banner vertical 155x600 ACI.jpg
banner vertical 155x600 ACI_1.jpg

Social

Cluj: Bătaie în grup la un semafor din Mărăști - VIDEO

  



 

Trei persoane s-au luat la bătaie la un semafor, scena fiind parcă ruptă dintr-un film. 

 

Din imagini se vede cum un bărbat trecut de prima tinerețe se bate cu un tânăr care plimba un cățel. În altercație a fost implicată și o femeie, cel mai probabil pasageră în autoturism. Altercația a avut loc în cartierul Mărăști, lângă Biserica Sf. Petru, conform Info Trafic jud. Cluj

 

Este neclar motivul pentru care s-au luat la bătaie, dar tânărul i-a aplicat mai multe lovituri șoferului. 

 

Un alt șofer oprit la semafor a intervenit și i-a calmat pe bătăuși. 

 

Video: Utilizator Info Trafic jud. Cluj

coral1_1_1.jpg
18-8-2018, 22:39
111 vizualizări
23 comentarii
andi22-8-2018, 11:26
bobru ruman a fost este si va fi un bobor de prosti, saraci si bolnavi.....
Aiurea !15-9-2018, 0:34
Precizeaza ca sunt ardeleni primitivi.
bla bla20-8-2018, 10:34
Eu nu vad care este problema stimati romani

Suntem cei mai necivilizati europeni, votam psd pentru 3 mici si o bere, batem si gazam pe cei care inca mai sustin acest stat corupt, in cluj urbanismul se face numai pe spaga, infrastructura este la pamant in afara de 3 sensuri giratorii facute de marele boc, bagam untold 3 zile si 3 nopti in casele oamenilor/spitale fie ca vor sau nu

si atunci repet intrebarea, care este problema cu cele filmate? este ceva normal in contextul de mai sus si cine nu s-a obijnuit ori o face ori pleaca din tara asta
CLUJ20-8-2018, 21:09
Bine zis!!!!
paulescu22-8-2018, 11:07
Problemele sunt evidente, dar oare nu se s-ar putea repara?
...plec in afara...
hooopaaaa19-8-2018, 19:46
asa o sa batem sobolanii din gruia. cei mai mari blatisti din lume.
Jindariu20-8-2018, 6:06
Avem gaze, bastoane, de toate pentru voi, cu drag le daruim! Iar apoi sa mergeti la procuratura sa va vaitati ca ati fost bastonati si spreiati.
Ilie19-8-2018, 14:06
Ia uite ce e la Cluj mancatias coaiele tele.....
Y19-8-2018, 13:01
Credeți că poliția face ceva în cazurile astea? Va înșelați. De două luni am fost agresat în Mărăști. Am sesizat în scris, plângere. M.au întrebat matriri? Erau pe strada oameni care au văzut dar de frica au fugit. Asta.i poliția.
bulka19-8-2018, 13:13
cum nu face, ia salariu barosan, mai apoi la 45 de ani se pensioneaza ca-s obositisaracii.
--19-8-2018, 18:28
Si la 42 au iesit unii
Utc Rachitele18-8-2018, 23:55
Boceni ,universul civilizatiei , miezul miezurilor ,europeni ce mai....:)))))
baba novac19-8-2018, 0:04
leaganul eticii si a moralei, citadela de 5 * (*****)
Boceni19-8-2018, 0:19
S***-ne!
Ion A.19-8-2018, 2:50
da, inca o replica tip #rezist
hooopaaaa19-8-2018, 3:45
iar ti-ai smuls perfuziile din cap
Resist19-8-2018, 7:04
Penibil si scarbos, mai nespalatilor, oare cat ne mai atacati educatia si cultura cu expresiile astea de rahat? Cine spune ceva ce nu va convine o dati cu felatia, cu ma ti, scatofilisme si alte porcarii. Poate ne si lapidati, ne bagati la ocne, la esafod, ne omorati familiile....Doamne fereste, decat cu voi mai bine cu dracu'!
Alex19-8-2018, 9:12
Daca convine politic politicului care e in spatele poratului de stiri respectiv, trubadurii sunt protejati si chiar incurajati.
Cum combati ideile cuiva cel mai eficace? Il faci cocina de porci...
Sebi 19-8-2018, 9:15
Stimati cititori, toate comentariile de mai sus apartin aceluiasi utilizator. Asa se face trafic pe site. Trist
dancp19-8-2018, 15:00
M..E BOC,politia IMPOTENTA locala sta ! sau e in conced?
liviu alexandra19-8-2018, 16:32
postacule ia tratamentul si nu iti mai smulge perfuziile din cap :))
omg19-8-2018, 17:37
du-te la sediu psd. acolo prinde dr. ogaga :)))) )la dancila o gaga ga ga
Camila19-8-2018, 18:34
dr ogaga o sa te bosconeasca sa nu mai scapati de Dancila, asa ca mai bine scrie ce te doare si se rezolva.