Sport

Mesaj DUR al galeriei U Cluj: Urmașii ocupanților din 1940 vor din nou Clujul

  



 

Fanii echipei U Cluj au lansat un mesaj dur la meciul de marți, 3 aprilie, spunând că ”urmașii ocupanților” din 1940 vor din nou orașul. 

 

1940 - Clujul e răpit, ”U” se mută la Sibiu după ”arbitraj”. 2018 - Urmașii ocupanților de atunci atentează din nou la oraș”, au scris suporterii pe banner. 

 

 

Scânteia s-a aprins după anunțul celor de la CFR Cluj că vor închiria ”templul” Cluj Arena pentru meciul CFR Cluj 2 -  U Cluj, cu toate că pot juca liniștiți pe stadionul din Gruia, mai ales că sunt gazde la acest meci. Șefii din Gruia preferă să joace ”acasă”, dar pe Cluj Arena. Partida ar trebui să aibă loc în 10 aprilie, de la ora 17.00.

 

În 1940, după ce Clujul și Transilvania de Nord a devenit teritoriu maghiar, U Cluj a refuzat să joace în campionatul maghiar de fotbal și s-a exilat la Sibiu, de unde a jucat mai departe alături de frații lor români. 

3-4-2018, 20:31
293 vizualizări
123 comentarii
Stetco10-4-2018, 22:22
Cat a fost scorul pana la urma? Cine a batut?
kuku5-4-2018, 20:49
Nasol pentru pinguini, conducerea CFR a decis sa se prezinte la meciul cu fosta acsfan cu prima echipa. O sa fie macel, iar "pingu" o sa planga pe Somes, in vale.
Csuly5-4-2018, 9:25
Cfr 1907 Cluj echipa Clujului.
Teo5-4-2018, 7:47
Cfr echipa ce reprezinta Clujul si Clujenii.restul e cancan.
Afro5-4-2018, 7:48
Corect !!!!!!!
dan5-4-2018, 9:06
Cfr reprezinta ungurii din cluj. U cluj romanii
@dan5-4-2018, 13:30
Daca ne-am suii pe ma-ta toti romanii din Cluj-Napoca ce tinem cu CFR am face-o harcea-parcea bai retardatul Clujului...::))))!!!!!!
Mihai5-4-2018, 15:14
dan, toti romanii care tin cu CFR te scuipa-n gura. e bine asa, istetule?
Tolea5-4-2018, 7:37
Echipa clona altceva nimic. Suporteri penibili.zero performante.echipa nimanui.
Afro5-4-2018, 7:49
Numai de u poti apune asta.probabil la aia te si referi.clonele vechiului u cluj.
Chelu5-4-2018, 5:55
astia care tat carcoviti ca sa stiuti ca Universitate cluj ii echipa clujului ma prostilor care santeti prosti si ar trebui sa stiti ca daca vin privati unguri si o cumpara nu mai este echipa la cluj ca numa galeria mai sustiune echipa si in loc sa tineti cu U voi o badjocorit
Calin4-4-2018, 22:05
11.000 vizualizari inseamna 2.75 % din locuitorii Clujului.

110 comentarii inseamna 0.0275 % din locuitorii Clujului.

0.0275 % sunt ADEVARATI MUISTI !!

IN REST STIRE NEIMPORTANTA !
@Calin4-4-2018, 22:07
Mda. Iar tu esti MUISTUL sef...
Calin4-4-2018, 22:13
SCUZE U-IST AM DORIT SA SCRIU !

SA NU MA BATETI NENEA !!!
SANYI4-4-2018, 22:16
CALIN ESTI UN PROST !

FORTZA "U"
Alex4-4-2018, 22:27
https://youtu.be/QvFT92iWo7U
SANYI4-4-2018, 22:32
MULTUMESC ALEX !

..... 4-4-2018, 21:53
.... Idioți... mai nou conduși de puiuțul nepoțel de prim secretar de partid comUnist secUrist (Moga) aka Radu Constantea.
Silviu4-4-2018, 21:53
U cluj a fost super echipa . Super atmosfera. Super suporteri.de cand s au clonat is mizerii.urmbra gunoierului se face simtita.u cluj ramane in mocirla ca asa s a format.iubitorii u cluj is din pacate niste huligani salbatici.pacat
Pomohaciiii4-4-2018, 21:48
CLONELE LUI U CLUJ
Cucurescu4-4-2018, 21:32
Cui ii pasa de parerea unor retardati?
Le-ati vazut fetele?
Are vreunul mai mult de 10 clase?

