei zile, a aruncat vraja și în mod surprinzător în a doua zi, era în jurul orei 16:00. Ex-ul meu ma sunat, eram atat de surprins, am raspuns la apel si tot ce a spus a fost ca a fost atat de rau pentru tot ce sa intamplat ca el a vrut sa ma intorc la el, ca ma iubeste atat de mult. Am fost atât de fericit și am mers la el, așa am început să trăim împreună din fericire din nou. De atunci, am promis că oricine știu că are o problemă de relație, aș fi de ajutor pentru o astfel de persoană, referindu-mă la singurul vrăjitor adevărat și puternic, care ma ajutat cu propria mea problemă. Email: drogunduspellcaster@gmail.com îl poți trimite prin e-mail dacă ai nevoie de asistența lui în relația ta sau în orice alt caz.

1) vrăji vrăji
2) vrăji pierdute
3) Vrăjile de divorț
4) Vrăjile căsătoriei
5) Vraja de legare.
6) vrăji de rupere
7) Înlăturați un iubit din trecut
8.) Vrei să fii promovat în biroul tău / vraja de loterie
9) doresc să-ți satisfacă iubitul
Contactați acest om grozav dacă aveți o problemă pentru o soluție durabilă
Prin intermediul drogunduspellcaster@gmail.com
Vraja28-6-2017, 18:07
Sa ne s***i si tu si vrajitori astia foarte puternici
Loto28-6-2017, 18:09
Vraji sa castig la loto face ?
Razboinicu Luminii29-6-2017, 14:45
Domnu' Vrajitor
Poti sa faci sa castig niste procese?
Am unul acuma, la TAS...sa iasa echipa campioana Rominiei!
Sa merg in Ceampions Lig...sa nu imi fie greu traseu.
La primavara iti dau o oaie si 2 miei...
Daca poti face vraja, scrie 2 randuri pe email
gigi.b@pipera.ro
Sa-ti dea Domnu' sanatate!
saracul28-6-2017, 15:56
Nu merita sa te sinucizi pentru una buna ,nu pentru o c**** pe bani...pacat de el .Odihneste-te in pace prieten drag!
BALENA ALBASTRA28-6-2017, 13:35
A terminat jocul. Putini reusesc.
dd28-6-2017, 14:00
urmez eu....eu trebuie sa ma arunc in fata masinii...in 10 zile
Blonda28-6-2017, 14:46
Dute ma rahat cu ochi ...cu tot cu jocul tau si da-ti foc la creier ca ai o minte bolnava ...Razvan nu s-ar fi jucat niciodata jocul ala !
brunetu28-6-2017, 19:13
Oare esti si la volan, ca asta ne-ar mai lipsi, sa omori pe cineva de proasta suluii.
Anonim29-6-2017, 17:24
Dute dracu ma cu jocu tau de handicapat prost tampit incult ce esti ... bagati balena in c** de disperat ce esti! Cum sa scrii asa ceva esti debil mintal ! Dute dracu si aruncate l mata in .... poate gasesti balena idoot ce esti..... Ajutai doamne ca nu stiu ce fac ... de asi sti cine esti atata teas bate pana ai vedea numa balene albastre idiotule