Image 1 of 4

Social

Un om al strazii a căzut în Someș în centrul Clujului - FOTO

  



 

Un boschetar a căzut în Someș, pe strada Dacia

 

Incidentul s-a produs în cursul după amiezii de marți, 12 septembrie. În lipsa unei balustrade pe malul Someșului, în acea zonă, oricând se poate repeta tragedia.

 

Echipajele SMURD au intervenit pentru a salva victima.

 

Vom reveni cu amănunte...

 

Foto: Lucian Nastasa Kovacs / Facebook

coral1_1_1.jpg
12-9-2017, 20:31
40 vizualizări
7 comentarii
dan12-9-2017, 23:01
era unul din lingaii lui Bocila,au fost atat de surprinsi de salariul primit pt limbutze,incat s-au aruncat in Somes de bucurie:))
marisca13-9-2017, 11:22
Nu e de mirare ca se intampla nenorociri, mai ales ca zona e de o vesnicie neprotejata de fel. Copii caini pot cadea mereu acolo. Cand s-a reparata podul se putea gandi si la aste deja. IN PLUS atentionez! Intre barele de pe Podul Traian e spatiu bugat ca un copil sa se furiseze si sa pice in Somes. E de gandit sa faca niste bare tyransversale acauma aduagat si daca perturba estetica, ac mai pretios omul decat figuratia de lux a zonei .
Poluarea Somesului e permanent posibila in plus ca se arunca de pe pod simplue orice, pana si cadavre de animale la o adica. NU uitat edili !
oxy13-9-2017, 11:49
ai mancat drojdie de s-a umflat in halul asta cultura in tine?
haha12-9-2017, 21:12
Cum, nu exista nici macar balustrade pe malul Somesului? Pai, primarul cosas din Rachitele ne promitea acum 10 ani ca vom avea Somes navigabil si ca ne vom plimba cu vaporasele! De fapt el n-a fost in stare nici sa puna niste balustrade si sa curete Somesul de gunoaie...
Florea12-9-2017, 20:50
Se spune "om al strazii" nu boschetar ca nu-i cunosti povestea, nu-i stii viata, gunoaielooooor! Alooooo!
boschi13-9-2017, 7:13
Bai floare ofilita, mancale-ai paduchii de pe pubis cu tot neamul tau de paduchiosi si jegosi, e un alcoolic agresiv, dement si cu multe intrari la Gherla, si-a vandut apartamentul si si-a lasat familia in strada, tu esti goz mai paduche!
mai sile13-9-2017, 10:15
nu ca te-as contrazice dar de unde-i stii povestea asa de bine? il cunosti pe boschetar?