Florian Walter a plans la finalul meciului U Cluj - Astra! Vezi ce i-au spus jucatorii la vestiar

Florian Walter a plans la finalul meciului U Cluj - Astra. Finantatorul echipei si-a manifestat bucuria in vestiar.

Gigu Grozav, autorul unui gol din foarfeca in repriza secunda, i-a spus lui Florian Walter sa se razgandeasca, daca planuieste sa plece la Ploiesti.

"Eu sper ca prin evolutiile noastre sa il intoarcem din drum si sa ne indeplinim obiectivul", a spus Gicu Grozav.

U Cluj a castigat meciul cu scorul 3-1 si se mentine in cursa pentru un loc de cupa europeana. Fatai a inscris primul gol in minutul 27, Cojocnean a egalat in minutul 35, iar in repriza secunda Grozav a inscris in minutul 76, iar Cristea a inchis tabela de marcaj in minutul 86.