banner vertical 155x600 ACI.jpg
banner vertical 155x600 ACI_1.jpg

Social

Bătaie în fața unui fast food de pe Memorandumului! Oamenii au fugit în local. Ce a urmat!

  



 

Sâmbătă, politistii din cadrul Politiei municipiului Cluj-Napoca au retinut pentru 24 de ore, un barbat in varsta de 22 de ani, din Turda, pentru comiterea infractiunii de tulburarea ordinii si linistii publice.

 

În jurul orei 04:00, in timp ce se afla in fata unui fast-food, de pe strada Memorandumului, din Cluj-Napoca, bărbatul ar fi agresat doua persoane. Conflictul ar fi continuat și în interiorul fast-food -ului, oamenii intrând în panică.

 

Politistii s-au sesizat din oficiu cu privire la savarsirea infractiunii de tulburare a ordinii si linistii publice.

 

Barbatul urmeaza a fi prezentat magistratilor pentru dispunerea altor masuri preventive.

coral1_1_1.jpg
20-10-2018, 20:18
13789 vizualizări
28 comentarii
andi22-10-2018, 14:07
un bobor de PSB
cucu22-10-2018, 11:56
deloc surprinzatoar acest curent care circula prin orasul nostru de o vreme, viniturile sunt de vina pentru toate, e un rationament simplist care apare doar la unii indivizi foarte limitati intelectual, cu frustrari de toate felurile

acest oras traieste de pe urma celor care lucreaza si produc consum, consumul tinind in viata alte job-uri si destine
Boc21-10-2018, 22:45
Stimați cetățeni si refugiato-vinituri ale acestui minunat oraș pe care l-am transformat intr-un veceu multiculturalist. Voi dispune ca toate viniturile sa fie trimise înapoi în satele de baștină (la coada vacii). Să creeze acolo probleme, nu în acest oraș de care mi-am batut joc la fel cum a facut si bunicul meu, acel mizerabil oportunist și lingău de partid în Răchițele, care a vândut vieți omenești comuniștilor pentru a-i fi lui mai bine.
chichi22-10-2018, 9:23
Bine ca macar recunosti. Da-ti demisia si du-te la catedra, in Parlamentul UE, oriunde numai lasa-ne sa puetm repara ce ai distrus cu atata sarg si perseverenta. Iaq cu tine si tucalarii si neghiobii din primarie. Drum bun si cale batuta!
dan22-10-2018, 11:00
muhahahaha,pai Boc e prima vinitura al orasului,despre ce vb nene:))
SANYI21-10-2018, 13:29
TOTI SUNTETI VINITURI ! MAI PROASPETE ( 10 -20 ANI) SAU MAI BATRANI ( 30-60 ANI)

SIGUR NU ATI AVUT TREABA CU ORASUL !
SB21-10-2018, 19:01
du-te ma caraie la alta masa
Carlos21-10-2018, 19:40
Mars in panonia pui de hortist
Carlos21-10-2018, 19:54
Ia in pi.zdu ma.tii de unde te tragi tu buzgur imlu.tit !

https://m.adevarul.ro/locale/botosani/cum-i-au-macelarit-soldatii-unguri-civilii-romani-transilvania-1940-copii-sfartecati-femei-violate-gravide-taiate-baionetele-capete-retezate-1_554cb526cfbe376e35fbb732/index.html
Sanyi21-10-2018, 20:50
Nu stim ce s-a intamplat in luna august sau la revolutie !
Dar Botosaniul stie ce sa intamplat in 1940 nu stiu unde !

SIGUR ESTI VINITURA !
@saniutza22-10-2018, 2:52
Botosaniul l-a dat pe Eminescu si Iorga. Tu ai tupeul sa vorbesti de acel judet? Ai grija tiganilor tai!
vlad23-10-2018, 12:20




NU-I ASA CA SIMTI CHEMAREA MONGOLIEI, BORACIUNE DE VINITURA?


aha!20-10-2018, 23:30
Astia sunt drogatii sorosisti mitingisti. Cauta permanent sa produca altercatii daca nu-i mai scoate nimeni la proteste.
Adi21-10-2018, 0:54
Vai de mintea ta pensionare daca ajungi sa comentezi asta. Esti 0 barat
iancsi20-10-2018, 22:47
Toti tziganii cu buletin de cluj vb de "orasul nostru",mereti mah de aici,sunteti niste terchea berchea,nici sa vb corect nu sunteti in stare.
Carlos21-10-2018, 3:08
Si tu meriti urechiat, vinitura !
@Carlosita21-10-2018, 12:19
du-te fah de aici,tziganco
Carlos21-10-2018, 12:58
Buzgure, te-am avertizat. Am sa-ti inod urechile la ceafa !
@Carlosita21-10-2018, 20:18
si cum faci asta?virtual?ca in realitate esti o partzulica mica cu un covrg in stomac,cu bani de net de la parinti.
Carlos22-10-2018, 10:32
Virtual o faci tu de vreo 2-3 ori pe zi latraule...
Carlos20-10-2018, 21:20
Un pu.toi de 22 de ani a venit in orasul nostru sa faca scandal. Mai vagabondule, nu-ti vad fata sa stiu sa te urechez sa ramai mai ceva ca dumbo....
Istvan Imre22-10-2018, 13:45
Carlos- proasta mataranga a fost la kuru ma-tii! Erdely este pamant maghiar atestat mucskosule! Viteaz mai esti , poate pun stromeleagu pe tine sa vezi cum mai fugi vinitura urata!
Carlos22-10-2018, 14:30
Istvan, fmm pui de hortyst ! Ce e atestat bai gunoi ordinar ? Te bate istoria la fundul gol luatias stromeleagu-n sapa.
Istvan Imre22-10-2018, 16:34
Carlos ( dupa nume tzigan purdi ) prosta mataranga a fost si la gura ma-tii ! Ioi ioi.....
Alex20-10-2018, 21:06
Vinitura mocaneasca a sarit ca la stana la ma-sa acasa la bataie. Ce sa le ceri la aceste vinituri obraznice aduse de pitik in saracul nostru oras?
gicu21-10-2018, 18:31
esti o vinitura
lulu cluj20-10-2018, 20:29
la 22 se inchid dughenele !!! ca studenti p--i ??? si viniturile somn !!!
coco21-10-2018, 19:17
Scroafa de mata, a fatat o javră de om!