banner vertical 155x600 ACI.jpg
banner vertical 155x600 ACI_1.jpg

Social

Tineri drogați în Mănăștur. Erau căzuți în fața unui bloc - VIDEO

  



 

Mai mulți tineri drogați au fost găsiți aproape leșinați în fața unui bloc de pe strada Mehedinți, din cartierul Mănăștur. 

 

Cei trei tineri, cu varste intre 20 si 30 de ani, au fost găsiți de un locatar al blocului, care le-a cerut sa plece, dar aceștia nici nu au putut să se ridice de jos. Cei trei s-ar fi drogat cu etnobotanice, scrie BZC.ro.

coral1_1_1.jpg
30-4-2018, 20:24
167 vizualizări
56 comentarii
coco2-5-2018, 15:25
fanii untold se incalzesc de pe acum
...ss..s.s2-5-2018, 10:42
Cred ca voi reclama site-ul pt comentarii....
SOS2-5-2018, 17:29
Acum ma fac pe mine, ce sa spun.Repede, fugi ma.
qois2-5-2018, 1:11
Imi plac stirile de pe site-ul asta :)))
Gabi1-5-2018, 20:06
Sunt mai multi baieti in aceasta gasca care, din nefericire, sunt in fiecare zi in starea aceasta, in spate la Minerva... Sunt foarte tineri si din pacate viata de aici inainte nu le mai promite multe..., mai ales daca nu isi schimba stilul de viata... Putem sa aruncam cu pietre in cei care au facut alegeri mai putin inspirate si sa ii batjocorim, dar oricare din noi putem sa facem alegeri proaste... Daca ii esti "tovaras"/ "prieten" poate nu ar fi gresit sa ii oferi o mana de ajutor... nu din datorie/ din obligatie ci din respect fata de fiinta umana. Nu suntem perfecti nici unii. Daca stai sa te uiti la viata ta si la alegerile pe care le-ai facut in viata iti dai seama ca nu esti departe, chiar daca alegerile nu au fost chiar atat de extreme. Suntem, ca oameni, dependenti de atat de multe lucruri daunatoare noua, atata tot ca nu suntem constienti...
Poate fi prietenul tau/ copilul tau/ verisorul/ fratele etc...
da3-5-2018, 23:01
foarte buna atitudine, foarte bun comentariu. pacat ca nu se sensibilizeaza nimeni sa ofere ajutor acestor tineri care din vina unor conducatori irespinsabili si ale unor alegeri la fel de iresponsabile pe care le-au facut nu prea au nici o sansa sa mai relizeze ceva cu viata lor de acum incolo.

Isus Christos e sansa lor!

