Antrenorul CFR Cluj a văzut un alt meci? ”Am avut mai multe ocazii ca si Galatasaray”

Antrenorul CFR Cluj susține că echipa sa a avut mai multe ocazii ca și Galatasaray.

Am un sentiment de frustrare. Știam că va fi un meci dificil. Cred că am abordat corect partida, dar acum sunt unele lucruri pe care trebuie să le îmbunătățim. Am avut 3 -4 ocazii în prima repriză, dar la acest nivel trebuie să avem o eficacitate mai bună ca să putem câștiga puncte.

În repriza a doua am început bine. La al doilea gol a fost o greșeală stupidă. Și la ultimul gol am avut mingea pe șut pentru noi și pe contraatac turcii au reușit să înscrie. Cred că am avut ocazii mai multe ca și Galatasaray, dar ei au înscris mai mult. Eu sunt mândru că am pierdut în fața unei echipe puternice”, a declarata Paulo Sergio.

CFR CLUJ - GALATASARAY 1-3 - REZUMAT VIDEO / CFR Cluj, umilită de turci