Social

Ziua și accidentul la IRA! Un taximetru s-a răsturnat de pe pod FOTO/VIDEO

  





Un nou accident rutier a avut loc, luni după-amiază, la Podul IRA, din Cluj-Napoca.

De asceastă dată a fost impicat un taximetru, care s-a răsturnat de la cîțiva mertri înălțime pe marginea podului.

Din primele informații, taximetrul sse deplasa dinspre Mărăști spre Someșeni, s-a rsăturnat și a părăsit carosabilul, căzând pe pantă. Din fericire, șoferul nu a fost rănit.

Un accident similar a avut loc și duminică seară, când un conducător auto beat la volan a plonjat de pe pod.

Citește mai multe AICI - Clujean beat la volan și fără permis a făcut HAOS pe străzile din Mărăști. A plonjat cu mașina de pe podul IRA VIDEO


Vom reveni cu amănunte...

 

-----------------------------------


UPDATE


”Incidentul s-a produs pe fostul vitezei neadaptate la condițiile de drum. Conducătorul auto a pierdut controlul asupra direcției de deplasare, a pătruns pe contrasens, a sărit peste trotuar, răsturnându-se cu autoturismul pe taluzul podului. Șoferul se afla singur în mașină și nu se afla sub influența băuturilor alcoolice sau a altor substanțe”, a declarat purtătorul de cuvânt al IPJ Cluj.


Accidentul s-a soldat doar cu pagube materiale.

 

 

coral1_1_1.jpg
4-6-2018, 20:51
164 vizualizări
15 comentarii
heheh5-6-2018, 21:10
Incidentul s-a produs pe fostul
http://prntscr.com/jr9210

si viitorul vitezei cum e?:)))
bula5-6-2018, 21:03
dupa urmele de frinare parca a incercat sa evita ceva obstacol
obs5-6-2018, 10:55
dupa panta pe care s-a rasturnat masina s-ar parea ca era pe sensul someseni-marasti
Dino apărea publicat)d5-6-2018, 9:30
Acuma nu mai ziceti de tigani ca va aratat Domnu de Sus ca si romanul poate chiar daca ai permis chiar daca nu. Mazgherilor
asd5-6-2018, 9:57
deci un t**** nu poate sa fie taximetrist?rasist xenofob!
Orasan5-6-2018, 9:10
Cata vreme nu se vor interzice virajele la stanga se vor intampla asemena evenimente. Ma si mir ca nu a zburat unul direct pe linia ce cale ferata, peste aia 27k volti. Nu doar acolo, in tot orasul.
Sile5-6-2018, 8:51
VOTATI BOC!... Ce sa ne mai ascundem, astia sinteti mokanii cosasului, vinituri votantii la alegeri!
haha5-6-2018, 7:52
Cate asigurari, licente si alte forme birocratice poseda?
bulka5-6-2018, 7:23
e voie cu barba in Politie?
Vai de ea disciplina.
pingu5-6-2018, 8:42
Nu e politist. E pinguin local
bulka5-6-2018, 9:45
atunci e ok, ar trebui sa aiba alte uniforme.
Burdujel5-6-2018, 6:35
Nu s-a rasturnat, a coborat pe scari.
hm !4-6-2018, 22:59
Drogatii sunt o prezenta reala tot mai numeroasa in orasul bocului.
igor4-6-2018, 22:46
da-i sa puta!!!
asd4-6-2018, 22:03
e beambe iara ba.....