banner vertical 155x600 ACI.jpg
banner vertical 155x600 ACI_1.jpg
Image 1 of 6

Social

Tupeul unei blonde cu BMW! A ”rupt” o bicicletă electrică și tot ea a făcut gură - FOTO

  



 

Administratorul unei firme de curierat din Cluj-Napoca s-a trezit cu bicicleta electrică avariată de șoferița unui BMW, certată cu bunul simț.

 

Eu sunt administratorul propriei firme de curierat SC Voila Curier SRL. Marți, 3 iulie, în jurul ore 16:30, eram parcat pe str. David Ferenc, nr. 11, când o doamna a venit cu BMW-ul și a vrut sa intre cu fața în locul de parcare care era înaintea mea. Când a intrat mi-a prins bicicleta electrică în aripa ei și o început să o tragă cu ea, roata mea din fata era in bordură și nu avea unde sa se deplaseze. După ce am oprit-o cumva, ea s-a oprit și a coborât, a văzut ca toată furca față, roata, cric, cheie contact snt îndoite și a început să facă scandal că ce îi cu bicicleta asta de 2 lei. Când am zis, stați că sun la poliție, s-a luat și a plecat”, ne-a relatat Cristian, administratorul firmei. 

 

Administratorul firmei a precizat că a făcut plângere la Poliție în acest caz. ”A venit și dânsa la daune și mi-a dat asigurarea. Și-a cerut scuze că a vorbit așa urât. Acum aștept despăgubirile de la asigurări”, a mai spus administratorul firmei. 

 

”Blonda” a primit ”un avertisment și trei puncte”.

 

coral1_1_1.jpg
8-7-2018, 10:23
95 vizualizări
18 comentarii
TotEu10-7-2018, 9:20
https://petitieonline.net/petitie/30866152
gunoieru9-7-2018, 16:26
cate din ielectricele astea sunt LEGALE? sa le ia controlu in trafic sa vaza care sunt limitate la 25kmh deci legale si care sunt fara limitare, deci ILEGALE...
Inoan Nicolae9-7-2018, 12:35
Dincolo de personaje si detalii...BICICLETA ELECTICA vs.BMW ,aici avand oarecum valoare simbolica.Descifrati voi ...
hm !9-7-2018, 0:27
O fi vreo blonda vopsita din tribul din rachitele.
lulu cluj8-7-2018, 22:17
hai bicigleta dispari !!! sunt BLONDA am BMW !!! sug bine si sunt C**** de CLUJ >>> am ce ceva GUNOI in spate !!! care ma linge si ma sustine !!! ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,era bine sa se vada si nr de inmatriculare !!!! dar ???
Gabi8-7-2018, 20:26
Clujul a devenit în 2018 Bucureștii anilor de după al doilea război mondial, un oraș plin de hoți, tirfe, un mic paris.
Aiurea !10-7-2018, 0:07
Compari mere cu pere. Bucurestiul a fost mereu invadat de un procent urias de romani valorosi in diverse domenii, borfasii si curvele au contat extrem de putin la cantitate. Clujul de azi este invadat 99% de tarani neciopliti si puradeii lor needucati. Doar nu vrei sa spui ca boc este orasean!
Radu8-7-2018, 17:36
Blonda trebuia legata cu catuse si tinuta cu obrazul pe trotuar pana cand nu spunea toate regulile de circulatie pe care le-a incalcat de cand are BMW-ul ala de toata jena.
Pitipoanca8-7-2018, 16:58
Japita asta de piti goanga o comite mereu, e de o nesimtire crasa, parcheaza pe 2 locuri la Mol, nu semnalizeaza, nu stie regluli de baza in trafic, arata degetul ridicat. Un anti talent , probabil la felat bine pe examinator, altfel nu-mi explic cum a ajuns in trafic.
gelu8-7-2018, 13:26
stire de 2 lei. NU intereseaza pe nimeni
Burdujel8-7-2018, 10:59
Cate pule o fi supt pentru bmw-ul ala?
Alin8-7-2018, 12:03
Hai sa ne vedem sa iti zic. Lasa mi un contact.
lulu8-7-2018, 12:10
De ce sa va vedetI? Vrei sa i-o s*** si tu lui? De obicei adevarul supara.
Alin 8-7-2018, 12:14
De unde stii care ii adevaru?
ion8-7-2018, 12:47
alin te fwuti in c**?
Alex Varga9-7-2018, 10:44
A pierdut numaratoarea, c**** obosita :))
TotEu10-7-2018, 8:53
1,3 miliarde crestini si aproape tot atatia musulmani cred in D-zeu. Intrebare: oare musulmanii sunt mai tampiti sau mai inteligenti cand nu le dau drepturi egale femeilor? O femeie are un singur drept, sa aleaga cum sa stea( capra, deasupra sau pe spate)! Nu sa aiba dreptul sa conduca o masina! Este si proasta si nesimtita in trafic!
!!!10-7-2018, 9:17
https://petitieonline.net/petitie/30866152
Nu va mai cantati: cititi si semnati!