Social

Cluj: Jurnalistul TVR Cluj dispărut a fost găsit decedat. Rămășițele au fost găsite de hoții de nuci

  



 

Fostul redactor șef al secției maghiare de la TVR Cluj, BARDOCZ SANDOR, a fost găsit decedat.

 

Jurnalistul, în vârstă de 54 de ani, din localitatea Suceagu, comuna Baciu, judeţul Cluj, a plecat de la domiciliu în data de 15 iulie a.c.,  şi nu a mai revenit.

 

Rămășițele acestuia au fost găsite pe un camp din Suceagu, sub un nuc, unde se spânzurase. Animalele l-au tras jos și au devorat cadavrul. 

 

Rămășițele lui Bordocz Sandor au fost găsite de doi romi, tată și fiu, care s-au dus la furat nuci. Minorul a observat craniul și așa a fost alertată poliția, care a găsit actele în haine.

 

BARDOCZ SANDOR a mai avut o tentativă de sinucidere prin spânzurare, iar în ultima vreme a urmat un tratament de specialitate în Ungaria. El a revenit acasă de curând și a dispărut fără urmă.

coral1_1_1.jpg
11-9-2017, 22:51
288 vizualizări
11 comentarii
Revoltat12-9-2017, 19:04
Stergeti poza, este lipsa de respect fata de decedat, familie si prieteni
relu @ @mda12-9-2017, 15:00
Bo zgorilor, uitati aici ce inseamna medicina clujeana: http://www.stiridecluj.ro/social/profesorul-clujean-ioan-stefan-florian-primul-neurochirurg-roman-in-top-5-mondial
Revoltat12-9-2017, 19:03
Sa-ti fie rusine, om primitiv lipsit de orice respect
relu @ Revoltat12-9-2017, 23:53
Ce vrei, ma?! De fapt, ce doresti?
Roby12-9-2017, 5:33
Locul 1 mondial la sinucideri. Si nu e gluma. Au in sange ungurii streangul
...12-9-2017, 11:40
Nu mai folosi statistici dinainte de '89 si vezi care e situatia actuala RO vs. HU. Saracia in care au bagat populatia marii hoti ai tarii au dus la crestera foarte mare a sinuciderilor in RO...
mda12-9-2017, 1:14
marile succese ale medicinii unguresti !!..

: )
student12-9-2017, 10:34
wow, ce prost esti.
abc12-9-2017, 10:58
Daca nu cunosti limba romana, nu comenta acid despre altii. Se scrie," medicinei". Voi aparati romanismul?
@mda12-9-2017, 11:37
Dobitocule, stii cati romani se opereaza in Ungaria ca in Romania nu se fac inca anumite operatii ..?? Intereseaza-te ca pari cam prost....
dancp12-9-2017, 20:00
lasti decedatul in pace sa doarma asa cum vrea!