CFR Cluj - Pandurii 2-3 - REZUMAT VIDEO COMPLET - Un nou moment de ”GLORIE”

CFR Cluj a pierdut și în fața echipei Pandurii Târgu Jiu, scor 3-2, rămânând fără nicio victorie în acest an.

Pandurii au deschis scorul în minutul 7, prin John Ike Ibeh care a trimis un șut centrare și mingea a intrat în plasă.

CFR Cluj a egalat în minutul 55, prin Ionuț Rada, care a înscris din lovitură liberă. Pandurii au revenit la conducere în minutul 68, când Matulevicius a trimis mingea în plasă cu un șut din 16 metri.

Trei minute mai târziu, oaspeții au tranșat meciul. Voiculeț a trimis un lob de la 30 de metri, iar portarul CFR Cluj a fost spectator.

Întrat pe final de meci, Bjelanovic a înscris cu capul dintr-o centrare a lui Panin. Golul a venit în minutul 95, nemaifiind timp pentru o eventuală egalare.