ERORI cât casa la meciul CFR Cluj - Gloria Bistrița. VEZI REZUMATUL VIDEO

Arbitrul Adrian Cojocaru a gafat nepermis la meciul CFR Cluj - Gloria Bistriţa, de sâmbătă seara.

Primul gol al lui Kapetanos, în minutul 5, a fost marcat din offside. Unii specialiști susțin, însă, că grecul a fost în poziție regulamentară.

În minutul 14, Gloria a cerut un penalty. Mingea l-a lovit în mână pe Maftei chiar în careul clujean.

În minutul 25, Curtuiuş a fost tras în careu de Maftei, dar arbitrul nu a acordat penalty.

În minutul 33, Kanon i-a dat un cot în gură lui Kapetanos, iar jucătorul Gloriei a primit cartonaș roșu. Centralul a dat și penalty, dar nu trebuia să facă asta pentru că grecul a faultat primul.

CFR Cluj - Gloria Bistrița 5-1 - REZUMAT VIDEO / Clujenii sunt pregătiți de Manchester United