LIVE TEXT CFR Cluj - Bayern Munchen 0-4 - REZUMAT VIDEO

CFR Cluj joaca de la ora 21.45 cu Bayern Munchen, meciul retur din grupele Ligii Campionilor. Partida este de risc maxim si jandarmeria va inchide circulatia auto in zona stadionului de la ora 18.00.

REZUMAT VIDEO - CFR CLUJ - BAYERN MUNCHEN 0-4

FINAL

Minutul 89- GOOL Bayern! Muller inscrie, dupa ce apararea clujenilor nu poate respinge o minge

Minutul 88- Traore trage pe mijlocul portii fara probleme pentru Butt

Minutul 86- Stancioiu respinge inca o minge trasa de la distanta pe poarta de atacantii germani

Minutul 84- Stancioiu retine o minge din fata lui Muller

Minutul 78- Schimbare la CFR: iese Cadu, intra Tony

Minutul 78- Traore primeste cartonas galben pentru fault

Minutul 77- Schimbare la Bayern: intra Muller in locul lui Schweinsteiger

Minutul 77- Stancioiu respinge o minge sutata de Tymoshchuk

Minutul 70- GOOL Bayern! Gomez inscrie pentru 3-0 dupa ce a ramas singur cu Stancioiu

Minutul 68- Rada si Traore nu reusesc sa inscrie in doua faze consecutive. In ambele faze, mingea a fost respinsa de Butt

Minutul 67- De Zerbi a executat bine o lovitura libera de la 27 de metri. Mingea a trecut putin pe langa poarta

Minutul 59- Panin a fost surprins in offside

Minutul 58- Demichelis [rimeste cartonas galben pentru fault

Minutul 52- Ottl trage de la distanta, respinge Stancioiu

Minutul 50- Piccolo trage in bara

Minutul 50- Culio trage de la distanta, dar respinge Butt

Minutul 48- De Zerbi a tras din careu pe poarta, dar a respins Van Buyten

Minutul 46- Doua schimbari la CFR: Edimar si Hora au intrat in locul lui Hora si Dica

Minutul 25- Butt a retinut o minge la care nu a ajuns De Zerbi

Minutul 24- GOOL Bayern! Gomez trimite pe poarta o minge centrata de Schweinsteiger si inscrie

Minutul 18- Stancioiu iese bine si retine o minge periculoasa a nemtilor

Minutul 17- Traore trimite o pasa buna pentru Culio, dar mijlocasul nu ajunge la minge, prinsa de Butt

Minutul 16- De Zerbi trage din lovitura libera peste zid, dar mingea este retinuta de Butt

Minutul 15- Ottl primeste cartonas galben pentru fault

Minutul 12- GOOL Bayern! Gomez deschide scorul, dupa ce Stancoiu a respins la un sut al lui Ottl

Minutul 10- Dica trage de la distanta pe poarta nemtilor, dar mingea este prinsa de Butt