Image 1 of 5

Social

Vitezomanul de la Compania de Apă Someș Cluj s-a răstunat cu mașina în șanț - FOTO

  
  



 

Un șofer vitezoman de la Compania de Apă Someș a reușit performanța de a se răsturna cu mașina de desfundat canale. 

 

Incidentul s-a produs lângă pădurea Făget, în Sălicea, iar șoferul se pare că a fost într-o stare avansată de ebrietate, fiind dus la analize, ne-a relatat un cititor Știri de Cluj, care a realizat și fotografiile.

  

Șoferul de 45 de ani avea o alcoolemie de peste un mg/l alcool pur în aerul expirat, fiind dus la spital pentru prelevarea de probe sanguine. 

 

Mai multe imagini în galeria foto!

 

 

coral1_1_1.jpg
18-5-2017, 22:38
336 vizualizări
24 comentarii
lkw 19-5-2017, 21:17
A fost sa scoata kaKat la GUNOAiele ce si-au facut VileinPule
ale24-5-2017, 16:12
Si-au facut vile ca au muncit si au cu ce....tu? cu ce te lauzi in afara de limbajul minunat....limbaj de rahat = om de rahat! hai sictir!
Cosmin19-5-2017, 11:20
Am crezut ca era BMW!
clujean19-5-2017, 16:02
Fin comentariul si aluzia! Defapt daca observi tu bine, inca odata se evita de catre redactie de a se da tipul de marca al masinii, a camionului in speta. Sa fie cumva cardasie cu firma banve?? oare cu cat le-au infundat buzunarele?...
Cucu19-5-2017, 10:34
A lucrat si la Diferit si l'au dat afara tot pt alcool,se imbata de facea pipi in pantaloni
Coco19-5-2017, 8:45
Alcool + pile + nevasta procuror = masina de 1 mil de euro distrusa .... se mai intampla cand mergi la ciubucuri pe banii statului...norocul lui a fost ca s-a rasturnat in sant ca putea la fel de bine sa omoare pe cineva in drumul lui ... betivan inconstient!!!
Cluj19-5-2017, 8:14
Asta e clujeanul tipic frustrat si avand ciuda pe vinituri. Sigur statea cu ma-sa la cei 40 de ani ai sai.
alin19-5-2017, 8:48
" viniturile" sa mai stea la mamicile lor acasuca ca ne-am cam saturat sa ne gasim parcarile ocupate, masinile avariate si sa platim pe combustibil sute de lei, sa se poata ei plimba in voie prin cluj ca deh...o vandut tata "uaile" si mi-o luat "bemveu"
clujean19-5-2017, 9:03
asa se intampla daca ii primesti pe toti si le oferi conditii.uita de unde au plecat.fara clujenii autentici nu exista clujul .
oaspete19-5-2017, 9:23
sunt oaspete in cluj.sper sa raman dupa studii in oras.iubesc clujul si clujenii.toata stima.
Cluj19-5-2017, 10:47
Alin ai 40 de ani si stai cu ma-ta intr-un apartament primit de la comunisti? Bravo esti clujean bastinas. Te astept la companie la mine sa fii sclav pe salariul minin. maturizeaza-te ratatule!
Alin19-5-2017, 12:32
Sunt un clujean de 35 de ani, cu o casa construita si masina noua cu multi cai putere, am nevasta si 2 copii, deci, nu sunt ratatul pe care ti-l imaginezi tu.... doar ca sunt deranjat de unele aspecte legate de "inflorirea"clujului
Cucu19-5-2017, 15:28
Aline,da' sper ca tu o futzi pe doamna aia ce ti'o facut 2 copii,si copiii is ai tai,sper!te pupa tata
@Cucu19-5-2017, 16:14
Macar nu o phute pe ma-sa, cum faci tu.
Cucu19-5-2017, 18:15
O futte'o-ai pe ma'a cu tata'to-n spate bou pullii...
@cucu19-5-2017, 18:40
(S)labuta replica, ficor, (s)labuta.
Antoldeanu19-5-2017, 4:08
Urmeaza A N T O L D U .....! ! Lui Bocila !!!...
?????????19-5-2017, 6:25
Ce e ala ? E cu manele ?
bocanc19-5-2017, 6:28
Bine ai revenit pe calea slobozului, limbist dealu Boc !!...
antolldu19-5-2017, 7:34
Antoldu e iarba, cool, prafuri, bere, ura, jos masinile care fac polutie, vin parosii si barbosii europei cu sacul de iarba si pipe speciale, ce bun ii Boc, te iubim caca tine nu gasim.
Antoldeanu19-5-2017, 3:04
Urmeaza A N T O L D U .....!
dseead20-5-2017, 11:10
ce viata distrusa aia mai putache daca la ora 3 dimineata ai ajuns sa scrii pe site-uri. Lucri in ture? :)) Saracule! Anti-boc cum te stiu ,nu ?:))

Saracie , vai de curu tau.
napuca 19-5-2017, 2:16
Asa este cand toti ceapistii crescatori de vite ajung soferi in BOK NAPOKA . Asta vitezoman este cumva din rakitele ?
Ana19-5-2017, 8:40
Nu, e sotul unei procuroare si face ce vrea muschii lui, din cate stiu nu e la prima patanie de genul acesta si va scapa basma curata, ca de obicei