Tendințe
EXCLUSIV: Avocată din Cluj, arestată pentru că ar fi „creierul” grupului infracțional organizat. Rețeaua trafica droguri și arme. 9 arestați în seara asta
VIDEO. Scene violente cu un șofer din Cluj, după ce o cătelușă a fost lovită pe trecere de pietoni: „Merg ca nebunii cu 100 km la oră/ Îți dau una de...”
Descoperire misterioasă în Cluj! Patru mistreți morți în pădure, iar alți doi confirmați recent cu pestă porcină africană: Localnicii se tem de un focar
O mămică din Cluj-Napoca, blocată zilnic pe o stradă din Mărăști: „Nu pot ajunge cu copilul în cărucior la creșă!”
Încolțit de consilierii AUR și USR, Emil Boc a retras de pe ordinea de zi un proiect controversat. „Ca inginer, m-a speriat să văd un asemenea deviz”
Soluția arhitectului șef al județului Cluj pentru traficul infernal de la primele ore ale dimineții: modelul Viena. Ar rezista părinții fără mașină?
Nopți date peste cap de gălăgia de pe o stradă din Cluj! Locuitorii cer autorităților să intervină urgent
O mașină abandonată de mai bine de doi ani blochează un loc de parcare din Cluj-Napoca: „Oricum spațiile sunt limitate”
La doar 22 de ani, un tânăr din Cluj e deja protagonistul unui dosar penal: Cum l-au prins polițiștii în timp ce conducea
„Monstrul” metalic de 114 tone care „invadează” Clujul! Ruta completă și restricțiile care vor da traficul peste cap
Sambata 6 Decembrie
Contact
Trimite o stire
Ştiri
EDUCAȚIE
(current)
Social
Politic/Administrativ
Economic
LEGAL
Sport
National/International
Turism Cluj
VREMEA CLUJ
Divertisment
×
Bancuri și Farse
Bancuri cu moldoveni: De ce isi coloreaza Moldovenii antenele?
Articol scris de
2015-03-26
1392
0
De ce isi coloreaza Moldovenii antenele? Ca sa vada color la tv
Urmăriți Știri de Cluj pe Google News
Facebook
X
Whatsapp
Pinterest
Articolul Precedent
Bancuri cu moldoveni: Stefan cel Mare e invadat de turci
Urmatorul Articol
Bancuri cu moldoveni: Moldoveanul rupe în bătaie un călugăr
Bancuri și Farse - Cele mai Vizualizate
Clujenii mândri și plini de bancuri după alegerile de ieri: „Nimeni nu mai are voie să facă mișto…
2025-05-19
3784
Bancul electoral al serii vine de la Cluj: Clujenii, campioni la vot și primii care l-au „ales” pe Nicușor Dan... Papă! FOTO
2025-05-18
6399
Bancul zilei, după ce George Simion nu a participat la dezbaterile televizate, că zbura cu avionul: „Ne oferim să facem o dezbatere în avion, dacă tot..”
2025-05-15
2294
Bancul zilei vine de la Cluj cu… puntea! Iohannis, campion absolut al „punților”: „A făcut „punte” între Paști și Crăciun. Și nu o dată! Ci 10 ani la rând!
2025-04-24
2116
Ce sunt Ouăle de Feleac și cum au scăpat și anul ăsta nevopsite de Paște! Doar clujenii adevărați înțeleg gluma :)
2025-04-20
5736
Sondaj de opinie
Care dintre următorii politicieni până în 50 de ani credeți că ar putea deveni un viitor lider al Clujului?
Mircea Abrudean
4%
86
Cristina Belce
0%
8
Ramona Ioana Bruynseels
3%
69
Ovidiu Cîmpean
1%
24
Răzvan Ciortea
0%
7
Ilie Alin Coleșa
1%
15
Radu Constantea
1%
23
Botond Csoma
1%
12
Paul Helmer
1%
17
Radu Moisin
0%
6
Oana Murariu
1%
19
Horia Nasra
3%
67
Alexandra Oană
3%
53
Bogdan Pivariu
21%
413
Radu Rațiu
20%
406
Ciprian Rigman
0%
7
Ciprian Rus
9%
189
Sabin Sărmaș
5%
106
Dan Tarcea
17%
337
Istvan Szilard Tasnadi
1%
26
George Trif
1%
14
Emanuel Ungureanu
1%
25
Adriana Cristian
1%
18
Radu Lupaș
1%
24
Aurora Tasica Simu
2%
39
Votează
Urmăriţi-ne
Newsletter
Aboneaza-te la newsletter pentru a primi cele mai noi stiri!
Ma abonez
0
Comentarii
Adauga comentariu
Comentarii Facebook
Adauga comentariu
×
Sunt de acord cu prelucrarea datelor personale
Copyright © 2025 www.stiridecluj.ro
0 Comentarii