Sport

Halep a câștigat. Am învins Elveția. De emoții, a uitat să îl salute pe Emil Boc, dar a revenit - VIDEO

  



 

Simona Halep a câștigat fără probleme al treilea meci din duelul România - Elveția.

 

Scorul primului set a fost 6 - 2, românca dominând întâlnirea. Al doilea set a început cu o Simona Halep mult mai determinată, iar românca a câștigat. Elvețianca a revenit la 4-1 și a câștigat un prim game, dar scorul final a fost 6 -2, 6 - 1.

 

Per total, Simona Halep nu a avut probleme cu adversara ei, meciul fiind mult mai simplu decât cel de sâmbătă contra Viktorijei Golubic.

 

La final lotul României a încins hora victoriei, iar Simona Halep a ”bătut palma” cu apropiații ei din lojele VIP, uitând să îl salute pe primarul Emil Boc, care a stat cu mâna întinsă. Simona Halep a revenit și s-a pupat cu primarul, când și-a dat seama că l-a ignorat.

22-4-2018, 13:21
847 vizualizări
21 comentarii
ADEVAR22-4-2018, 22:46
https://www.libertatea.ro/stiri/o-fetita-din-pitesti-s-a-dat-peste-cap-in-fata-premierului-viorica-dancila

DOAR UN POPOR PROST POATE SA VOTEZE UN ASEMENEA GUVERN !

MAI DEGRABA PE VECI PROST TREBUIE INTONAT !
ROM22-4-2018, 22:50

Avem probabil singurul parlament din lume condus de doi repetenți.

Avem probabil singurul premier din lume care are mari probleme cu limba maternă.

Tot la noi, unul din zece parlamentari are probleme cu legea.

Avem cea mai mare migrație pe timp de pace dintre toate țările lumii.
Antivinituri22-4-2018, 21:03
Shit de Cluj,ptr ce dati informatii ca cea de mai sus care sa provoace la ura interetnica ? ?
Alex23-4-2018, 9:53
Ce-ai tras pe năsuc, băiete! Vezi că prafurile sunt dăunătoare sănătății, mai ales mintale.
Cucurescu22-4-2018, 20:35
Multumim lui Boc ca ne-a facut Polivalenta si a aranjat sa castige Simona meciul.
Bravo!
Va votam in continuare.

ps. Dati mai multe autorizatii pentru blocuri cu sute de apartamenta fara locuri de parcare pe stradute mici, inguste si aglomerate, ca noua ne place inghesuiala.
cineva22-4-2018, 20:39
complect de acord ca asemenea stiri sunt jignitoare pentru conationali magyari care oricum nu au de ce se bucura
Ion A.23-4-2018, 1:10
vezi ca Polivalenta a facut-o Apostu, nu Boc
Hopaaa22-4-2018, 18:25
Bravo domnule Boc. Va votez pe viata.
huo22-4-2018, 18:59
de ce bravo?????ce treaba are Piticu Cosas cu astea???
Bocila22-4-2018, 19:02
Vezi ca urmeaza antoldu mai drogy!!!!
antoldeanu22-4-2018, 19:12
Urmeaza antoldu...!! Si bine inteles ca traficul va fi blocat pe strazile balciului. Dar hai sa lasam masinile acasa si sa mergem la chermeza. Preturile rivalizeaza cu cele mai de fitze cluburi sau restaurante din oras, la bere, mancaruri, inghetata. Nu mai spun de modul insalubru in care se prepara si cum sunt tinute alimentele. Oare se va schimba ceva anul acesta? Ma indoiesc de asta, Politia sanitara si veterinara, OPC, ANAF etc vor lipsi cu desavarsire , ca in anii trecuti, ca deh, e ziua Clujului. WC-uri publice vor fi acele cutii albastre care sunt pline de fecale si urina si pout ca naiba. Cam asta va asteapta pe cei care binenteles mergeti la balci. Plus cateva paparude stafidite, cativa populari, aceeasi ca si in anii trecuti care mai aduna ceva banuti de la contribuabili. Va doresc sedere in trafic cu calm si votati BOC!!
Hopaaa22-4-2018, 19:52
Boc a facut sala cea mai moderna din tara. Datorita echipei lui se bucura clujenii de asemenea evenimente. Respect etern!
Fericit22-4-2018, 20:00
Sa ne traiti mult si in primarie domnu Boc draga ca ati adus tot tenisu mondial la Cluj si o auzit si americani si Canadieni de Cluj si de Arena si Sala, si or veni sa vada si Gredina Botanica si Centru vechi, or cumpara vederi, poze si muzee si neom dezvolta economia si om avea bani sa bagam Metro din Juc la Gilau si alte bune pentru clujeni si nu numa.
VOTATI BOC 22-4-2018, 20:19
VOTATI BOC !!
ciclop23-4-2018, 14:48
halepa a invins o babatie, o bunicuta din Elvetia , de 40 de anisori !!! cand da de una mai tinerica o da chix, cred ca asa se scrie, se screme dar nu-i iese !!!!URA SI LA MOARA !!!! CA LA GARA E GLOATA, ADICA E MAI AGLOMERAT !!!
PT "ciclop"23-4-2018, 18:22
serios, ma ciclop ula, dar oare tu ce performante ai ?
Bocila22-4-2018, 18:10
Urmeaza antoldu !!.. VOTATI BOC !!
antoldeanu22-4-2018, 18:03
Ce ffainnn ii la Clujjj !!..
Sorana C 22-4-2018, 15:11
Ce il tot pupati atata pe boc in c**. Politicienii astia vor numa imagine
dancp22-4-2018, 18:25
boc ceo cintat?utecist de frunte sint! sa ma asta in c..r amicii !
Traian Eonuc23-4-2018, 9:46
Ba tu cu limba romana ce ai de gand sa faci?