Social

O șoferiță a scăpat ca prin urechile acului în urma unui accident pe centura Vâlcele-Apahida. A intrat într-o depășire periculoasă FOTO

  





Un accident rutier, soldat cu pagube materiale, a avut loc, joi dimineață, pe centura Vâlcele - Apahida.

Conform purtătorului de cuvânt al IPJ Cluj, o conducătoare auto, din Bistrița, în timp ce efectua o depășire, a intrat în coliziune laterală cu un alt autoturism.

Din fericire, accidentul nu s-a soldat cu victime, însă pagubele materiale au fost însemnate.

Polițiștii se află la fața locului pentru a gestiona traficul până la eliberarea carosabilului.


coral1_1_1.jpg
18-5-2017, 10:24
21 vizualizări
7 comentarii
realitate18-5-2017, 18:35
FEMEIE LA VOLAN.....mai mult nici nu mai e nevoie sa zic...
Mai bine18-5-2017, 19:03
Tea-i fii uitat tu la ce conducea: baianvei binenteles! Deci esti un prost .. mai mult .. nici nu e nevoie ca sa mai zic
soferiu19-5-2017, 9:29
Femeie la volan? Asta-i moartea la volan, probabil isi facea salfy cu botoxul implantat, neghioaba si nesimtita. Daca le atragi atentia iti arata degetul. Doamne ajuta sa nu aiba CASCO si sa ramana pe veci fara covrig. Nemernica needucata!
Cristi20-5-2017, 23:57
Pt Soferiu:

Bai oaie cu cabina,se vede ca ești țaran taran,cum gatii matii poți vorbi așa de o persoana pe care nu o Cunoști,probabil ti-ar putea fi mama (65 ani) și tu sa vorbești as cu neghioabă și nesimțita și cu botox,asta e mata și nu femeia in cauza..dacă vrei sa faci un comentariu ,fa unul inteligent și nu da dovada de cât de prost ești.E plină țara de prosti ca tine și nu avem nevoie sa mai și le citim toate comentariile de rahat.
Din fericire glasul măgarului nu se aude la ceruri și pt informația ta avea Casco dar nu e nevoie sa-L folosească întrucât nu ea a fost de vina.
Apropo: învață sa scrii sau mai studiază putina engleză dacă vrei sa folosești cuvine care nu îți fac parte din vocabularul tău limitat: Salfy????!!!! Sau poate ai vrut sa scri SELFIE,se vede ca ai crescut la pădure.
Adevarul18-5-2017, 12:11
Bistriteanca cu X1...s-a crezut peste clujeni. Nu a putut sta dupa ei, trebuia sa depaseasca. Felicitari.
Gestionarul18-5-2017, 12:06
"Polițiștii se află la fața locului pentru a gestiona traficul"
In cazul unui eveniment rutier, traficul se fluidizeaza, se dirijeaza.
Traficul de date se gestioneaza.
Jurnalism18-5-2017, 12:02
De ce nu iti publici numele jurnalist de 2 bani? A efectuat o "fepășire"... Oare tu citesti ce scrii? Stiridekkt loveste din nou