Social

Șofer teribilist prins cu peste 200 km/h pe Autostrada Transilvania

  





Polițiștii de la Rutieră au prins, joi, un tânăr de 21 de ani, în timp ce se deplasa cu peste 200 km/h.

În jurul orei 16.00, poliţiştii din cadrul I.G.P.R. - Biroul de Poliţie Autostrada Transilvania au depistat untânăr, de 21 de ani, din județul Mureș, în timp ce conducea un autoturism, cu viteza de 201 km/h. Bărbatul a fost depistat la km. 15+500 m, pe sensul de mers Gilău – Câmpia Turzii.

Tânărul a fost sancţionat contravenţional cu amendă de 810 lei, fiindu-i reţinut permisul de conducere, în vederea suspendării exercitării dreptului de a conduce autovehicule pentru o perioadă de 90 de zile.

coral1_1_1.jpg
7-8-2014, 19:31
7 vizualizări
6 comentarii
dda8-8-2014, 11:44
Baietasi! nu uitati ca viniturile vau ridicat.....
atat preturile la apartamamente terenuri si altele......cred ca v-ati c-am saturat de bani!! daca nu venea nimeni era un mic satuc fara industrie...plin de unguri!!
Ana8-8-2014, 8:17
Total de acord cu "bine" ! Clujenii nu mai existam practic! Multe gunoaie au omorât totul la noi! Trebuie civilizati si luată atitudine, dar sunt tolerati pt ca altfel Clujul e mort! Terase, cluburi, prostitutie , birouri , moluri pt vinituri! Si arene si Polivalente ! Ce sa facă Clujeanul acolo? Sport? SubCultura gratis ( sponsorizata comercial si politic)??? si in piete e la fel ! harmalaie si "muzica comerciala " de 1 leu , in Clujul cultural , odată elitist! Clujeni nimic! Rusine!!! Au distrus totul di pe noi. Totuși sa luam atitudine si sa cerem respect, ori de câte ori avem ocazia! Măcar atât!!!!
bine7-8-2014, 20:29
Bine faceti ca mai puneti la punct viniturile ca ne-am saturat de ei in Cluj-Napoca.Vin aici ca niste cocalari sa faca pe destepti ce naiba cauta toti in Cluj-Napoca cine ai aduce.Noi locatarii nu ai vrem in Cluj sa mearga la ei acasa.
@bine8-8-2014, 8:10
Ma boule, care pretinzi ca ai fi din Cluj, tu ai habar pe unde trece autostrada asta? Nu mai comenta aiurea frustratule!
cu ce?7-8-2014, 20:21
Se deplasa cu peste 200 km la ora cu ce pe jos?
ando7-8-2014, 21:25
cu sora ta in spate