Ştiri      adailton

FC Vaslui - CFR Cluj 1-1! REZUMAT VIDEO

FC Vaslui si CFR Cluj au terminat la egalitate, luni seara, un meci foarte important, care ar fi putut reprezenta desprinderea clujenilor.

Dinamo - FC Vaslui 0-1! CFR Cluj ia avans daca bate Otelul

Dinamo a pierdut meciul cu FC Vaslui, scor 1-0, si permite CFR Cluj sa se distanteze in clasament, daca invinge Otelul Galati, luni seara, pe stadionul "Dr. Constantin Radulescu".

U Cluj - FC Vaslui 0-1 Adailton a inscris cu capul si l-a "ingropat" pe Ionut Badea FOTO

U Cluj a pierdut meciul cu FC Vaslui. Adailton si Temwangera au reusit o faza frumoasa in finalul meciului si au tramsat partida.

Ionut Badea: Jucatorii resimt faptul ca nu mai primesc primele

Antrenorul U Cluj, Ionut Badea, a declarat ca la meciul cu FC Vaslui jucatorii ar putea sa resimta faptul ca vor juca fara prime.

Vaslui - Sporting 1-0. Zmeu a adus victoria VIDEO

FC Vaslui a reusit sa obtina o victorie mare contra FC Porto prin golul din minutul 30.

CFR Cluj - FC Vaslui / LIVE TEXT 2-0 Weldon a inscris cu capul VIDEO

CFR Cluj si FC Vaslui joaca de la ora 21.30 pe stadionul din Gruia derby -ul provinciei. Oficialii celor doua echipe au proclamat ca au loturile cele mai valoroase din campionat si ca meciul va fi echilibrat.

CFR Cluj-FC Vaslui 1-0 Cadu inscrie din penalty VIDEO

CFR Cluj joaca acasa impotriva echipei FC Vaslui, aflata pe locul 3 in clasamentul Ligii I.

PERICOL! Universitatea Cluj este la un punct de locurile retrogradabile

Universitatea Cluj a pierdut trei puncte la Vaslui si doua pozitii in clasamanetul Ligii.

Ionut Badea: Nu am jucat foarte bine!

Ionut Badea, tehnicianul echipei Universitatea Cluj, a declarat la finalul meciului cu FC Vaslui ca jucatorii sai nu au jucat foarte bine.

Gol Adailton! FC Vaslui - U Cluj 2-0! VIDEO

Brazilianul Adailton a reusit sa securizeze victoria in meciul cu Universitatea Cluj. Jucatorul sud-american a primit o centrare si l-a executat pe portar cu un sut plasat.

FC Vaslui-Universitatea Cluj 2-0! VEZI golurile -VIDEO

Universitatea Cluj a pierdut meciul jucat in deplasare cu FC Vaslui cu scorul de 2-0. Clujenii au fost dominati la toate capitolele si, cu cateva exceptii, vasluienii au dictat jocul.

Claudiu Niculescu, cel mai bun executant de lovituri libere din Liga 1! Vezi golul inscris cu CFR Cluj

Claudiu Niculescu, jucatorul adus de U Cluj de la Dinamo, este cel mai bun executant de lovituri libere din Liga 1.

Traore, pe locul trei in topul zece Cei mai eficienti jucatori din Liga 1! Niculescu pe ultimul loc

Traore ocupa locul trei in topul celor mai eficienti jucatori din Liga 1. Ivorianul este intrecut numai de Zicu si Herea. Pe locul 10 este Niculescu, de la U Cluj

Sorin Cartu despre meciul cu FC Vaslui-CFR Cluj: "Este un rezultat rusinos"

Sorin Cartu, tehnicianul CFR Cluj, a declarat ca infrangerea cu FC Vaslui este rusinoasa si ca le-a atras atentia jucatorilor ca vor intalni un adversar puternic.

Iuliu Muresan, plin de aroganta: FC Vaslui nu a fost mai buna ca CFR Cluj - VEZI golurile!

Presedintele CFR Cluj, Iuliu Muresan, nu pleaca fruntea dupa umilinta administrata de FC Vaslui si a declarat ca gazdele nu au fost peste "feroviari".

FC Vaslui - CFR Cluj, meci interzis cardiacilor! 5 - 3 / REZUMAT VIDEO

FC Vaslui a umilit echipa lui Paszkany si a castigat cu 5-3 cel mai frumos meci al campionatului. In 90 de minute a fost o ploaie de goluri la ambele porti, dar vasluienii au dominat meciul.

Nuno Claro, facut de ras de Adailton la al doilea gol! Portarul a scapat mingea din maini - VEZI faza

Nuno Claro a fost ridiculizat in minutul 58 de acelasi Adailton, care a sutat puternic din coltul careului, iar portarul a scapat mingea ca un incepator.

Gol Adailton! Jucatorul de la FC Vaslui a inscris un Eurogol in meciul cu CFR Cluj

Adailton a inscris un gol de mare jucator in minutul 35 si a majorat diferenta pe tabela de marcaj. FC Vaslui a dominat pana la pauza si scorul a fost 2-0 dupa 45 de minute de joc.

LIVE TEXT FC Vaslui-CFR Cluj 5-3 (FINAL) - VEZI toate golurile

Campionii au pierdut in fata Vasluiului intr-un meci cu multe goluri si faze de poarta. Clujenii au inscris doua goluri in ultimele doua minute.