FCM Targu Mures - CFR Cluj 0-0! Clujenii sunt la al treilea meci fara victorie VIDEO - VEZI fazele importante

CFR Cluj joaca in deplasare la Targu Mures cu echipa locala intr-un meci in care ambele formatii vor sa demonstreze. "Feroviarii" nu au mai castigat de cateva etape, iar targmuresenii tintesc mai sus in campionat.

FINAL

Minutul 90- Schimbare la CFR: intra batin in locul lui Kone

Minutul 87- Schimbare la CFR: intra Hora in locul lui Dica

Minutul 84- Schimbare la FCM: iese Vagner, intra Raduta

Minutul 82- Schimbare la CFR: iese Bus, intra Cristi Bud

Minutul 76- Zaharia primeste cartonas galben pentru proteste

Minutul 71- Emil Dica suteaza de la 25 de metri, dar mingea este retinuta de Balauru

Minutul 71- Nuno Claro retine bine o centrare in careu a gazdelor

Minutul 65- Schimbare la FCM: intra Vartic, iese Didi

Minutul 64- Didi rateaza. O minge respinsa de Nuno Claro ajunge la Didi, dar acesta trimite pe langa poarta

Minutul 56- Rada respinge din careu o minge centrata de Astafei

Minutul 50- Lovitura libera executata de Rada, pe poarta, respinge Balauru, dar Sare nu reuseste sa trimita pe poarta

Minutul 47- Panin centreaza in careu, iar Emil Dica reia cu capul, dar prinde Balauru

Minutul 46- A inceput repriza secunda

PAUZA

Minutul 45- Sare suteaza de la distanta pe poarta, dar Balauru respinge. Mingea ajunge la Panin, care trimite pe langa poarta

Minutul 43- Kone este deposedat la marginea careului advers

Minutul 38- Schimbare la FCM Targu Mures; intra Petcut in locul lui Dan

Minutul 26- Sare a sutat puternic, dar Balauru a respins mingea

Minutul 24- Victoras Astafei suteaza puternic, dar mingea este respinsa de Nuno Claro

Minutul 23- Gabi Muresan primeste cartonasul galben, dupa un fault dur la Issa Ba

Minutul 21- Szilagy a centrat, dar mingea nu a ajuns la coechipierul lui

Minutul 18- Vagner patrunde cu mingea, dar atacul este respins si faulteaza

Minutul 17- Laurentiu Rus a centrat si Didi a sters mingea cu capul. Ienci a preluat, dar nu a reusit sa inscrie

Minutul 11- Panin a trimis mingea pe poarta targmuresenilor, dar fara probleme pentru portar