Abureli cu cotropitori imaginari.
mario4-4-2018, 21:58
DE LA "speiș" li se trage. S-au panicat, vad capuse cotropitoare.:))
Ghita4-4-2018, 20:29
Vom vedea cati spectatori se vor duce la un meci de Liga a 3-a, probabil maxim 4-5.000. Vor fi cativa ceferisti la oficiala si in peluza, iar uistii la alta peluza, se vor injura reciproc ca la usa cortului, macar de ar exista o miza. Dar nu e nicio miza dar o seama, probabil si acest ziarist, vor trai bine de pe acest meci si vor profita la maxim sa intarite spiritele.
R4-4-2018, 20:02
uistii = distrusii Clujului. Au gasit ei acum ocazie sa se bata, ca de meciuri de fotbal nu-i mai stie nimeni. se bat in bannere si pe net. cu unguri imaginari. jalnic
mario4-4-2018, 21:12
Cum? nu au derby cu Sanatatea Servicii Publice? :))
johny4-4-2018, 21:16
Vorbiti fara sa stiti. Cu Steaua rosie Boldut si cu Tineretul Luncani se joaca derby-uri la care se anunta scouteri de la Barcelona si Real. :)))
Dinu4-4-2018, 19:50
U Cluj afara din Cluj, afara din Romania! Comportamente animalice doar la Zoo si circ! Nu in numele orasului Cluj!
mario4-4-2018, 21:09
la ce te asteptai?
de cand se joaca pe la satele din imprejurimi toti flacaii au devenit fani.
JOHNY4-4-2018, 21:18
Daca joci des in preajma stanelor cu oi, este firesc in timp sa ai in galerie predominant ciobani.
Tea4-4-2018, 19:38
Astia apar la stadionul clujenilor.au impresia ca e al lor si canta. Canta si canta.apoi se bat. De fotbal nu poate fi vorba.
Clona4-4-2018, 19:36
Unii buni la cor si vandalizat altii buni la.fotbal :)
Afro4-4-2018, 19:23
Astia acuma se aduna sa vedem cati is.toti șomerii clujului pe cluj arena sa urle dupa cfristi.aia se bat la titlu an de an si voi v ati infiintat de 3 ani si vreti sa va prezentati ca ce? Ca clujul nu va inghite.tot clujul are 400.000 de cetateni.voi va strangeti 5000. Restul is civilizati si nu s someri si drogangii.restul simpatizeaza cu cfr.
gigi4-4-2018, 19:15
De ce va lasati antrenati in aceste discutii mizerabile de niste jegUri ,care sunt scursurile orasului nostru? " Marii suporteri " ai echipei clone sunt niste ratati, betivi si drogati fara ocupatie ,care traiesc din ajutor social pt. ca sustin echipa primariei..................
Iiny4-4-2018, 18:54
Asteptam meciul. E injositor ca si gazda sa ai stadionul plin de uisti. Asta e statura cfr in cluj.
Gyula4-4-2018, 19:20
Pai da . Asa iese frustrarea.sa dovedesti ce? Ca in restul anului sunteti cateva fitimituri. Numai la meciul asta aparareti de undeva de la periferie ca sa aratati ca sunteti prezenti.penibil.
Funariu4-4-2018, 19:48
Mori bozgore
Cluj Arena4-4-2018, 18:49
Moarte bozgorilor!!!!
Roby4-4-2018, 18:47
Sa vezi ce urari isi va lua gramada de c**** intitulat scroafa iulia. Gunoiul stie numai sa provoace.
Arpi4-4-2018, 18:44
Anul asta vreau sa investesc la u cluj. Cumpar.mut echipa la jucu. Cazarea "gunoierilor" se face la grajd.u cluj sta in liga 2-3 pe viata.
Adina4-4-2018, 18:40
La meciul asta vine prima echipa a cfr ului va da vreo 10 va face de rusine . Apoi in deplasare nu conteaza oricum :)
Ionel4-4-2018, 18:38
La meciul asta trebuie sa rezolvam problema cu bozgorii.
Stavros4-4-2018, 17:32
U cluj ca si pandurii ca si sanatatea ca si cfr 2 is acasa acolo. Orice echipa e acasa acolo dar e stadionul noatru al clujenilor.cfristi sau uisti.
Omg4-4-2018, 18:34
Kvsc e acasa la debrecen. Poate nu ai vazut statuia din fata stadionului.
Stavros4-4-2018, 18:39
Din fata stadionului am vazut o . Nu are legatura cu stadionul. Stadionul e al nostru al tuturor.eu platesc taxe ca tine si am aceleasi drepturi. Statuia reprezinta o personalitate marcanta al clubului u cluj.asta nu inseamna ca e stadionul lui u cluj.faptul ca inchiriaza stadionul si joaca e un drept ce il avem noi toti.
Remus Campeanu4-4-2018, 17:22
U cluj2015 # u cluj 1919 adica clona
U4-4-2018, 21:51
Ba avortonule,voi sunteti Dermata 2005!
commando gruia4-4-2018, 17:08
Au boxe de boxe astia pe municipal. to 10 o sa facem o atmosfera de maracana. Pacat ca fanfara de la Savadisla are un botez, ca de nu, bagam untold-ul in buzunar. HAJRA MUSZAJ-MUSZAJ
http://kvsc.taccs.hu/4-4-2018, 16:50
Un pupic de la Luis : https://www.youtube.com/watch?v=S2FXvwMhZAM
Doru4-4-2018, 16:40
Ma refeream la Cluj Arena care e de fapt arena tuturor clujenilor. Eu, personal, daca vreau sa inchirez arena, o inchiriez. La fel cum au inchiriat-o si alte echipe care nu au fost din judetul Cluj. Asa ca, ciocul mic ca e arena lui U, ca de fapt nu e. Mai bine sa va faceti echipa de liga a II-a ca altfel reveniti in Liga a III-a
Hopaaa4-4-2018, 16:49
E arena lui U. Asa o stie toata tara. Plus statuia din fata arenei
rr4-4-2018, 17:06
@Doru, foarte corect. A fost construit din banii Clujului, din impozitul locuitorilor, si e in proprietatea Consilului Judetean, in niciun caz in proprietatea lui U.
@Hopaaa: Lumea crede multe, dar asta nu prea conteaza. Ce scrie pe hartie conteaza.
Doru4-4-2018, 16:39
U cluj echipa budapestana. Era. Acuma e reinfiintata in 2015 e clona alora din 1919.
Hopaaa4-4-2018, 16:51
Nu e nici o clona bozgore. Palmaresul si brandul erau la primarie. Sa mori in chinuru b***** jegos
Doru4-4-2018, 17:18
Ba da. Ia si citeste sau zi la careva sa citeasca cum iti citeste si acuma ca un u ist nu stie citi nici romana nici sârbã. Stie sa traga pe nas si atata.
Doru4-4-2018, 16:35
Sper sa aduca niste jucatori din prima echipa sa le facem felul la ei acasa. De fapt la noi acasa, ganditi-va, primul meci acasa jucat de CFR 2 din multe altele care vor mai fi in viitor.
Hmm4-4-2018, 16:04
Un meci in care stadionul va fi populat ca de obicei de U-isti care vor ocupa aceasi peluza. Iar ungurii ca si "gazde" vor icupa peluza oaspeti ca de obicei. Deci care e smecheria? Inafara de un conflict interetnic ? O provocare prosteasca din care kvsc iese mult mai rau.
Adina4-4-2018, 16:38
U istii se mobilizeaza cand joaca cu cfr ca in rest is mult mai putini.ia si citeste nebunule care esti
Rozsi4-4-2018, 16:51
Pai cam asa este la fiecare meci pe care il jucam la noi in gruia....
Hmm4-4-2018, 16:56
Pai de ce nu se mobilizeaza si ungurii de la kvsc? Pt ca nu exista! Cand joaca U cu Kvsc se stie care este atmosfera din stadion. Asta in ciuda titlurilir ciordite. Deci care e problema absentei sibolanilor la meciurile cu U???!
Ungaria pamant romanesc4-4-2018, 15:59
Moarte bozgorilor. Sa vezi macel de sobolani la acest meci. Sper sa isi asume scroafa Iulia Muresan aceasta provocare inconstienta.
io4-4-2018, 17:26
sper sa putreziti prin puscarii si prin spitale m U isti borati
Pop4-4-2018, 17:41
Eu cred ca mai multi bozgori su jucat la clubul capusa U decat la Cfr cluj.....sunteti niste culdusi cu conducerea clubului cu tot !!!
sss4-4-2018, 15:40
u cluj. sugatoare de bani publici. performanta 0
gusti4-4-2018, 15:23
„U” Cluj a făcut parte din Club Sportiv Universitatea Cluj. CS Universitatea Cluj a fost inființat în noiembrie 1919 în Budapesta de către Societatea Sportivă a Studenților Români Universitari din Cluj
dan4-4-2018, 15:53
Adica de romani . Nu de mongolezi. Si nici nu au jucat in campionatul mongoliei cum a jucat kvsc
io4-4-2018, 13:58
mah m U istilor ala nu e stadionul vostru cand o sa il faceti pe banii vostri va fi al vostru dar voi santeti niste rupti in c**
Hopaaa4-4-2018, 14:33
Imediat avem 10 ani de cand jucam toate meciurile acolo. Normal ca e al nostru. E brenduit deja de Universitatea in conceptia populara. Cum ar veni stadionul lui U cum il stie toata lumea.
hopaaa 24-4-2018, 14:51
pe principiul tau ardealul e a ungurilor nu?
Mihai4-4-2018, 15:51
Normal ca NU este doar al vostru! Este al tuturor cetatenilor din Cluj-Napoca, care au platit si platesc taxe, ca acest stadion sa existe!
Hopaaa 34-4-2018, 15:56
Am ungurilor e carul meu care il bag in manele lor
STIRE4-4-2018, 13:24
ARPI PREIA U CLUJ DIN SEPTEMBRIE !

