Boc i-a pus pe muncitorii de la Diferit sa refacă trotuarele de pe 21 Decembrie - VIDEO
După apariția în spațiul public a unor acuzații privind calitatea pavajului realizat pe trotuarele de pe Bulevardul 21 Decembrie, muncitorii de la firma Diferit erau joi, 28 aprilie, la lucru.
O clujeancă și-a luxat piciorul după ce a lovit o dală de granit montată prost. Ulterior, după ce cazul a devenit public, clujenii au început să reclame că pe tot trotuarul pavajul a fost montat în bătaie de joc și în grabă. Cu toate că public nu a dat nicio declarație despre acest subiect, primarul Emil Boc a citit reacțiile clujenilor și i-a trimis pe muncitori să remedieze problemele.
Anterior acestor probleme, primarul Emil Boc a spus că este mulțumit de lucrări și că până în 1 mai drumul va fi inaugurat.
6 Comentarii