rosal_feb.jpg

Politic/Administrativ

Remus Lăpușan, președintele PSD Cluj, la Știri de Cluj LIVE: La Cluj se va lucra pe trei autostrăzi

  



 

Președintele PSD Cluj, Remus Lăpușan, este invitat la emisiunea Știri de Cluj LIVE, joi seara, de la ora 19.00.

 

Moderatoarea emisiunii, Delia Cărbune, va discuta cu șeful social democraților clujeni despre investițiile din județ: autostrada Transilvania, autostrada Turda - Sebeș, dar situația drumurilor județene după ce contractul cu Kiat va fi reziliat, dar și alte teme.

 

Nu vor lipsi discuțiile pe teme electorale, la care puteți adresa, de asemenea, întrebări.

 

La emisiune va fi invitat și jurnalistul Horea Șoica.

 

Întrebările pot fi adresate la rubrica de comentarii de la această știre. 

 

 

 

8-5-2014, 12:02
12 vizualizări
13 comentarii
Gabi8-5-2014, 23:12
Mie mi s a părut ca a răspuns foarte corect si la subiect , este lider de grup la cj , implicat si se vede ca cunoaște subiectele....nu fiti invidiosi
Uioreanu nu e de la PNL ?8-5-2014, 19:23
asta ii fura painea lui UIOREANU !!!! da ce treaba are asta cu proiectele consililui judetean ? cu ce contribuie comunistiii de la PSD la parcurile industriale ? nici nu stiu de ce l-ati invitat pe omul asta ? e paralel ...nu ocupa nici o functie administrativa . ce legatura are el cu proiectele altor partide ?
Sopo8-5-2014, 22:48
E consilier judetean si omul cu banii de la Guvern.
marsh comunistule8-5-2014, 19:13
a venit sa ne abureasca si sa se laude cu proiectele vechi incepute de PDL ? sau sa promita marea cu sarea ? :)))
ce are mincinosul asta sa ne spuna ? 8-5-2014, 19:07
Un mic sfat ! CLUJUL nu e VASLUI sau TELEORMAN !!! Daca are de gand sa vina la emisiune cu atacuri ieftine , propaganda comunista gen Antena 3 ,praf in ochi si promisiuni electorale sa ne scuteasca !!! Sa vina doar atunci cand are niste proiecte realizate pana atunci nu am nici un motiv sa urmaresc emisiunea sa vad cum arunca el cu noroi in oameni care fac ceva pentru judetul si pentru orasul asta .
coldplay8-5-2014, 19:00
Domnule Lapusan ,ce merite aveti dimneavoastra personal in judetul Cluj sau in orasul Cluj ?
Ce parere aveti despre declaratia premierului Ponta la adresa lui Mircea Mihaes ?
Credeti ca PSD reprezinta un reper corect pentru un oras ca Cluj, ?( facad referire la structura intelectuala si de orientarile politice de dreapta ale locuitorilor sai ) !
moralist8-5-2014, 18:31
Salutare tovarase! La radpp ati pus un director interimar. El s-a remarcat prin modul in care a sustinut sa fie desfiintata institutie pe care o conduce. Nu lea iesit desfiintarea. El e tot director. Intrebari:
1. E moral sa mai fie el acolo?
2. Cum asteptati sa faca el perfomanta manageriala cand parerea lui e ca institutia pe care o conduce nu isi are rostul?
3. De cine va bateti joc? De buget, de angajati, de cei care platesc taxe si impozite?
Deci sa vedem ce rspunzi ca vin alegerile.
minte cum respira 2 :))8-5-2014, 17:17
1)doresc sa il intreb cu ce are de gand sa transport tiganii de la pata-rat prin judet pe la diferite sectii de votare dat fiind faptul ca patronii FANY sunt la mititica ? :))

2) si-a reactualizat listele cu decedatii (votantii PSD) din judetul cluj ?
Justitia8-5-2014, 14:30
Domnule Lapusan, cum justificati ca membru de partid, faptul ca pe afisele electorale apar peste 230 de Km de autostrada. Unde se afla acesti Kilometri?Mai ales acei 153 aflati in Transilvania. Si cum de sunt toti realizati de PSD?
Ar putea domnul Lapusan sa justifice fiecare realizare care apare pe afisele electorale?
Istvan8-5-2014, 13:53
E drept ca sâmbătă încep lucrările la autostrada Turda - Sebes?
pop8-5-2014, 13:23
de ce nu fuzionati toate partidele ? asa macar nu veti mai dezbina populatia cu false principii si doctrine .oricum toti veniti din haznaua securisto-comunista
radu B8-5-2014, 13:14
O intrebare va rog sa-i puneti lui Lapusan pt ca vad ca apare in afisul electoral al PSD ''Mandri ca suntem romani''. Inrebati-l oare multi dintre romani sunt mandri ca au asemenea concetateni precum Lapusan si ceilalti din afis ???
xxx8-5-2014, 12:42
Cand va dati toti Uslasii demisia si va carati dracului in China? Incompetenti ,hoti si idioti !

Cele mai citite ştiri din Politic/Administrativ

97 vizualizări
21-9-2018, 22:37
Dragnea a ieșit învingător în războiul din PSD! Ce a declarat la final» Vezi tot
78 vizualizări
21-9-2018, 17:53
UDMR atacă PSD chiar în toiul scandalului politic? Kelemen Hunor: Nu am fost mulțumit nici de guvernul actual» Vezi tot
67 vizualizări
21-9-2018, 13:44
Mesaj CLAR al liderului PSD Cluj: Organizaţiile PSD din Transilvania te susțin» Vezi tot
43 vizualizări
19-9-2018, 21:13
PSD Cluj a decis că îl susține pe Liviu Dragnea: Nu trebuie să demisioneze» Vezi tot
34 vizualizări
11-4-2018, 12:26
Nu e film SF! Japonezii vor să construiască un metrou la Cluj, cel mai dinamic oraș din România» Vezi tot

Sondaj de opinie:

Dacă în toamnă ar fi alegeri parlamentare, ce partid ați vota?