ATI PUS-O.
update4-4-2018, 13:14
Ce legatura are prestatia sportiva actuala a echipei cu trecutul organizatoric al clubului ?
Galeria asta se duce la meciuri pentru a incuraja echipa favorita sau pentru a incita la ura interetnica ?
dan4-4-2018, 14:39
La ura interetnica se pricepe cel mai bine scroafa Iulia Muresan. E un meci de liga 3 cu un cfr2 vai de mama lor pe la mijlocul clasamentului...si conducerea honvezilor inchiriaza cluj arena sa incinga spiritele stiut fiind faptul ca stadionul va fi plin de Uisti. Singura veste buna este ca in contractul de inchiriere se interzice difuzarea scarbosului imn al sobolanilor, iar galeria kvsc va ocupa tot sectorul oaspeti.
Calin4-4-2018, 10:46
POPOR NECIOPLIT CE SUNTEM !
Usein Bolt4-4-2018, 10:44
Sa vezi cum fug sobolanii prin stadion si prin parc
rr4-4-2018, 10:36
Motivul e simplu: data trecuta fanii "civilizati" ai U au stricat tot ce se putea pe stadion. Daca la tine acasa ar face asta cineva, i-ar mai invita pe viitor? Sigur ca nu. Simplu. Sa nu exageram cu mesaje xenofobe, rasiste, etc.
Hmm4-4-2018, 10:40
Sa te frec bozgore
U4-4-2018, 11:08
Peluza CFR e stricata de ani buni. Acolo statea "galeria" voastra. Sa intelegem ca v-ati stricat-o singuri? Sau tot pe U-isti dati vina ca-n '40?
rr4-4-2018, 15:25
Peluza nu e stricata, a fost construita pe o structura care nu mai e acceptata de UEFA si va trebui refacuta, din cauza aceasta e inchisa momentan.

