Social

Cluj-Napoca: Suspect de viol căutat de Poliție! Puteți ajuta? - VIDEO

  



 

Un bărbat suspectat de viol este căutat de poliție. Acesta a fugi cu un taximetru din zona Kaufland / Mărăști.

 

In noaptea de 1 ianuarie ora 4:40 - 5:00 acest barbat a fost vazut in zona Kaufland / Marasti. E posibil sa fi luat un taxi de pe strada Bucuresti sau din zona. Va rugam orice informatie ajuta... share cat de mult la postare”, scriu taximetriștii clujeni.

 

Poliția Cluj a anunțat că nu poate oferi, acum, amănunte suplimentare de spre acest caz

 

Video: Asociația Taximetristilor Cluj

coral1_1_1.jpg
2-1-2018, 0:34
57 vizualizări
21 comentarii
informatia care ajuta2-1-2018, 15:10
din 1962 + vladut = postacul SILE
19622-1-2018, 17:04
Nu aveti si voi un liber, macar va adus un suc, un sandwis, ceva, tot acolo in subsolul igrasios, la monitor si promt, cum apare cate-un critic SO PA IEL. Scarnave fiinte, parca va vad, cu 10 dioptrii, plini de bube de la hormonii care colcaie si nu pot fi dati afara, impotenti de la atatea ganduri bolnave, probabil lesbieni prin definitie. Vai de fundu vostru, poate maine primiti si voi portia de nutelea, de la buda de serviciu, scarbosenii fecale.
@19622-1-2018, 17:26
sile la MAXIM :-)))))))))
draga sile, suntem la etaj, sa ridici capul cand treci pe sub noi pe trotuar pe Motilor !
psd dragnea2-1-2018, 22:35



Da de ce sa ridice,vreti sa lasati oarece c.a.c.a.t moale si cald in gura lui?
19623-1-2018, 6:48
Ce sa-i faci daca va transplantat mocanul la etaj, taranusii atata pot, sa arunce de sus, ca la ei la glie nu aveau inaltimi, decat in cupola besericii, asta cand ii lasa popa satului. Aici la Cluj acolo isi fac nevoile, le arunca pe geam, dupa cum singuri marturisesc. Oare ce fac pe strazi, in caminele unde locuiesc? In trafic nici nu ma gandesc. Na, cam asta-i viitorul untoldist, paduchii de genitale, aia lati de pocnesc in penseta.
Aveti pretentii?2-1-2018, 7:27
Cum sa dai share la asa ceva? Cum sa dai informatii? Daca il prinde politia pe suspect, o sa posteze toti spalatii pe creier si o sa zica ca taximetristii sunt mizerabili si ca din cauza lor l-au prins pe suspect. Nu dati share, nu dati informatii.
sic2-1-2018, 19:39
C**** cu ochi, sper ca urmatoarele pe lista ăstuia sa fie ma-ta, sora-ta si restul neamurilor tale de bolnavi si opariti la c**
Catalin2-1-2018, 5:04
Ii unchiu Vasile!!!
Votant2-1-2018, 4:40
Nu ma-si mira chiar deloc ca itele acestei afaceri dubioase sa duca tot la el, la primarelul nostru drag, ca la el ma refer, la cine alcineva... Ca Boc isi bate joc, se stie, se cunoaste, s-a aflat, si dupa cum isi bate joc de oras, n-ar fi exclus sa conduca si niste clanuri de prostitutie, dupa cum s-a scris, s-a publicat mai sus!
ionut2-1-2018, 7:00
Votantule, ai uitat sa iti iei tratamentul! La balamuc cu tine.
razvan2-1-2018, 10:19
Votant, Elu, ionut is doar niste postaci de a lui Boc...
Marius2-1-2018, 3:07
Stiri de cluj, va rugam sa le spuneti celor de la politie sa va dea inregistrarea originala nu cac4tul filmat cu telefonul.
Boc isi bate joc2-1-2018, 2:59
Boc isi bate joc!..Traim in bokistan,si asta ne ocupa tot timpul..
kurios2-1-2018, 1:15
O fi si bivolul asta tot din comuna eru rakitele? Toti astia sunt clujeni100%.
Murphy2-1-2018, 2:22
clujeni pursange sunt cel mult 1/6 din actualii locuitori ai orasului
Ioji2-1-2018, 13:32
Bozgore. Tu esti vinitura in oras.
adi2-1-2018, 17:07
dobitocule si cei din rachitele sunt Clujeni..ca sunt din judetul Cluj ;) daca te referi la Cluj -NAPOCA e altceva...toti cei din judetul Cluj sunt clujeni , indiferent ca sunt din iara, hasdate,mociu ,apahida,sannicoara,jucu,sau baisoara...sunmt tori clujeni idiotule
Aris2-1-2018, 17:52
Esti prost ca noaptea apartenenta ti o dă locul unde ai rezidenta si nu judetul de care apartii,deci aia din apahida sant apahideni din rachitele-rachiteni s.a.m.d..iar cei din cluj napoca poti să le spui simplu clujeni in loc de cluj- napoceni! Nb,nici macar toti aia din ilfov nu sant bucuresteni!
Mociu2-1-2018, 21:30
Ia mai mereti in mortii vostri de pesedisti borati!
......2-1-2018, 11:45
Ti-ar place sa fi normal...??!! ::))))
Moc2-1-2018, 12:34
Amara viata ai, Emile, patologic ii spune schizofrenie, ai vedenii, vocile in cap, nici nu ma mira, azi maine vei deveni Napoleon sau Ceausescu.