Image 1 of 6

Social

Accident GRAV pe strada Plopilor - FOTO

  
  



 

Un accident de circulație s-a produs pe strada Plopilor, din Cluj-Napoca, marți, 16 mai, în jurul orei 17.00. 

 

Un autoturism s-a răsturnat în urma unui impact violent.

 

Un conducător auto circula pe strada Șesului și a intrat în intersecția cu strada Plopilor fără a respecta indicatorul ”Oprire”. Acesta a lovit un autoturism care circula dinspre Mănăștur spre centru.

 

Autoturismul care a intrat neregulamentar în intersecție s-a răsturnat. Șoferul și o pasageră au fost răniți și duși la UPU Cluj.

 

O altă mașină parcată a fost avariată. Circulația a fost afectată circa 35 de minute”, a precizat purtătorul de cuvânt al IPJ Cluj, Carmen Jucan.  

 

Foto: Radu Inocan

coral1_1_1.jpg
16-5-2017, 17:41
473 vizualizări
28 comentarii
Dr Abiku25-5-2017, 18:51
Trimiteți-mi un e-mail la drabikuspellhome@gmail.com dacă știți că vă confruntați cu această soartă de mai jos;
(1) Îți place ex-ul tău?
(2) Ai mereu coșmaruri?
(3) Vreți să fiți promovați la locul de muncă?
(4) Vrei ca femeile / bărbații să alerge după tine?
(5) Vrei un copil al tău?
(6) Vrei să fii bogat?
(7) Vrei soțul / soția să fie a ta pentru totdeauna?
(8) Aveți nevoie de ajutor financiar?
(9) Vrei să-ți recuperești banii pierduți?
(10) Vrei să oprești divorțul?
(11) Vrei un divorț?
(12) Vrei ca fiecare voință să fie acordată de oricine?
(13) vraja concepe o sarcină bebeluș nevoie?
(14) Considerați că este dificil să câștigi un caz în instanță?
(15) Doriți să vă opriți căsnicia sau relația sau să vă întrerupeți.
(16) Vrei să te căsătorești cu partenerul dvs. cât mai curând posibil?

Din nou, adresa mea de e-mail este drabikuspellhome@gmail.com

Contactați-mă imediat la toate problemele dvs. și rezolvați situația într-o chestiune de zile.
DR. Abiku ...
-17-5-2017, 21:31
Cei care nu respectati semnele de circulatie din Cluj-Napocsa va dati singuri permisul inapoi ca sunteti pericole pentru siguranta circulatiei din acest oras.Majoritatea asa zisilor conducatori auto nu respecta nici o regula decirculatie.inclusiv taximetristi sau asa zisii taximetristi.
sofer taxi 17-5-2017, 17:03
Aviz beenvistilor... : DECI cat mai dureaza circu?
Numa azinoapte alt timpit coca de data asta cu Haudi a spulberat un CETATEAN AUSTRIACC!!
sofer taxi17-5-2017, 17:01
Aviz beenvistilor... : Ceci cat mai dureaza circu?
Numa azinoapte alt timpit coca de data asta cu Haudi a spulberat un CETATEAN AUSTRIACC!!
sofer17-5-2017, 6:41
Ar fi bine sa faca politia niste ridicari de masini din zona unor intersectii din oras unde pur si simplu trebuie sa scoti botul chiar si 1 metru sa vezi ceva.
THERESA WILLIAMS17-5-2017, 2:25
Bună ziua, sunt Theresa Williams După ce am fost în relație cu Anderson de ani de zile, sa despărțit de mine, am făcut tot ce-i puteam să-l aduc înapoi, dar totul era zadarnic, l-am vrut atât de mult din cauza dragostei pe care o am pentru el, L-am rugat cu totul, am făcut promisiuni, dar a refuzat. Mi-am explicat problema prietenei mele și ea mi-a sugerat să contactez mai degrabă un vrăjitor care să mă ajute să arunc o vrajă să-l aduc înapoi, dar eu sunt tipul care nu credea niciodată în vrajă, nu aveam de ales decât să încerc, Am trimis poșta de vrajă și mi-a spus că nu există nici o problemă că totul va fi bine înainte de trei zile, că exul meu se va întoarce la mine în trei zile, a aruncat vraja și în mod surprinzător în a doua zi, era în jurul orei 16.00. Ex-ul meu ma sunat, eram atat de surprins, am raspuns la apel si tot ce a spus a fost ca isi pare rau pentru tot ce sa intamplat ca vrea sa ma intorc la el, ca ma iubeste atat de mult. Am fost atât de fericit și am mers la el, așa am început să trăim împreună din fericire din nou. De atunci, am promis că oricine știu că are o problemă de relație, aș fi de ajutor pentru o astfel de persoană, referindu-mă la singurul vrăjitor real și puternic care mi-a ajutat cu propria mea problemă. Email: drogunduspellcaster@gmail.com puteți să-l trimiteți prin e-mail dacă aveți nevoie de asistență în relația dvs. sau în orice alt caz.