E vorba de tribuna 2, toalete, scaune, etc.
Doar cateva poze pentru cei care uita repede:

http://storage0.dms.mpinteractiv.ro/media/401/581/7946/13346798/3/baie-cfr-1-publimedia-dan-tautan.jpg?height=407&width=650

http://storage0.dms.mpinteractiv.ro/media/401/581/7946/13346798/4/baie-cfr-publimedia-dan-tautan.jpg?height=407&width=650

http://storage0.dms.mpinteractiv.ro/media/401/581/7946/13346798/5/suporteri-u-cluj-pe-teren-la-cfr-publimedia-dan-tautan.jpg?height=407&width=650
Vancea4-4-2018, 9:33
Daca va uitati mai atent u cluj e club de fotbal infiintat in 1919 la budapesta. Ia da un google si afli si detalii.
Adina4-4-2018, 10:18
Stim
Buda4-4-2018, 10:19
Budapesta pamant romanesc !!
Suiu4-4-2018, 13:19
Citeste si tu ca a fost infiintata de romani in Budapesta,putea fii creata si in Republica Dominicana atata timp cat e creata de romani,dar na,instigati si apoi fugiti ca sobolanii prin Gruia,hahahahhahaa
LORI KKWC4-4-2018, 9:13
Ma cheama Lori Pasarila (traducere libera) si as vrea sa mi-o s.ug singur
Doru4-4-2018, 16:28
s"U"g singur
Adevar4-4-2018, 9:01
CFR a fost creat de UNGURI .

