Dorinel, dupa meciul de la Cluj: Universitatea a punctat la impresie artistica VIDEO

Dorinel Munteanu a declarat dupa meciul cu U Cluj, terminat la egalitate, ca elevii lui pierd prea usor punctele.

"Nu poti fi bucuros cand pierzi puncte in ultimul minut. Sunt suparat pe atitudinea jucatorilor. Trec puctele pe langa noi, suntem la al treilea meci cand pierdem in prelungiri.

Daca ma gandesc la impresia artistica, pot spune ca Universitatea a facut un meci bun, dar dominarea lor a fost voita, s-a vazut ca nu au avut ocazii clare. E un rezultat ok dupa cum s-a jucat", a spus Dorinel Munteanu, la conferinta de la finalul meciului.

Partida s-a terminat cu scorul 1-1, Tony reusind sa egaleze in penultimul minut de joc.