am fost si eu ca si ei, am fost depentent 6 ani, a fost goraznic dar L-am intalnit pe Dumnezeu care mi-a ascutlat doate ganduriele si m-a scutit de toate greutatile pe care aceste adictii demonice mi-le provocau. acum sunt liber si, Da, Slava Lui ca a facut posibil aces lucru pentru mine. scriu aceste gandri ca poate cineva acolo are nevoie de eliberare, ia-ti timp sa fi singu si vorbeste cu Isus, te asculta PROMIT!!!
Hopaaa1-5-2018, 17:03
Ala care filmeaza este antoldeanul. Se aude limbajul de taran din caianu vama.
Bogu1-5-2018, 17:13
Tu esti ala p**** pe el. Ma bucur ca esti in mai bine.
adevar1-5-2018, 17:01
Este imaginea perfecta a unui oras boculizat complet: drogati pe toate drumurile, homosexuali prin parcuri, femei care urineaza pe strada, altii care fac treaba mare in piete. Este foarte sugestiv!
hahAHHAHAHA2-5-2018, 0:07
=))))))))))))
Calin2-5-2018, 21:37
Ce spui de Sarmisegetuza, exista?
Aveti oponentul acesteia?
Atunci taci, javra ordinara!
dd1-5-2018, 14:06
Unul dintre ei ii Bocila. Il cunosc!! Mereu ia etnobotanice cand comenteaza p-aci antiboc alaturi de prietenii lui.
qwe1-5-2018, 11:23
Ce tare-i taranoiul ala ce filmeaza cu niste oameni inofensivi.....putea sa ii invite frumos sa plece, ....ii o p.izda de la tara stabilita la bloc in Manastur::))))
Carlos1-5-2018, 13:47
Subscriu. Taranoaia da manastur
antoldeanu1-5-2018, 11:03
Am vazut la televizie ca e ceva pe la Mamaia, tot ceva Untold de s-a drogat si pilotul de elicopter de era sa cada pe oameni in statiune. Na acolo sa ramaneti, drogalaii naibii.
Ghici1-5-2018, 11:09
Și eu am văzut-o pe fiica-ta acolo, de-ai știi ce făcea ?
Și, era însoțită de muierea ta . Ti-am spus ai grija de ele. Ai uitat cum ai fost tu, acum ești bolnav de ciudat și isteric, ce bine-mi pare ca in perioade Untoldului iti tremura geamurile la cocioaba lui tact-o! Muta-te dincolo de Hoia și nu auzi nimic, sau ai căștile de la sala.
dan1-5-2018, 10:40
astia-s mandrii lui Boc
normal !1-5-2018, 2:26
Ajunge tot mai rau marele ceapeu administrat de mocanul semianalfabet.
Lobo1-5-2018, 2:00
Lucreaza la ziar de cluj toti 3
zap30-4-2018, 23:44
Nu ați inteles nimic, clujeni greuceni ! Aia începuseră studiul de fezabilitate si ascultau pământul, de fapt betonul, sa vadă daca-i propune bocului, sluga suprema, traseul metroului p-acolo!
sofer30-4-2018, 23:37
Ce tare! Acțiunea se petrece pe Mehedinți, unde NELSON MONDIALUL , si-a facut de cap cu toti cei care fac parte din curentul pizducii anti BOC.O data am participat si eu, ce dezmăț, mai țineți minte, multa mumu ati luat.
soferiu1-5-2018, 4:56
Dar pe atunci erai anti Boc, ciudat, tie ti-a scos dinti cu grebla sa nu-l zgarii la madular. Amu cu Boc ti i-ai pus inapoi? Ai proteza? Hai zi drept ca tia placut, si extractia si mai ales mumu,
sofer1-5-2018, 8:14
De ma-ta vorbești?te simți?
ASD30-4-2018, 23:01
No tulai maaa...!! Asculatati-l pe ala ce vorbeste si filmeaza ce taranoi stabilit la oras ii...::))))
cici30-4-2018, 23:19
da de ce e „taranoi” ma alteratule?
Unguru30-4-2018, 23:24
"Asculatati-l"
"Ii"
Bai LCD sau ASD, cat poți fi de prost?
Oare cine-i taranoiul?
Mario30-4-2018, 22:30
Pacat ca politia nu-si face treaba. Ar trebui sa investigheze cazul asta.
Drogurile astea "legale" is mult mai daunatoare.
mario30-4-2018, 22:33
Se intampla in tot orasul, nu e un caz izolat. Se pare ca a ajuns marfa in oras.