SE VAD REZULTATELE ?

@adevar4-4-2018, 10:06
da se vad,Uistii in ce liga joaca?
Câinele4-4-2018, 8:34
Aveti o galerie cu 3000 de pomoh...
Petruș4-4-2018, 8:32
Ba sunteti 100 cu tot cu conducere.noi 5000 . Ce bay este .
George buhnici4-4-2018, 8:19
U cluj = CLONA
Dodo4-4-2018, 8:32
Clona pe dracu
Adina4-4-2018, 8:16
Cfr cea mai iubita echipa din ardeal n are voie sa joace pe Cluj Arena? O gluma....... poate juca si steaua daca vrea. Si cine face bot ? Fanii clonei u cluj ?
Barbu mahalean4-4-2018, 8:28
U nu e clona are nu.ai fanii ratati.
dan4-4-2018, 10:42
kvsc este cea mai iubita echipa in harghita si covasna.
Clau4-4-2018, 12:21
U e clona. Asta nu e secret.
ucj4-4-2018, 19:16
Esti clona fatata din dolly cu armasarul lui attila,mooista dracu"
Ion4-4-2018, 7:10
Sintem 300, dar facem cat 30.000. Nu zic mai mult. Nu ne vom lasa, cei de la CFR nu vor avea viata usoara, galeria noastra stie sa cante tot meciul. Il asteptam in galerie si pe dl. Florian Walter, acest Hercule al nostru. Sa nu uite sa ne aduca si datoria de pampersi ( nu de alta, dar s-ar putea sa facem pe noi la golurile CFR-ului) :)))))
Nelu Santinelu4-4-2018, 5:58
Hahahah, ce se mai rahaatzesc acum pe ei m"U"ieversitarii! Hahahahahah, au ajuns sa joace ca si copiii, azi maine la iarba verde! Mare echipa, mare viitor!
Uuuuu4-4-2018, 5:24
Gasca de votanti Boc, halucinatii sau li s-a "implementat" sa ne atraga atentia asupra pericolului unguresc, drept multumire ca pot face fumuri si arunca petarde in Cluj Arena. Acuma is jigariti si anosti, is o mana de oameni fara serviciu, fara venituri gen Coiotu sau cum il denumesc astia pe Attila ala ce isi vinde donatiile sau ce gaseste prin tomberoane pe Oser, dar memoria e scurta, au fost si lideri adevarati , e drept echipa era in prima divizie, nu in Z ca si acuma, acei lideri au batut si au lovit in cap cu borduri de granit un jandarm care filma huliganismul si care nici acum nu e restabilit fizic. Domnule Boc, ati ajuns jalnic, asemena indivizi sa va trambiteze nationalismul desantat. Attila asta e pui de dac, macar de ar venii de la altul, vai de U!
Ion A.4-4-2018, 1:41
nu sunt deloc un fan al ungurilor, dar CFR NU ESTE O ECHIPA UNGUREASCA! au o conducere nesimtita, e drept, dar nu ungureasca, asa ca de data asta galeria lui U a luat-o pe aratura
georgian4-4-2018, 1:12
H"u"liganii sunt din nou ridicoli! Stadionul s-a realizat din fonduri de la bugetul de stat, asadar orice club e la fel de indreptatit sa joace pe Cluj Arena. Pe Cluj Arena a mai jucat si "U" Cluj editia Walter, clona actuala dar si Sanatatea, Gaz Metan Medias sau Pandurii Tg. Jiu. Pai CFR de ce n-ar avea voie sa joace???
VICTORIA EMMANUEL3-4-2018, 23:47
empréstimo! empréstimo!!!! empréstimo!!!Procura uma empresa de empréstimo privado respeitável e acreditados que fornece empréstimos para vida oportunidade.Oferecemos todos os tipos de empréstimos em um muito rápido e fácil caminho, empréstimos pessoais, empréstimos de carro, empréstimos hipotecários, empréstimos estudantis, empréstimos de negócio, empréstimos para investimentos, consolidação de débito e muito mais.Foram rejeitadas pelos bancos e outras instituições financeiras?Precisa de um empréstimo de consolidação ou uma hipoteca? Não parece mais que estamos aqui para fazer todos os seus problemas financeiros, uma coisa do passado.Podemos emprestar fundos para indivíduos e empresas que necessitam de assistência financeira a uma taxa de 2%.Sem número de segurança social necessária e sem verificação de crédito necessário, 100% garantido.Eu quero usar este meio para informar que prestamos assistência de confiança e apoia, e nós ficaremos felizes em lhe oferecer um empréstimo.Então envie-em um e-mail para: (victoriaemmanuelloan@gmail.com) para aplicar para um empréstimo

