Social

Violatorul fetiței de la Pata Rât, aproape LINȘAT de mulțime - VIDEO Atentie IMAGINI SOCANTE

  



Va avertizam ca sunt imagini care va pot afecta emotional! 

Violatorul fetiței de 3 ani de la Pata Rât a fost prins de mulțime și a fost la un pas de a fi linșat.

 

Violatorul se ascundea, dar mulțimea a reușit să îl identifice și să îl rețină. Violatorul se numeşte Cozac Florin şi era ascuns în zona Pata Rat.



 

”La data de 19 iunie a.c., în jurul orei 18.00, Poliţia a fost sesizată de către un bărbat cu privire la faptul că fiica sa minoră, în vârstă de 3 ani, în timp ce dormea într-o locuinţă improvizată de pe strada Platanilor, din municipiul Cluj-Napoca, a fost violată de către un tânăr”, informează IPJ Cluj.

 

La faţa locului, s-au deplasat echipe de poliţişti, stabilind că cele se sesizate se confirmă. Minora a fost transportată de urgenţă la unitatea spitalicească pentru acordarea îngrijirilor medicale.

Caz ȘOCANT la Cluj! Un adolescent de 16 ani a violat o fetiță de 3 ani, în zona Pata Rât

coral1_1_1.jpg
20-6-2018, 10:27
27286 vizualizări
23 comentarii
ND21-6-2018, 8:57
Asta ne aduce U.E.travestiti,bulangii,lesbience,pedofili,gay,etc!Astia trebuie spinzurati pe stadioane in fata publicului,ca in China.Referitor la posti care spun ca cpp si cpc sint de partea infractorilor mai puneti mana pe o carte si cititi.
mandru clujean21-6-2018, 4:46
Urmeaza GAY PRIDE prin orasul nostru......
...21-6-2018, 2:10
se poate reposta filmarea?
Mumu la jeguri tigani20-6-2018, 22:49
mare pierdere a violat o cioranica...la gazare cu voi futu-va mortii in gat si ranitii de ciorex spurcate,nimeni nu va simte lipsa cand murit...MURITI TOTI
vi-ni-turi20-6-2018, 15:29
lol are si fb ,cu fata aia de criminal nu prea are trecere,se vede clar ca n-are constiinta ,acesti indivizi trebuie castrati chimic si/sau bagati la inchisoare pe viata.
Robert20-6-2018, 14:47
acest individ trebuia castrat pe loc cand a fost prins ...mai ales că face parte dintr-o comunitate de romi ...cand va dati barbati in fata altora vreti sa păreri impunători dar sa faceti dreptate fetitei nu ati putut ...eu ai taiam aparatul de reproducere pe loc si ma stiam liniștit că nu va avea si alte fete de suferit ... legea este prea blândă pentru ca la putere sunt majoritatea niste pedofili infanti care si ei la randul lor prostesc minore contra banilor ... o tara de ...imi vine sa fug
ddd20-6-2018, 13:58
nu trebuia chemata nici o politie.. batut crunt si omorat ,oricum nu i simtea nimeni lipsa
Tiganu'20-6-2018, 13:09
... ah... trebuia lasat inca macar o zi printre ai lui.
Asa, scapa. Legile PSD facute special pentru coruptie si evaziune il vor ajuta. Oricum e minor, deci... scapa.
lulu20-6-2018, 11:47
In legatura cu aplicarea legii, acuma depinde... daca si victima si agresorul fac parte din aceasi natie cred ca se aplica legea tziganeasca (ei au alte legi, cele normale le aplica numai cand vor)
dinu20-6-2018, 12:51
Se aplica talmudul, daca are bani scapa ieftin daca nu ...poate este nevasta lui sortita , nu are rost sa intram noi in amanuntele organizarii setrei ca nu vom pricepe niciodata . Talmudul este mai vechi decat codul penal ...
Una peste alta usor nu scapa !
Daniela Proinov20-6-2018, 13:50
Staborul decide. Nu le au cu Talmudul !!!
@21-6-2018, 10:16
Staborul este adunarea aleasa pe spranceana dintre ai lor pentru a aplica legi nescrise ce se regasesc in Talmud . Diferenta este ca aceste legi sunt aplicate oral , nu scris - judecata este foarte aspra . Cel mai renumit Stabor din Tara este cel din Craiova .
Geniul din Carmaci 20-6-2018, 11:16
Sub noul cod penal asta scapa, pentru ca nu sunt probe care sa duca la indicii temeinice. Rolul noilor legi e sa apere infractorul de pedeapasa
Aiurea !20-6-2018, 11:21
Depinde ce analfabet de procuror face dosarul.
Dumnezeu20-6-2018, 11:03
OMORAT INAINTE SA INTRE IN APLICARE LEGILE PSD, ALTFEL SCAPA!
incredibil!20-6-2018, 11:12
Chiar esti un obsedat sorosist daca politizezi o tragedie. Esti pe mintea celor de la PNL si USR. Rusine!
Sandulica Supa20-6-2018, 11:21
Acesti bronzati adusi cu helicopterul nu stiu altceva decat procreerea cu minori, si pedofilie. Daca pana acum exista cadrul legal pentru a actiona, desi rareori se face asta, acum cadrul legal a fost eliminat cu totul. Pedofilie? Omoruri? Abuzuri sexuale? Violuri? Violenta? E totul posibil in aceasta tara fara nici o consecinta. S-a legalizat nelegiuirea pentru ca Dragnea sa scape. Si mai sunt si dementi ce apara acest demers
cetatean20-6-2018, 11:41
Daca stam sa ne gandim: daca se aduna o multime si-l linseaza pe Dragnea sau Tariceanu care ar fi deznodamantul conform noului cadru legal.

Nu uitati: ce-l ajuta pe Dragnea poate fi folosit si impotriva lui.
Bogu20-6-2018, 12:04
Hmmmm...e un punct de vedere.
drog napoka20-6-2018, 10:47
Ce se intampla mai nou in orasul administrat de Boc? Cele mai rele lucruri din tara se intampla zilnic aici. Ar fi cazul sa vina cu niste explicatii cum isi fac datoria toti cei din subordinea sa dar si el.
Iuda20-6-2018, 11:34
Boc nu are nici o vina.In schimb politia da.Din pacate,mai nou nu se deranjeaza prea mult.In batai nu intervin si cind esti furat iti spune"prinde hotul si ada-l la mine".Un servici calduros,bine platit si fara batai de cap,plus ca nu-i deranjeaza nici dracu daca instrumenteaza cazuri sau nu.
@iuda20-6-2018, 20:03
Corect. Ca de intervin sunt niste brute si vor fi cercetati penal! Asa mai bine isi vad de treaba ca si banii sunt pe masura. Bafta!
Patarât 20-6-2018, 10:33
A scăpat ieftin încă!