Sport

Momente MAGICE de dans și muzică la ceremonia de deschidere a Campionatelor Europene de Gimnastică de la Cluj - VIDEO

  
  



 

Ceremonia de deschidere a Campionatelor Europene de Gimnastică de la Cluj a fost una specială, aplaudată la scenă deschisă de spectatorii din Sala Polivalentă.

 

Lotul național de gimnastică aerobică a încântat publicul cu o serie de exerciții și dansuri orchestrate modern. 

 

Publicul s-a ”închinat” și a aplaudat-o pe Nadia Comăneci, care a asistat la eveniment din loja VIP.

 

Imnul competiției - compus special de Mihai Pocorschi - s-a auzit în deschidere, în sala Polivalentă din Cluj.

 

Ceremonia s-a încheiat cu discursul președintelui Uniunii Europeane de Gimnastică (UEG) Georges Guelzec.

 

MATERIAL OFERIT DE BANCA TRANSILVANIA

 

 

 

19-4-2017, 19:33
122 vizualizări
10 comentarii
@ana20-4-2017, 19:32
Hai, da si tu niste limbi in c u r... Au aparut de pe calea slobozului, rapandulele avortate pe anus, slugoii lui boc! Si aici vii cu solutii septice si infecte? Mars pe Motilor si linge-l bine, spurcaciunea lumii!
mario20-4-2017, 18:43
Ne-am făcut de râs și aici! În sala unde se antrenează sportivii de la Campionatele Europene de la Cluj PLOUĂ!

BRAVO D-le Emil BOC!

http://www.gsp.ro/sporturi/gimnastica/foto-ne-am-facut-de-ras-si-aici-in-sala-unde-se-antreneaza-sportivii-de-la-campionatele-europene-de-la-cluj-ploua-508302.html
boc isi bate joc21-4-2017, 5:47
boc isi bate joc ..
ana20-4-2017, 10:02
Felicitari pt. organizare. Clujul este deja pe harta oraselor importante in sport !!!! Voi fi in sala categoric !!!! Succes sportivilor nostrii !!!
mario20-4-2017, 18:42
Ce felicitari ? Ca ploua in sala de antrenamente ? :)) http://www.gsp.ro/sporturi/gimnastica/foto-ne-am-facut-de-ras-si-aici-in-sala-unde-se-antreneaza-sportivii-de-la-campionatele-europene-de-la-cluj-ploua-508302.html
dan19-4-2017, 20:49
pardon,miercuri si joi sunt calificarile
gimnastica19-4-2017, 20:44
Nu s-au vandut parca toata biletele ? Pai atunci ce ii cu locurile alea libere in tribuna? Ii cam rusinos sa fiu sincer.
dan19-4-2017, 20:49
s-au vandut toate biletele pt finale,zilele de vineri,sambata si duminica
joi si vineri sunt doar calificarile pt care nu s-au vandut toate biletele si se ofera reduceri,10 lei biletul
stim cunoastem19-4-2017, 20:32
bn bn... vedem noi cit o sa tina...pina -si baga piticania bocpoc coada si pe aici...
carla20-4-2017, 13:29
Ce fataraie-i les.bianca de ma-ta :))