Tragedie fără margini! O mamă și-a ucis fiica de 13 ani, după care și-a pus capăt zilelor


O tragedie cutremurătoare a avut loc în Italia, unde o româncă în vârstă de 40 de ani, acuzată că și-a ucis fiica de doar 13 ani, s-a sinucis la scurt timp după comiterea crimei. Cazul a șocat atât comunitatea românească din Italia, cât și autoritățile locale.

Potrivit presei italiene, femeia ar fi devenit călăul propriei fiice în urma unui episod dramatic petrecut în locuința familiei. Minora, în vârstă de 13 ani, nu a mai avut nicio șansă de supraviețuire. După crimă, femeia de 40 de ani și-ar fi pus capăt zilelor. 

Tragedie fără margini! O mamă și-a ucis fiica de 13 ani, după care și-a pus capăt zilelor

Anchetatorii încearcă acum să stabilească ce a dus la gestul extrem și dacă au existat semnale de alarmă înaintea tragediei. Primele informații indică faptul că femeia s-ar fi confruntat cu probleme personale și emoționale severe, însă circumstanțele exacte rămân deocamdată neclare.

Vecinii și cunoscuții familiei s-au declarat șocați de cele întâmplate, descriind cazul drept unul de neînțeles și profund tulburător.


Comentarii Facebook