banner vertical 155x600 ACI.jpg
banner vertical 155x600 ACI_1.jpg

Social

Apartament din executări lângă Cluj-Napoca: 45.000 EUR / 65 de mp. Reducere de 15% - FOTO

  



 

Executorii clujeni caută să vândă un apartament de 65 de metri pătrați cu 45.000 de euro, iar prețul ar putea scădea și mai mult.

 

Apartamentul este situat în Florești, pe strada Șesul de Sus. Locuința a mai fost scoasă la vânzare o dată, dar nu s-a vândut și prețul a scăzut cu 15%.

 

Apartamentul de 3 camere este semidecomandat, situat la etajul 2 in bloc de locuinte colective, cu regim de inaltime P+3E+M, și a fost dat in folosinta in jurul anului 2008. 

 

Zona in care este amplasat imobilul este zona mediana a localitatii Floresti, fiind situat in imediata vecinatate a cartierului residential Terra, cu acces direct din str. Sesul de Sus. Regasim in zona blocuri de locuinte colective P+2E, P+3E si P+3E+M; magazine aflate la parterul blocurilor. Zona este in dezvoltare, imobilele din zona dispunand de toate utilitatile, conform executări.com. 

 

 

coral1_1_1.jpg
24-9-2018, 13:42
9425 vizualizări
8 comentarii
mda25-9-2018, 12:06
nu vrea nimeni sa se mute in apartamente evacuate. vrei sa iti bata toata ziua la usa cei evacuati si sa te astepte prin fata blocului crezand ca esti complice cu executorul si ai facut manevre. eu vreau liniste
Peter25-9-2018, 8:18
Pretul real pt.Floresti ar fi de 11.000-12000 eur !!! MAXIM !!!
hooopaaaa25-9-2018, 12:02
si pentru cluj 3 camere maxim 30 000 euro pretul corect
lex25-9-2018, 18:57
cluj adica prin judet, la tara ca in Floresti nu ?
andi24-9-2018, 13:58
daca este locuita puteti face licitatii cate vreti,
pana il evacuati pe cel care sta in apartament mai trec 2-3 ani...si iarna nu se pot face evacuari de persoane...
Ungure24-9-2018, 15:12
Vine executorul cu jandarmii si "o" elibereaza in 5 minute .
Putin24-9-2018, 23:37
Las ca te evacueaza Putin in 5 ani .
Ion A.25-9-2018, 1:40
depinde cine e cumparatorul; daca are "pe cine trebuie", evacuarea se face instant; daca nu, vorba ta, 2-3 ani