Bayern Munchen-CFR Cluj 3-2! Clujenii au inscris 4 goluri, dar au pierdut REZUMAT VIDEO

CFR Cluj a facut un meci nebun pe Allianz Arena si a prins marele Bayern intr-o situatie delicata, cu multi acidentati. Clujenii au inscris de patru ori, dar de doua ori in propria poarta.

Meciul a inceput cu Bayern Munchen in atac, dar in minutul 21 Piccolo a fost la un pas sa deschida scorul, dupa o centrare venita de la De Zerbi.

Dupa cateva minute, dintr-o faza identica Cadu a reusit sa inscrie, dupa o centrare trimisa tot de De Zerbi.

In minutul 32, acelasi Cadu a trimis in poarta o minge centrata de un jucator advers si scorul a devenit egal.

CFR Cluj nu s-a regasit si in minutul 39 Panin a trimis iarasi mingea in poarta. Stancioiu a fost spectator la ambele goluri.

Finalul primei reprize a fost al clujenilor, >care au fost la un pas sa egaleze prin Traore. Ivorianul a tras puternic dar a lovit bara.

In repriza secunda, CFR Cluj nu s-a mai regasit si in minutul 77 Gomez a reusit sa inscrie.

In finalul meciului, Culio a iesit la rampa si a inscris un gol care le-a dat sperante clujenilor, scorul a devenit 3-2. Acesta urma sa fie rezultatul final, pentru ca nu s-a mai inscris.