FOTO Surpriză neplăcută încă de la primele ore pe o stradă din Cluj-Napoca: O mașină a fost descoperită cu geamul portbagajului spart


O mașină cu numere de Cluj a fost găsită în această dimineață cu geamul de la portbagaj spart

O mașină aflată pe strada Donath a fost descoperită în această dimineață cu geamul de la portbagaj spart. Autoturismul se afla parcat în zonă, iar incidentul a fost observat la primele ore ale zilei.

Din imaginile inițaile făcute de un clujean din zonă se pare că persoana care a vandalizat mașina parcată ar fi aruncat cu o bâtă de lemn în geamul din spatele mașinii. Obiectul cu care ar fi fost efectuată vandalizarea a fost lăsată acolo.

Descoperirea a stârnit îngrijorare printre locuitorii din apropiere, care au remarcat avarierea autovehiculului. Geamul spart al portbagajului ridică suspiciuni privind modul în care s-a produs situația, însă deocamdată nu există alte detalii suplimentare.

Fie că e vorba de un moment de gelozie între un cuplu certat, de un vecin răzbunător, sau o altă răfuială pen un loc de parcare motivul acestui act de vandalism rămâne un mister.

Design fără titlu-2.png

Design fără titlu.png

Comentarii Facebook