Social

Turnul Bisericii Sfântul Mihail poate fi vizitat timp de 2 zile

  



 

Turnul Bisericii Sfântul Mihail poate fi vizitat de doritori. 

 

Turnul va fi deschis luni și marți, între orele 10.00 până la 18.00, iar apoi va fi închis publicului o perioadă îndelungată, pentru că va intra refacere completă a structurii de rezistență. 

 

Turnul poate fi vizitat în cadrul Zilelor Culturale Maghiare, care au loc la Cluj-Napoca. 

coral1_1_1.jpg
18-8-2018, 16:46
374 vizualizări
12 comentarii
Eu20-8-2018, 19:28
Cine sare primul, e bărbat. Hai postaci, tefelisti, trolii și hateri!!!
Acum sa va văd, fetițelor.
Trăiască Boc.
Attila 20-8-2018, 14:53
eliberati ardealul de sub dictatura PSD!
exe19-8-2018, 21:47
Un singur PSD-ist daca exista cu IQ peste 30 io fac 100 de flotari intr-o mana...

::::)))))::::))))))))))
MU1E P5D19-8-2018, 21:38
Le dau M*** la toti psd-istii spalati pe creiere..!!
asd19-8-2018, 19:23
Cat costa intrarea ?
dan19-8-2018, 19:25
gratis,daca esti slujitorul lui bOC
Bogu19-8-2018, 19:35
Si daca esti lingaul lui dragnea? sau voi prin structura A.D.N. nu platiti, eventual furati ceva.
dan19-8-2018, 20:02
@Bogu da proasta esti fah,daca nu esti fan Bocila,automat esti fan Mustatzea?ai probleme la mansarda...
Ion A.19-8-2018, 20:25
@dan ; astia sunt nu doar cretinizati de manipulare, dar si isterizati; orice s-ar discuta, ei ataca la persoana pe tema Dragnea
Resist20-8-2018, 6:02
Aceeasi ipochimeni lipsiti de minte, analfabeti si agresivi. Unul face 100 de flotari intr-o mana, altul connfunda ADN cu DNA, probabil pregatesc si Molotoave, borduri, lanturi. Atata pot. Solutia? Oamenii sa stie la electorale unde sa puna stampila, fara suparare, dar decat d'alde astia, mai bine Dracnea cu dosarele sale.
@Ion A.20-8-2018, 9:16
Voi schimbati subiectul si voi va lingeti apoi ca lumea are ceva cu voi!
M***** PSD
M**** dan!
M****** Ion A.
mori20-8-2018, 15:39
Bogu e un PSDist borat te pomenesti ca mai tii si cu armata romana aservita PSD