Image 1 of 6

Social

Accident GRAV pe strada Plopilor - FOTO

  



 

Un accident de circulație s-a produs pe strada Plopilor, din Cluj-Napoca, marți, 16 mai, în jurul orei 17.00. 

 

Un autoturism s-a răsturnat în urma unui impact violent.

 

Un conducător auto circula pe strada Șesului și a intrat în intersecția cu strada Plopilor fără a respecta indicatorul ”Oprire”. Acesta a lovit un autoturism care circula dinspre Mănăștur spre centru.

 

Autoturismul care a intrat neregulamentar în intersecție s-a răsturnat. Șoferul și o pasageră au fost răniți și duși la UPU Cluj.

 

O altă mașină parcată a fost avariată. Circulația a fost afectată circa 35 de minute”, a precizat purtătorul de cuvânt al IPJ Cluj, Carmen Jucan.  

 

Foto: Radu Inocan

coral1_1_1.jpg
16-5-2017, 17:41
91 vizualizări
26 comentarii
-17-5-2017, 21:31
Cei care nu respectati semnele de circulatie din Cluj-Napocsa va dati singuri permisul inapoi ca sunteti pericole pentru siguranta circulatiei din acest oras.Majoritatea asa zisilor conducatori auto nu respecta nici o regula decirculatie.inclusiv taximetristi sau asa zisii taximetristi.
sofer taxi 17-5-2017, 17:03
Aviz beenvistilor... : DECI cat mai dureaza circu?
Numa azinoapte alt timpit coca de data asta cu Haudi a spulberat un CETATEAN AUSTRIACC!!
sofer taxi17-5-2017, 17:01
Aviz beenvistilor... : Ceci cat mai dureaza circu?
Numa azinoapte alt timpit coca de data asta cu Haudi a spulberat un CETATEAN AUSTRIACC!!
sofer17-5-2017, 6:41
Ar fi bine sa faca politia niste ridicari de masini din zona unor intersectii din oras unde pur si simplu trebuie sa scoti botul chiar si 1 metru sa vezi ceva.
Doru16-5-2017, 22:18
E tatal bucatarului Paul Siserman,de aici si nr SIS,acuma oricui i se putea intampla,naspa!
Murphy16-5-2017, 22:37
ai cazut in cap? oricui i se putea intampla sa nu respecte indicatorul STOP? nu, iubi, doar cretinilor li se intampla asta
Xy17-5-2017, 8:08
As vrea sa vad cum ieși tu din intersecția respectiva , cu mașini parcate stânga si vizibilitate stânga deloc, singura varianta e sa înaintezi vreun metru sa zărești ceva .
hagi217-5-2017, 11:56
ce vorbesti Xy? nici o masina parcata acolo pe stanga de saptamani e goala banda 1, s-au ridicat toate , vizibilitatea era maxima in momentul cand a iesit nebunu de pe sesului, am fost acolo omu nici n-a avut vreo intentie sa se asigure avea 20km/ cand a virat stanga
Murphy17-5-2017, 15:07
face parte din categoria pt care conducerea preventiva e ceva muieresc, iar de asigurat nu se asigura, sub deviza "daca are curaj, sa se bage-n mine"
M516-5-2017, 20:50
Era un idiot gandva pe aicea care zicea ca doar bavarezele ajung in pozitia cu rotile in sus in accidente. Dar nu mai zic nimic....da-l in amarul lui bietul de el..::)))
Ba exe16-5-2017, 22:54
Ti-ai primit M2-ul cadou de la BMW? Ii aperi ca un Templier pe aici si pe alte siteuri, de ani de zile!...
???17-5-2017, 14:45
cred ca esti 5M nu m5
Felicia16-5-2017, 19:02
Cine cunoaste si numarul cocalarului implicat cu Bmw, cineva care a fost la fata locului, sa il dea aici.
popa16-5-2017, 18:46
CJ-17-SIS pt politia rutiera
z16-5-2017, 18:44
daca focusatzi pe imaginea nr"2" pare ca si aici este inplicata clar marca baambe... mai mult, nici nu mai e nevoe ca sa spun...
dd16-5-2017, 19:08
ai vrut sa fi ironic sa ne faci sa radem? Apuca'te de cantat si ia 10 lei de la mine dar canta la alta masa. Oricum voi cu baambe sunteti prostii pamantului in trafic. O spune toata lumea , statistica o gasesti pe toate site-urile. JET secondarule cu troaca luata de la gunoi.
z16-5-2017, 19:25
m-i se pare ca tu esti baambistu melteanule...din ce an este cazanul pe care il conduci ghertoiule ? ne scri din din AB, SJ, MM etc ?
Cucu16-5-2017, 19:52
Mai nou FORD'u Mondeo ii BMW?!?
..16-5-2017, 20:39
care ford mondeo? Ai fost acolo ca sa'ti dai cu parerea?
gogu16-5-2017, 20:50
Daca te-ai uita la poze si ai cunoaste ceva despre masini, pare a fi un Ford Mondeo mai vechi. Dar tu ai fost acolo? Sau numai esti habarnist si te dai cu parerea?
a16-5-2017, 20:54
https://ochiulclujean.ro/coliziune-intre-doua-masini-pe-plopilor-foto/ Oricum ai calcula tot Ford Mondeo Este
Cucu16-5-2017, 22:16
Nu,nu am fost acolo,dar mie asa imi pare,un mondeo mai vechi,si nu fi nervos si necajit ca nu e bmw,nu am bmw daca asta e urmatorul raspuns,tot nemtoaica,dar nu bavareza!Pt ".."
@theresa17-5-2017, 9:59
hai lasa vrajeala !!!
theresu17-5-2017, 10:34
Haholeu therezo mancati-as, ai aterizat pe la Cluj ca e multi fraieri pacilea si au bani clujenii, sa va dea si voua, dar unde tie Andersonu, ii ala cu numere de Bulgaria care sta cu capota ridicata si cere bani de benzina? Vezi ca Politia e pe urmele voastre.
prajitoarea theresa17-5-2017, 10:45
No' lasa ca nu furam Tibi draghe
@THERESA 17-5-2017, 14:44
Tocmai ti-am facut o vraja sa iti creasca penis in frunte.