Iuliu Muresan, modest dupa meciul cu Sportul: Scorul nu ma incanta, pentru ca nu scorul conteaza VIDEO

Presedintele CFR Cluj, Iuliu Muresan, este modest in declaratii chiar si dupa ce echipa lui a castigat cu 6-1.

"Am inceput de prost partida. Am avut emotii mari mai ales cand ne-au condus oaspetii. Sigur ca ce s-a intamplat la pauza, schimbarile inspirate facute de Jorge Costa au schimbat jocul si am dat o ploaie de goluri dupa aceea, dintre care doua eurogoluri. E un rezultat bun care ne da moral si ne da speranta ca o sa jucam cum am jucat in repriza a doua.

Scorul nu ma incanta, pentru ca nu scorul conteaza. Important e ca ne-am revenit dupa ce am fost condusi. Sigur ca am dat 6 goluri e foarte bine. Ma bucur pentru De Zerbi, care a intrat si a jucat foarte bine, ma bucur pentru Kapetanos care a spart gheata si a dat gol. Felicit toata echipa pentru schimbarea de atitudine pe care au reusit sa o faca la pauza, pentru ca in prima repriza trebuie sa recunoastem ca am jucat destul de incalcit", a declarat Iuliu Muresan.

Vezi si...

CFR Cluj - Sportul Studentesc 6-1! Clujenii au invins la scor cu ajutorul arbitrului VIDEO VEZI golurile