Otelul Galati - U Cluj 3-0! Un antrenament cu public pentru elevii lui Dorinel Munteanu! VEZI golurile - VIDEO

Partida Otelul Galati - U Cluj a fost un antrenament cu public pentru jucatorii lui Dorinel Munteanu, care au jucat la o singura poarta si au dat o lectie de daruire.

Scorul a fost deschis in prima repriza, in minutul 23, prin golul lui Paraschiv, care a sutat frumos, mingea a lovit bara si a intrat in poarta.

Repriza secunda a adus un nou gol pentru Otelul Galati, in minutul 52, prin sutul de senzatie al lui Giurgiu.

In minutul 65 a fost o situatie controversata. Un jucator de la Otelul Galati a pus mana pe minge in careu, dar centralul nu a dictat nimic. Ionut Badea a protestat si a fost trimis in tribune.

In minutul 70, un alt atac al celor de la Otelul Galati a transat meciul. Rapa a inscris dupa ce a primit o pasa de la Salagean.

Gol Paraschiv! Otelul Galati - U Cluj 1-0 - VIDEO

Gol Giurgiu! Otelul Galati - U Cluj 2-0 - VIDEO