Pandurii Targu Jiu - U Cluj 1-0. Lemnaru a scos un penalty si Vranjes a inscris VIDEO

U Cluj a trebuit sa se incline in fata echipei Pandurii Targu Jiu, pierzand in deplasare cu 1-0.

FINAL

Minutul 87- Pandurii Targu Jiu a primit un penalty, dar mingea a fost retinuta de Popa

Minutul 73- Bazzi eliminat dupa ce si-a proptit piciorul in genunchiul lui Pleasca

Minutul 72- Gol anulat pentru U Cluj. Centralul a spus ca Szukala a faultat portarul

Minutul 62- Iese Cristea si intra Gicu Grozav

Minutul 60- Intra in teren Pacurar

Minutul 56- GOL Pandurii! Vranjes a excutat lovitura de la punctul cu var si a inscris

Minutul 55- Lemnaru obtine un penalty

Minutul 52- Stromajer cade in careu la un duel cu Marinescu, dar nu primeste nimic

Minutul 51- Voiculet a primit cartonas galben

Minutul 46- A inceput repriza secunda

Minutul 45- Un minut de prelungire

Minutul 33- Cojocnean a sutat, dar mingea a lovit bara

Minutul 21- Vranjes a cazut i careu, care parca a fost agatat de Pele, dar centralul nu da nimic
Minutul 18- Voiculet il scoate in evidenta oe Popa, care respinge un sut de la 16 metri
Minutul 15- Marinescu a incearcat un lob de la 25 de metri, dar mingea a trecut putin pe langa poarta