1) vrăji vrăji
2) vrăji pierdute
3) Vrăjile divorțului
4) Vrăjile căsătoriei
5) Vraja de legare.
6) vrăji de rupere
7) Înlăturați un iubit trecut
8.) Vrei să fii promovat în biroul tău / vraja de loterie
9) doresc să-ți satisfacă iubitul
Contactați acest mare om dacă aveți o problemă pentru o soluție durabilă
Prin intermediul drogunduspellcaster@gmail.com
@theresa17-5-2017, 9:59
hai lasa vrajeala !!!
theresu17-5-2017, 10:34
Haholeu therezo mancati-as, ai aterizat pe la Cluj ca e multi fraieri pacilea si au bani clujenii, sa va dea si voua, dar unde tie Andersonu, ii ala cu numere de Bulgaria care sta cu capota ridicata si cere bani de benzina? Vezi ca Politia e pe urmele voastre.
prajitoarea theresa17-5-2017, 10:45
No' lasa ca nu furam Tibi draghe
@THERESA 17-5-2017, 14:44
Tocmai ti-am facut o vraja sa iti creasca penis in frunte.

Doru16-5-2017, 22:18
E tatal bucatarului Paul Siserman,de aici si nr SIS,acuma oricui i se putea intampla,naspa!
Murphy16-5-2017, 22:37
ai cazut in cap? oricui i se putea intampla sa nu respecte indicatorul STOP? nu, iubi, doar cretinilor li se intampla asta
Xy17-5-2017, 8:08
As vrea sa vad cum ieși tu din intersecția respectiva , cu mașini parcate stânga si vizibilitate stânga deloc, singura varianta e sa înaintezi vreun metru sa zărești ceva .
hagi217-5-2017, 11:56
ce vorbesti Xy? nici o masina parcata acolo pe stanga de saptamani e goala banda 1, s-au ridicat toate , vizibilitatea era maxima in momentul cand a iesit nebunu de pe sesului, am fost acolo omu nici n-a avut vreo intentie sa se asigure avea 20km/ cand a virat stanga
Murphy17-5-2017, 15:07
face parte din categoria pt care conducerea preventiva e ceva muieresc, iar de asigurat nu se asigura, sub deviza "daca are curaj, sa se bage-n mine"
M516-5-2017, 20:50
Era un idiot gandva pe aicea care zicea ca doar bavarezele ajung in pozitia cu rotile in sus in accidente. Dar nu mai zic nimic....da-l in amarul lui bietul de el..::)))
Ba exe16-5-2017, 22:54
Ti-ai primit M2-ul cadou de la BMW? Ii aperi ca un Templier pe aici si pe alte siteuri, de ani de zile!...
???17-5-2017, 14:45
cred ca esti 5M nu m5
Felicia16-5-2017, 19:02
Cine cunoaste si numarul cocalarului implicat cu Bmw, cineva care a fost la fata locului, sa il dea aici.
popa16-5-2017, 18:46
CJ-17-SIS pt politia rutiera
z16-5-2017, 18:44
daca focusatzi pe imaginea nr"2" pare ca si aici este inplicata clar marca baambe... mai mult, nici nu mai e nevoe ca sa spun...
dd16-5-2017, 19:08
ai vrut sa fi ironic sa ne faci sa radem? Apuca'te de cantat si ia 10 lei de la mine dar canta la alta masa. Oricum voi cu baambe sunteti prostii pamantului in trafic. O spune toata lumea , statistica o gasesti pe toate site-urile. JET secondarule cu troaca luata de la gunoi.
z16-5-2017, 19:25
m-i se pare ca tu esti baambistu melteanule...din ce an este cazanul pe care il conduci ghertoiule ? ne scri din din AB, SJ, MM etc ?
Cucu16-5-2017, 19:52
Mai nou FORD'u Mondeo ii BMW?!?
..16-5-2017, 20:39
care ford mondeo? Ai fost acolo ca sa'ti dai cu parerea?
gogu16-5-2017, 20:50
Daca te-ai uita la poze si ai cunoaste ceva despre masini, pare a fi un Ford Mondeo mai vechi. Dar tu ai fost acolo? Sau numai esti habarnist si te dai cu parerea?
a16-5-2017, 20:54
https://ochiulclujean.ro/coliziune-intre-doua-masini-pe-plopilor-foto/ Oricum ai calcula tot Ford Mondeo Este