?30-4-2018, 22:34
Din Tarnita?
mario30-4-2018, 22:44
Nu bre, is detergenti din China. Habar n-au cat de grav le afecteaza creierul.
?1-5-2018, 9:27
Credeam ca-s ce-a mai rămas de dupa.
refrefregfref30-4-2018, 22:11
Sulereee ceai facut nene :))))))))
flori30-4-2018, 22:11
MOLDOVENIIIII
normalitate1-5-2018, 2:29
Si in santz moldovenii sunt romani de rangul intai. Ardelenii sunt cei decretati a fi de rangul doi chiar daca sunt primari.. Asta este!
Marius Nicoara30-4-2018, 21:48
Mai bine luam si eu ce-au luat ei, ca sigur nu aparea la fiola si nu aveam acum dosar penal :(
antoldeanu30-4-2018, 21:19
Acesti tineri c.acati si pisati la c**, drogy adusi in oras de Bocul iubit, de prin coclaorile Moldovei, sint viitorul Clujului , acuma ei repeta pentru antold!
gigi30-4-2018, 21:24
Tipule, ai o problema cu capul. Orice lucru e vina lui Boc, sau is din Moldova. Scuza-ma ca te-ai nascut la asfalt, desi pari un comunist batran cu o mentalitate de rahat. Dar ce sa faci, continua, nu o sa te schimbe comentariul asta. Dar cauta ajutor sau reevalueazati viata.
elis30-4-2018, 21:39
Si daca e nascut in '60 na-re voie sa se exprime liber, ce treaba ai tu? Sau ai sarit repede sa meriti bonul pe azi la cantina Primariei?
Dan Manastur vero30-4-2018, 22:18
Te rog antoldene sa te scremi ușor,sa te exprimi corect si sa scrii la fel.
"sint,acuma,antold,coclaourile"
Ai scris un rand, si esti varza, ca de obicei.
abc1-5-2018, 5:52
Ti-ai citit prostarea? Idiotule.
Eu1-5-2018, 8:29
Culca-te, ai scris prea mult?
Rachitele30-4-2018, 20:33
Vrem sa stim care e parerea adulatului Boc la faza asta, ca doar el conduce Orasul de acolo de sus de unde s-a cocotat.
...30-4-2018, 20:38
Ce treaba are domnul Boc ca unii is idioți?
clujean vero30-4-2018, 20:37
Postacule pe bani putini, bunu-i linsul feselor Bocului? Ca astia sinteti, ce sa ne mai ferim...
@ ovidiu30-4-2018, 20:49
Vezi ca esti acelasi si cu de mai de sus... Mai mult, nici n-am nevoie sa spun!
eu30-4-2018, 21:07
@ Ovidiu - Vezi ca si Boc al tau e vinitura de la coada vacii, Sau Rachitele o fi acelasi lucru cu Cluj-Napoca?
clujean vero30-4-2018, 21:09
Ia deschide tu putin acolo, la buletin, sa te vezi cam pe unde esti nascut, si mai ales cauta acolo la buletinul parintilor tai! Din ce fund de Moldova v-ati aciuit pe aici, ca parca si accentu iti e de Vaslui... Astia sinteti votantii Bocului!
vero30-4-2018, 23:04
Oricand moldovene te astept la Nuka Bistro, locul meu preferat!
Ovidiu30-4-2018, 23:09
juri ca pleci din cluj?
vero30-4-2018, 23:11
Moldovene, e clar, daca incepi cu chestii de-astea se vede ca n-ai coae sa iti arati fata...
vero30-4-2018, 23:22
Ma moldovene, ma, tu nu esti aici in oras, ma tu ne scrii din Radauti, maa!... Si mailu iti ajunge greu de acolo, n-ai tu cum sa ajungi in Centru Clujului... Hai sictir!
ha ha ha !1-5-2018, 2:31
Hahaha, s-au emancipat taranii bocului plecati pe afara! Au invatat ceva bun de pe unde au umblat la produs.
Bolintin1-5-2018, 12:26
Bai ovidenie, daca esti atat de prost sa nu-ti poti citi buletinul, mai date-n gatii mat.ii, ce naiba tot prostezi atata, mai bine luau aia ce te-o proiectat si besit afara Ovidon, bai balega soldovenista.
Liviua A. 2-5-2018, 9:45
Sa ii beliti p*** la boc
gelu2-5-2018, 10:03
Bai vero, vin eu la NUKA, ia zi fututi mortii matii cum te recunosc acolo???
?30-4-2018, 22:30
Nu esti mort,ba? Daca-i fi la fel de deștept.