Divertisment

Balul BOBOCILOR: După eleva care nu știa care este capitala Angliei, urmează elevul care nu știe ce este irisul - VIDEO

  



 

La un Bal al Bobocilor din Vaslui, o concurentă a făcut înconjurul țării cu răspunsul la întrebarea “Care este capitala Angliei?”.

 

Concurenta a replicat ”Rusia”.

 

Un alt concurent a fost întrebat ”Cum se numeste partea colorata a ochiului?”, iar acesta a răspuns ”Iisus...”.

 

21-3-2018, 8:24
793 vizualizări
12 comentarii
petronela13-4-2018, 21:24
Bani online. Cautam urgent operatori pe internet. Castigurile sunt foarte motivante. Lucrati acasa la dvs, la calculator, in timpul liber. Asiguram instruire gratuita si de cea mai buna calitate. Trebuie sa aveti cunostinte minime de navigare pe internet. Cereti acum detalii la adresa de email onouadirectie@gmail.com
Ina23-3-2018, 15:19
Nu fiți răi, fata e frumoasă, are material genetic superior - în rest, capitalele se învață. Se prea poate șă fi grăit o profeție, pentru cine urmărește știrile internaționale. Poate că ea va râde la urmă. Nesimțirea lui Boris (ne-rusul) și a Terezei, au atins cote maxime.
TULAI22-3-2018, 6:58
Stiam si eu ca-i Rusia :)) si capitala Clujului ii Ardeal :)))))))
isle21-3-2018, 15:21
Vai de noi si de ea tara, daca si amarastenii aia din Vaslui fac balul Bocilor inseamna ca Boc va fi ales Presedintele Imperator si mare Rege al Romaniei. Ca cum la Cluj in toata tara, la vot sa-i dam jos pe dragnisti, pontisti si iohanisti, Boc sa fie cel fara de grija, va fi ales seful suprem al tarii si nu numai.
Da21-3-2018, 15:53
Grăit-ai bine și doar realitatea.De oameni ca tine avem nevoie.
isle21-3-2018, 17:55
Inseamna ca ne pregatim de Congres, unde il alegem in unanimitate, rogu-va primiti-ma si pe mine acolo sa fiu si eu omul stapinirii, macar odata in viata ca am tot criticat pe aici, pe acolo si nimeni nu ma ascultat, ba au ras de mine ,ca-s prostan si facut la betie, ba injurat si bagat la mama.a in gaoaza, ba la tata in sula, ca eu vreau sa fiu si eu ceva sef , macar acolo la contracte , la implementari, la receptii lucrari, la stiti voi, ca vad ca critica asta nu-mi aduce nimica la buget.
Bocian21-3-2018, 12:23
Acum va legați de tinerii frumoși si liberi, ati uitat de drăguța cu suptul bananei, tineretul asta este subjugat, vreți sa le inchideti gura sa-i mutilati din transă, sa-i faceți slugi la dârlogi ,
sa-i îndobitociți ca asa vreți voi.
Ce zici MARIUS, tu ai copii?
isle22-3-2018, 7:19
Mai pruna stafidita, lindina de pubis, esti de la FBI sau KGB? Dupa ce ca postezi cu nume lins mai si faci pe desteptul, moima paduchioasa.
@isle22-3-2018, 18:57
Chiar asa?Ai copii, prostule,da-le sugative, dar si lui ma-ta si nevasta-ta, mai mârțoaga de postalion. As vrea eu sa fiu de la FBI sau KGB, dar nu ma lasa ăștia.
Alin21-3-2018, 10:42
De ce mas-media din România nu prezintă știri despre situația creștinilor din Franța care, pentru a participa la o slujbă la biserică, au nevoie de protecția poliției. Intoleranții musulmani nu-i lasă pe creștini să se roage în bisericile lor.
Adi21-3-2018, 12:04
? ai ratat subiecul articolului maestre..oricum.. intolerantii crestini din israel ucid copii nevinovati in gaza si distrug o tara. Religia UCIDE de foarte mult timp si tu te rogi
Marius21-3-2018, 10:02
Vai si amar tinerii ăștia de clasa a 9 a
Viitorul României sună bine :))))))