LIVE TEXT Gloria Bistrita - CFR Cluj 0-3 FINAL

CFR Cluj intalneste Gloria Bistrita intr-un meci care poate aduce revansa pentru "feroviari", eliminati saptamana trecuta din Cupa Romaniei, intr-un meci cu "cantec".

Meciul din Cupa a fost castigat de Gloria Bistrita cu 1-0, dupa un penalty inexistent acordat de arbitrul central, la sugestia asistenului Adrian Vidan.

Minutul 93- FINAL de meci

Minutul 91- De Zerbi suteaza, dar Albut retine

Minutul 86- Iese Traire si intra Veloso

Minutul 85- GOOL CFR Cluj! Bjelanovic inscris cu calcaiul, un gol de generic

Minutul 83- Iese Costa si intra Kivuvu

Minutul 71- GOOL CFR Cluj! Traore a inscris cu o lovitura de cap din 7 metri

Minutul 69- Nalati a fost eliminat, dupa ce a luat al doilea galben. Jucatorul a batut prea repede o lovitura libera

Minutul 62- Nalati a primit galben pentru un fault la Tomas Costa

Minutul 56- GOOL CFR Cluj! Traore inscrie un gol frumos, cu un sut plasat

Minutul 52- Velcovici a primit un cartonas galben la un fault asupra lui Cadu

Minutul 46- Bajenaru a expediat o torpila, dupa numai 8 secunde de la debutul reprizei secunde

Minutul 32- Cadu a ratat penalty -ul, dupa ce a tras slab pe poarta

Minutul 31- CFR Cluj a primit o lovitura de la 11 metri la un hent al lui Szukala

Minutul 30- Traore este eroul unei faze frumoase. Ivorianul a primit mingea, dar nu a reusit sa il invinga pe Albut desi a tras de doua ori pe poarta

Minutul 29- Culio executa o lovitura de colt, iar Cadu trimite mingea peste poarta

Minutul 21- De Zerbi primeste mingea si trage si el pe poarta, dar fara succes

Minutul 20- Traore suteaza, dar portarul retine

Minutul 19- Achim centreaza, dar Nuno Claro a retinut

Minutul 16- Piccolo cere un fault la o lovitura, dar nu primeste nimic

Minutul 7- Vali Nastase a cazut, dupa ce Traore l-a atins cu cotul. Arbitrul nu a acordat nimic

Minutul 3- Clujenii executa bine o lovitura libera, dar portarul bistritean retine mingea