Ghita pașcalău3-4-2018, 23:45
In 1940 parte a transilvaniei a redevenit ungaria pt ca absolut toata transilvania a fost a lor inainte.asta e adevarul.stadionul e al clujenilor si il poate inchiria oricine pe bani.u cluj daca vrea stadion sa-și construiasca.cluj arena e al tuturor clujenilor.
Holostencu4-4-2018, 7:33
De ce nu te muţi în Ungaria?
Janos kadar-roman sub acoperire4-4-2018, 8:06


Ha, Ha, Ha, transilvania a fost a ungurilor inainte?? Dar si mai inainte, tot a noastra o fost... Acesta este Adevarul!

VORBA DE DUH4-4-2018, 8:11
UNGURII AU VENIT DE NICAIERI SI AU RAMAS PE NICAIERI
Daniel4-4-2018, 8:11
Nu ma mut ca is român. Dar am citit si m am documentat. Mergi si vezi din ce an is cladirile unguresti si vezi din ce an is ale noastre. O diferenta de peate 1000 de ani nu 100 ci 1000!
Asa4-4-2018, 8:40
Ia zi care îi clădirea aia veche de 1000 de ani ? Dacă știi istorie spaima Clujul a fost oraș german uzurpat temporar de maghiari.
De Mongolia ai auzit?4-4-2018, 9:33
Viniturilor marsh din țară asta dacă nu va convine
dan3-4-2018, 23:03
Afara cu bozgorii din tara
@dan3-4-2018, 23:15
Acolo in galerie la U sunt multi unguri. Spunele asta in fata, ce te opreste....??
Attila3-4-2018, 23:38
@dan
Esti prost ca noaptea baiatule...
alu3-4-2018, 23:02
mingi in plasa

apoi mai discutam
Mario3-4-2018, 22:27
Nici o legatura cu realitatea.
Ei au stadion ce CL, dar evolueaza in liga a 3a. Cu veniturile voastre nici apa de la toalete nu o platiti.
Nu stiu cine scrie aceste bannere, dar sigur drogangii aia din galerie nu stiu nimic despre Al doilea Razboi Mondial.
gigi3-4-2018, 22:51
Drogat esti tu imbecilule si pun pariu ca esti un pacalici .Despre istorie nu ai tu ce povesti , vita ce esti !
Hmm3-4-2018, 23:02
Sa ti-o dau la cioc bozhore
C**** de uist3-4-2018, 23:14
Sa o s***...ți voi mai mucoșii analfabeți și Drogați.....haide u in d
mario4-4-2018, 15:04
@gigi
Mergeti si prajiti-va cu detergenti si neuronii aia care v-au mai ramas. Habar n-aveti de istorie, nationalisti de carton ce sunteti.
Sunt multi unguri care simt si vorbesc romaneste mult mai bine decat majoritatea semi-analfabeta din galerie.
Echipa a avut in componenta si are jucatori cu nume de rezonanta maghiara(daca nu chiar maghiari), nu mai zic de suporteri(stiu o multime). Asta denota cat de penibili puteti fi cand afisati un asemenea banner.
Toate pitipoancele, pitiponcii si viniturile tin cu U ca-i la moda.
mario4-4-2018, 15:10
poate va faceti si voi membrii de partid(ul PSD), ca si fratii voastri de la dinamo.
Hopaaar4-4-2018, 19:53
Moarte bozgorilor! Afara cu bozgorii din tara!
Ion A.6-4-2018, 2:12
vezi ca daca scoti ungurii din istoria lui U raman cam putine vedete :))
johny3-4-2018, 21:25
repetentii din liga a 8-a zic despre premiantul din liga 1 ca e un ungur tocilar.
Hopaaa3-4-2018, 20:57
Ca o simpla simplificare: " afara cu bozgorii din tara". Si cu Tise care a inchiriat stadionul Mircea Luca honvezilor de la kvsc.. Regret ca am votat pe Tise. Un vierme vandut ungurilor. Dar nu mai repet greseala.